23 Mart Reyting Sonuçları 2022 Reyting Sıralaması Çarşamba Kuruluş Osman Sadakatsiz Survivor

Çarşamba günkü reyting sonuçları izleyiciler tarafından çok merak ediliyor. Çarşamba günü 23 Mart Reyting Sonuçları ne zaman açıklanır?  Çarşamba günü reytinglerde Kuruluş Osman, Sadakatsiz ve Oğlum dizileri birbiri ile ilk sırayı kapmak için yarışıyorlar. Survivor All Star da zirvede bu dizilere eşlik ediyor. 23 Mart Çarşamba reyting sonuçları belli oldu mu? Çarşamba günü en çok izlenen diziler neler? 23 Mart 2022 Çarşamba günü reyting sonuçları, 23 Mart 2022 reyting sonuçları Çarşamba reyting sıralaması 23 Mart Kuruluş Osman Sadakatsiz Oğlum Survivor All Star Reytingler Çarşamba 23 Mart 2022 reyting sonuçları ile karşınızdayız:

23 Mart Reyting Sonuçları

23 Mart Çarşamba günü reytinglerde Kuruluş Osman, Sadakatsiz ve Oğlum dizileri yarışıyor.

Survivor All Star günün tek yarışma programı.

23 Mart Çarşamba reyting sonuçları

Reyting sıralaması Çarşamba günleri nasıl oluyor, hemen bakalım:

Çarşamba günü Total izleyici grubunda birinciliği TRT1’de yayınlanan “Kuruluş Osman”, ikinciliği TV8’de ekrana gelen “Survivor All Star”  üçüncülüğü ise Kanal D’nin dizisi “Sadakatsiz” dizisi aldı.

AB Grubunda Kuruluş Osman birinci olurken, ikinci sırada Survivor All Star, üçüncü sırada Sadakatsiz yer aldı.

20+ABC 1 Grubunda Çarşamba günü reytinglerinde birinci sırada Kuruluş Osman, ikinci sırada Survivor All Star, üçüncü sırada ise Sadakatsiz yer aldı.

Çarşamba reyting sonuçları genelde Sadakatsiz, Kuruluş Osman, Survivor All Star ve FOX Ana Haber  şeklinde devam ediyor.

Çarşamba günü en çok izlenen diziler

Çarşamba günü en çok izlenen dizi Kuruluş Osman. Sadakatsiz dizisi ien çok izlenilen 2. dizi. Oğlum dizisi de ilk 10 arasına girmeyi başarıyor.

Çarşamba günü en çok izlenen program hangisi

Çarşamba günleri en çok izlenen program Survivor All Star.

YENİ »
Salı Hangi Diziler Var 16 Mayıs 2023 Salı TV Yayın Akışı Bugünkü Diziler Neler? Bugün Hangi diziler var?

23 Mart 2022 REYTİNG SONUÇLARI BELLİ OLDU MU?

23 Mart reyting sonuçları, programlar sona erdikten sonra, ertesi sabah açıklanmış olacak. Total, AB ve 20+ABC1 gruplarına göre reyting sonuçları bugün 10:00 gibi açıklanmış olacak. Şu an reyting sonuçları daha açıklanmadı.

Fantastik Kore dizileri ve Netflix en iyi bilim kurgu filmleri de ilginizi çekebilir. En iyi bilim kurgu filmleri, katil kim temalı korku filmleri, kıyamet sonrası filmler ve en iyi polisiye diziler listelerine de göz atabilirsiniz. En iyi korku gerilim filmleri, en iyi suç filmleri ve zaman yolculuğu filmleri de göz atmaya değer.21

Yorum yapmak ister misiniz?