Atv’nin yeni dizisi Aldatmak Konusu, Oyuncuları, Çekildiği Yer

Atv’nin yeni dizisi Aldatmak Konusu, Oyuncuları, Çekildiği Yer şimdiden çok merak ediliyor. Aldatmak konusu ve hikayesi ne? Aldatmak dizisi gerçek hayattan mı alındı? Peki Aldatmak dizisi uyarlama mı? Atv’nin yeni dizisinde kimler rol alıyor? Aldatmak dizisi oyuncuları kimler? Atv’nin Aldatmak dizisinde başrolde kimler oynuyor? Aldatmak dizisi nerede çekildi?

Atv’nin yeni dizisi Aldatmak Konusu, Oyuncuları, Çekildiği Yer

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin reyting rekoru kırdığı haftada Atv’nin bir başka yeni dizisi de bu akşam ekranlara geliyor. Peki Aldatmak dizisi ne zaman, hangi gün? Atv’nin yeni dizisi Aldatmak nerede çekiliyor, oyuncuları kimler? Acaba Aldatmak dizisi konusu ne? Evet, sizlerle Aldatmak konusu ve hikayedeki karakterleri kısaca anlatmak istiyoruz.

Aldatmak Konusu ve Hikayesi: Aldatmak dizisinin konusu ne?

Aldatmak Konusu ve Hikayesi: Aldatmak dizisinin konusu ne?
Aldatmak Konusu ve Hikayesi: Aldatmak dizisinin konusu ne?

Hikayemiz Güzide’nin etrafında şekilleniyor. Aldatmak dizisinde sert bir hakimi canlandıran Güzide karakterinde Vahide Perçin’i izleyeceğiz. Aldatmak konusu ve hikayemiz kısaca şöyle:

Güzide, ailesini seven, ancak zaman zaman mesafeli ve katı davranan bir kadın olarak karşımıza çıkıyor. Güzide mesleği gereği asla gerçeklerinden sapmayan bir aile mahkemesi hakimidir. Mahkemede ve evde otoritesini korur. Otuz yıldır Tarık ile evli olan, neredeyse hiçbir konuda ailesine taviz vermeyen ve doğru yolu bildiğine inanan Güzide’nin Oylum ve Ozan adında iki çocuğu vardır. Uzun yıllar ailesi için isteyerek büyük fedakarlıklar yaptığı için ailesinin yargıcı olmayı hak ediyor. Bütün bu katılığın arkasında büyük bir aile ve çocuk sevgisi yatmaktadır. Ancak, ailesi ve hayatı hakkında bildiğini sandığı tüm gerçekler, birdenbire çeşitli koşulların bir araya gelmesiyle yok olacaktır.

YENİ »
Aldatmak Oyuncuları ve Resimleri: Aldatmak Dizisi Oyuncuları Karakterleri ve Oyuncu Kadrosu

Aldatmak Oyuncuları ve Karakterler

Atv’nin Aldatmak dizisi oyuncuları ve karakterlerine göz atalım:

GÜZİDE YENERSOY (VAHİDE PERÇİN)

Ailesini seven ama zaman zaman mesafeli ve soğuk olabilen, titreyen, katı, kuralcı ve doğrularından asla sapmayan seçkin bir aile mahkemesi hakimi. Evde de adliyedeki otoritesini koruyor. Otuz yıldır Tarık ile evli olan, hemen hemen hiçbir konuda ailesine taviz vermeyen ve doğru yolu bildiğine inanan Güzide’nin Oylum ve Ozan adında iki çocuğu vardır. Ailesi ve hayatı hakkında bildiğini zannettiği tüm gerçekler tek bir tesadüfle yok olacaktır.

