15 Şubat Reyting Sonuçları 2022 Reyting Sıralaması Salı: Baba dizisi reytinglerde kaçıncı oldu?

15 Şubat reyting sonuçları, 15 Şubat 2022 reyting sonuçları Salı reyting sıralaması 15 Şubat Baba Masumlar Apartmanı Destan Evlilik Hakkında Her Şey Survivor All Star Reytingler Salı 15 Şubat, Baba dizisi reytinglerde kaçıncı oldu? Salı günkü reyting sonuçları izleyiciler tarafından çok merak ediliyor. Salı günü reytinglerde Masumlar Apartmanı, Destan ve Evlilik Hakkında Her Şey dizileri birbiri ile ilk sırayı kapmak için yarışıyorlar. Survivor All Star da zirvede bu dizilere eşlik ediyor. 15 Şubat Salı reyting sonuçları belli oldu mu? Salı günü en çok izlenen diziler neler? 15 Şubat 2022 Salı günü reyting sonuçları, 15 Şubat 2022 reyting sonuçları Salı reyting sıralaması 15 Şubat Masumlar Apartmanı Destan Evlilik Hakkında Her Şey Survivor All Star Reytingler Salı 15 Şubat 2022 reyting sonuçları ile karşınızdayız:

15 Şubat Reyting Sonuçları

15 Şubat salı günü reytinglerde Masumlar Apartmanı, Destan ve Evlilik Hakkında Her Şey dizileri yarışıyordu. Bu akşam ise Show Tv’nin yeni dizisi Baba reyting yarışına katıldı. Survivor All Star günün tek yarışma programı. Günün reyting şampiyonu Survivor All Star oldu.

Total grubu reytinglerde birinciliği Survivor All Star, ikinciliği Destan, üçüncülüğü ise Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber aldı.

AB Grubu reytinglerde ise birinci sırada Survivor All Star yer alırken onu Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber, Masumlar Apartmanı ve Baba dizileri izledi.

20+ABC 1 Grubunda ise birinci sırada Survivor All Star, ikinci sırada Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber, üçüncü sırada Destan, dördüncü sırada ise Show Tv’nin yeni dizisi Baba yer aldı.

Baba dizisi reytinglerde kaçıncı oldu?

Baba dizisi Total grubunda 6. olmayı başardı. Baba dizisi AB Grubu ve 20+ABC 1 Grubunda ise 4. sırada yer aldı.  Baba dizisi Reytinglere Masumlar Apartmanı ve Destan dizileri ile yarıştı.  Total ve 20+ABC 1 Grubunda Destan dizisinin gerisinde ikinci olan Baba dizisi, AB Grubu reytinglerde ise Masumlar Apartmanı’nın ardından ikinci oldu.

YENİ »
Baba 2. Bölüm Fragmanı İzle Show Tv Youtube 22 Şubat Baba Dizisi Yeni Fragman Yayınlandı

15 Şubat Salı reyting sonuçları

Reyting sıralaması Salı günleri nasıl oluyor, hemen bakalım:

Salı günü Total izleyici grubunda birinciliği TRT1’de yayınlanan “Masumlar Apartmanı”, ikinciliği Kanal D’nin dizisi “Destan”, üçüncülüğü ise TV8’de ekrana gelen “Survivor All Star” yer aldı.

AB Grubunda Destan birinci olurken, ikinci sırada Masumlar Apartmanı, üçüncü sırada Gülbin Tosun İle Fox Ana Haber Hafta Sonu yer aldı.

20+ABC 1 Grubunda Salı günü reytinglerinde birinci sırada Destan, ikinci sırada Masumlar Apartmanı, üçüncü sırada ise Survivor All Star yer aldı.

Salı reyting sonuçları genelde Destan, Masumlar Apartmanı, Survivor All Star ve Gülbin Tosun ile FOX Ana Haber Hafta Sonu şeklinde devam ediyor.

Salı günü en çok izlenen diziler

Salı günü en çok izlenen dizi Destan. Masumlar Apartmanı dizisi Total grubunda birinci olsa da diğer iki grupta Destan tarafından geçiliyor.

Salı günü en çok izlenen program hangisi

Salı günleri en çok izlenen program Survivor All Star. Listede onu Kim Milyoner Olmak İster izliyor.

15 Şubat 2022 REYTİNG SONUÇLARI BELLİ OLDU MU?

15 Şubat reyting sonuçları, programlar sona erdikten sonra, ertesi sabah açıklanmış olacak. Total, AB ve 20+ABC1 gruplarına göre reyting sonuçları yarın 10:00 gibi açıklanmış olacak. Şu an reyting sonuçları daha açıklanmadı.

Baba Dizisi Oyuncuları

Baba dizisinin oyuncu kadrosu: Haluk Bilginer, Tolga Sarıtaş, Taner Rumeli, Özge Yağız, Ayda Aksel, Hakan Kurtaş, Deniz Hamzaoğlu, Bihter Dinçel, Nihan Okutucu, Cem Uslu, Zeynep Tuğçe Bayat, Özge Özacar, Beril Pozam, Oktay Çubuk, Begüm Akkaya ve Damlasu İkizoğlu

YENİ »
Baba dizisi Büşra kimdir? Baba Büşra gerçek adı ne? Özge Yağız kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?
YENİ »
Baba dizisi kahya kimdir? Baba Ceyhun gerçek adı ne Cem Uslu
YENİ »
Baba dizisi Servet kimdir? Baba Servet kim? Gerçek adı Taner Rumeli
YENİ »
Baba Oyuncuları | Show TV Baba Dizisi Tüm Oyuncuları
YENİ »
Netflix En Çok İzlenen Filmler ve Yeni Diziler 2022 Ocak Netflix Yeni Diziler

Yorum yapmak ister misiniz?