Aldatmak dizisi Oylum kimdir? Feyza Sevil Güngör kaç yaşında, nereli? Feyza Sevil Güngör oynadığı diziler

Aldatmak dizisi Oylum kimdir? Aldatmak dizisi Oylum kimdir? Atv’nin Aldatmak dizisinin başrolünde oynayan Güzide’nin kızı Oylum kimdir? Aldatmak dizisi Oylum gerçek adı ne? Aldatmak dizisi Oylum karakterini oynayan Feyza Sevil Güngör kaç yaşında, nereli, hangi dizilerde oynadı? Feyza Sevil Güngör kimdir? Feyza Sevil Güngör’ün oynadığı diziler, Feyza Sevil Güngör dizileri, Feyza Sevil Güngör instagram hesabı, Feyza Sevil Güngör hakkında bilgiler ve Feyza Sevil Güngör sosyal medya hesapları:

Aldatmak dizisi Oylum kimdir?

Aldatmak dizisi Oylum kimdir? Feyza Sevil Güngör oynadığı diziler
Aldatmak dizisi Oylum kimdir? Feyza Sevil Güngör oynadığı diziler

Aldatmak dizisinin karakterlerinden birisi olan Oylum rolünde Feyza Sevil Güngör’ı izleyeceğiz. Aldatmak dizisi oyuncuları arasında yer alan Feyza Sevil Güngör, Aldatmak dizisi Oylum rolünü oynuyor. Güzide’nin kızı Oylum karakterini Feyza Sevil Güngör oynuyor.

Aldatmak dizisi Oylum Karakteri kimdir?

Güzide ve Tarık’ın güzel ve zeki kızları Oylum, annesinin ısrarı sonucu tıp fakültesine kaydolur ancak en büyük hayali dünyaca ünlü bir dansçı olmaktır. Oylum, ailesinden birçok şeyi saklama pahasına da olsa hayallerinin peşinden gitme cesaretine sahiptir, ancak işler planladığı gibi gitmeyecektir.

Dans meraklısı Oylum rolünü canlandıran Feyza Sevil Güngör kimdir, kaç yaşında, nereli, boyu ve kilosu kaç, hangi dizilerde oynadı? Yakından bakalım:

YENİ »
Miss Turkey 2022 birincisi kim oldu? Nursena Say kimdir, kaç yaşında, nereli?

Feyza Sevil Güngör kaç yaşında?

Oylum rolünde izleyeceğimiz Feyza Sevil Güngör 25 yaşında. Feyza Sevil Güngör 1997 yılında Ankara’da doğdu. Ankara doğumlu Feyza Sevil Güngör, 30 Mayıs 1997 doğumludur. İstanbul Ticaret Üniversitesi Psikoloji Bölümü mezunudur.

Feyza Sevil Güngör boyu ve kilosu kaç?

Güzel oyuncu Feyza Sevil Güngör, 1.78 cm boyunda ve 61 kilo ağırlığındadır.

Feyza Sevil Güngör nereli

Oylum karakterini canlandıran Feyza Sevil Güngör Ankara’da doğdu.

Feyza Sevil Güngör hangi dizilerde oynadı?

Güzel oyuncu Feyza Sevil Güngör ilk olarak Savaşçı dizisinde Ayça karakterini canlandırdı. Kuruluş Osman dizisinde de Hera karakterini canlandırdı. şimdi de Aldatma dizisinde Oylum rolünü oynuyor.

Feyza Sevil Güngör sosyal medya hesapları

@feyzasevilgungor

YENİ »
Atv'nin yeni dizisi Aldatmak Konusu ne? Aldatmak dizisi konusu ve hikayesi

YENİ »
Aldatmak Oyuncuları ve Resimleri: Aldatmak Dizisi Oyuncuları Karakterleri ve Oyuncu Kadrosu

Yorum yapmak ister misiniz?