ALİ SEZAİ OKUYAN (ERCAN KESAL)

Sezai Nevşehir ve Ankara’da hukuk büroları bulunan çok başarılı bir avukattır. Şair ve edebiyat aşığı, eşinden ayrı, iki çocuk babasıdır. Güzide ve Tarık okuldan arkadaşlardır. Güzide ve Tarık o dönemde çok yakın bir dostlukları olsa da sevgili olduklarında gruptan uzaklaşmışlardır. Otuz yıl sonra Güzide ile yolları yeniden kesiştiğinde hayatında yepyeni bir sayfa açılacaktır.

TARIK YENERSOY (MUSTAFA UĞURLU)

Güzide’nin kocası Tarık, kendi hukuk bürosuna sahip başarılı, karizmatik bir avukattır. Güzide ile aralarında gözle görülür bir sorun olmamasına rağmen evliliklerinde yılların getirdiği bir yorgunluk vardır. Yıllardır ailesinden büyük bir sır saklayan Tarık, bu sırrın ortaya çıkmasıyla hayatı alt üst olacaktır.

OLTAN KAŞİFOĞLU (CEM BENDER)

Tarık’ın yakın arkadaşı, müşterisi ve akıl hocası Oltan, inşaat şirketi sahibi çok zengin, eski kafalı bir iş adamıdır. Mafya olmasa bile zor durumda olan kişileri illegal işler yapmak için kullanmaktan çekinmez.

OZAN ​​​​YENERSOY (YUSUF ÇİM)

Tarık ve Güzide’nin oğlu Ozan, gözü her şeyin en iyisini gören genç bir inşaat mühendisidir. Çok çalışmaktan yakınır ve bir an önce zengin olup lüks bir hayat yaşamak ister. İstediği hayata kolay yoldan ulaşma hevesi onun için büyük sorunlara neden olacaktır.

TOLGA KAŞİFOĞLU (CANER ŞAHİN)

Oltan Kaşifoğlu’nun oğlu Tolga, yakışıklı, yeni nesil bir iş insanı, güvenlik yazılımlarında uzman, start-up şirketi sahibi. Çok para kazanıyor, iyi harcıyor ve çok iyi bir hayat yaşıyor. Aşk hayatında istikrarlı olmasa da, gerçek aşkla tanıştığında hayatı bambaşka bir yöne gidecektir.

OYLUM YENERSOY (FEYZA SEVİL GÜNGÖR)

Güzide ve Tarık’ın güzel ve zeki kızları Oylum, annesinin ısrarı sonucu tıp fakültesine kaydolur ancak en büyük hayali dünyaca ünlü bir dansçı olmaktır. Oylum, ailesinden birçok şeyi saklama pahasına da olsa hayallerinin peşinden gitme cesaretine sahiptir, ancak işler planladığı gibi gitmeyecektir.

YEŞİM DENİZEREN (ASENA GİRİŞKEN)

Küçük bir kasabada büyümüş, lise terk, Antalyalı, sıcakkanlı bir kadındır. Öykü adında beş yaşında bir kızı olan Yeşim, hayatının yalanlarla örüldüğünden habersiz, mutlu ve düzenli hayatından memnundur.

ÜMİT ÖZGÜDER (CEM SÜRGİT)

Güzide’nin kimyager kardeşi Ümit, neşeli, esprili, hafif yel değirmeni, evli ve bir kızı var. Küçük hesapların peşinde ama nerede olduğunu da rahatsız etmeden biliyor. Güzide ona her zaman bir abladan çok anne olmuştur.

NAZAN TOKLUCA (MELTEM BAYTOK)

Güzide’nin üniversiteden yakın arkadaşı Nazan, Güzide gibi hakimdir. Güzide’nin bazen nasihat verdiği bazen de nasihat aldığı en yakın arkadaşı ve sırdaşı. Neredeyse bir aile ferdi olan Nazan hiç evlenmemiştir ve Ozan ile Oylum’un manevi halasıdır.

YENİ »
TOKİ'den Yeni İndirim Kampanyası 22 Eylül 2022

Yorum yapmak ister misiniz?