5 Ekim Reyting Sonuçları 2022 Reyting Sıralaması Çarşamba Kuruluş Osman Gecenin Ucunda Bir Peri Masalı O Kız MasterChef

Çarşamba günkü reyting sonuçları izleyiciler tarafından çok merak ediliyor. Çarşamba günü reytinglerde Kuruluş Osman, Gecenin Ucunda, Bir Peri Masalı, O Kız ve Hedefim Sensin dizileri birbiri ile ilk sırayı kapmak için yarışıyorlar. MasterChef Türkiye da zirvede bu dizilere eşlik ediyor. 5 Ekim Çarşamba reyting sonuçları belli oldu mu? Çarşamba günü en çok izlenen diziler neler? 5 Ekim 2022 Çarşamba günü reyting sonuçları, 5 Ekim 2022 reyting sonuçları Çarşamba reyting sıralaması 5 Ekim Kuruluş Osman, Gecenin Ucunda, Bir Peri Masalı O Kız Hedefim Sensin MasterChef Türkiye Reytingler Çarşamba 5 Ekim 2022 reyting sonuçları ile karşınızdayız:

5 Ekim Reyting Sonuçları

5 Ekim Çarşamba günü reytinglerde Kuruluş Osman, Gecenin Ucunda, Bir Peri Masalı, O Kız ve Hedefim Sensin dizileri yarışıyor.

MasterChef Türkiye günün tek yarışma programı.

Güldür Güldür Show da Çarşamba günleri tek komedi programı olarak karşımıza çıkıyor.

5 Ekim Çarşamba reyting sonuçları

Reyting sıralaması Çarşamba günleri nasıl oluyor, hemen bakalım:

Geçen Çarşamba günü Total izleyici grubunda birinciliği Müge Anlı ile Tatlı Sert, ikinciliği MasterChef, üçüncülüğü ise Selçuk Tepeli ile Fox Haber  aldı. O Kız beşinci olurken Bir Peri Masalı altıncı sırada yer almıştı.

AB Grubunda MasterChef birinci olurken, ikinci sırada Müge Anlı ile Tatlı Sert, üçüncü sırada Selçuk Tepeli ile Fox Ana Haber yer aldı.

20+ABC 1 Grubunda Çarşamba günü reytinglerinde MasterChef birinci olurken, ikinci sırada Müge Anlı ile Tatlı Sert, üçüncü sırada Selçuk Tepeli ile Fox Ana Haber yer aldı.

Çarşamba reyting sonuçları genelde MasterChef Türkiye, Müge Anlı ile Tatlı Sert ve Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber Hafta Sonu şeklinde devam ediyor. Geçen hafta listenin dördüncü sırasında Bir Peri Masalı, beşinci sırada ise O Kız dizisi vardı.

Çarşamba günü en çok izlenen diziler

Çarşamba günü en çok izlenen dizi Bir Peri Masalı. O Kız Total grubunda üstte olsa da diğer iki grupta Bir Peri Masalı dizisi tarafından geçiliyor. Bu hafta Kuruluş Osman dizisi yeni sezonu ile ekranlara geldi. Star Tv ekranlarında ise Gecenin Ucunda dizisi ilk bölümüyle ekranlara geldi.

Kuruluş Osman reyting sonuçları

Yeni sezonun ilk bölümüyle ekranlara gelen Kuruluş Osman’da senaryoya pek çok yeni oyuncu katıldı. Dizi kadrosuna yeni katılan oyuncular şunlar: Hakan Yılmaz, Nihat Altınkaya, İpek Karapınar, Deniz Hamzaoğlu, Kaan Yalçın, Almıla Uluer Atabeyoğlu, Miray Akay, Begüm Çağla Taşkın, Caner Nalbantoğlu, Talat Can Büyükaltay ve Noyan Üzer

Yeni sezonda Osman Bey, artık obadan Yenişehir’e geçecek ve burada ilk divanı kuracaktır. Osman Bey artık devlet kurmanın eşiğindedir. Divanda Osman Bey oğlu Orhan Bey’i Karacahisar Bey’i yapar. Peki bunun amacı nedir?

Osman Bey, divanın ortasında gelen bir haberle harekete geçer. Bilgi Konstantinopolis’teki casusu Konur’dan agelmiştir. Osman Bey’e gelen bu habere göre İmparator büyük bir tehlike altındadır. Tahtın varisi Prens Kantakuzenos bu olayda baş şüphelilerden birisidir.

Bu bölümde Osman Bey’i Konstantinopolis’te bekleyen bambaşka bir tehlike daha ortaya çıkacak. Osman Bey artık büyümüş, böylece düşmanları da büyümüştür. Kuzeyli Savaşçılar Olof ve sevgilisi Frigg de Osman Bey’in yoluna çıkacaklardır. Osman Bey peki onlardan nasıl kurulacaktır?

YENİ »
Kuruluş Osman Frig kimdir? Frigg karakteri İpek Karapınar kaç yaşında, nereli? İpek Karapınar oynadığı diziler
YENİ »
Kuruluş Osman Ülgen Hatun kimdir? Begüm Çağla Taşkın kaç yaşında, nereli? Begüm Çağla Taşkın oynadığı diziler
YENİ »
Kuruluş Osman Yeni Sezon Oyuncuları Yeni Katılan Oyuncular

Gecenin Ucunda reyting sonuçları

Star Tv’nin teni dizisi Gecenin Ucunda konusu şöyle: Macide ve Kazım’ın tarihinin tesadüfi kesişimi, hayatlarını tahmin edemeyecekleri şekilde değiştirecektir. İç sesini dinleyip “şifa” getirmeye karar veren Macide ile meslek hayatındaki başarısını özel hayatına aktaramayan “Kazım”ın hikayesi.

YENİ »
Gecenin Ucunda Konusu ve Karakterleri | Star Tv Gecenin Ucunda hangi kitaptan uyarlandı?
YENİ »
Gecenin Ucunda Yasemin kimdir? Aleyna Özgeçen kaç yaşında, nereli? Aleyna Özgeçen oynadığı diziler
YENİ »
Gecenin Ucunda Serra kimdir? Bestemsu Özdemir kaç yaşında, nereli? Bestemsu Özdemir oynadığı diziler
YENİ »
Gecenin Ucunda Sara kimdir? Özge Özder kaç yaşında, nereli? Özge Özder oynadığı diziler

Çarşamba günü en çok izlenen program hangisi

Çarşamba günleri en çok izlenen program MasterChef Türkiye. Listede onu Kim Milyoner Olmak İster izliyor.

5 Ekim 2022 REYTİNG SONUÇLARI BELLİ OLDU MU?

5 Ekim reyting sonuçları, programlar sona erdikten sonra açıklanmış olacak. Total, AB ve 20+ABC1 gruplarına göre reyting sonuçları bugün 10:00 gibi açıklanmış olacak. Şu an reyting sonuçları daha açıklanmadı.

YENİ »
Gecenin Ucunda Konusu ve Karakterleri | Star Tv Gecenin Ucunda hangi kitaptan uyarlandı?
YENİ »
Kuruluş Osman Yeni Sezon Oyuncuları Yeni Katılan Oyuncular

Yorum yapmak ister misiniz?