Baba dizisi kahya kimdir? Baba Ceyhun gerçek adı ne Cem Uslu

Baba dizisi ilk bölümü ile 15 Şubat günü Show Tv ekranlarında başlıyor. Dizinin karakterleri ve konusu ise şimdiden çok merak ediliyorlar. Baba dizisi oyuncuları arasında merak edilenlerden birisi de köşkün kahyası. Baba dizisinde Saruhanlı Köşkü’nün kahyası rolündeki Cem Uslu hangi dizilerde oynadı? Baba dizisi kahya kimdir? Baba Ceyhun gerçek adı ne? Baba dizisinde Kahya Ceyhun rolünde kim oynuyor? Baba dizisinde kahya rolünü oynayan Cem Uslu, Çukur dizisinde Metin rolüyle karşımıza çıkmıştı. Cem Uslu hangi dizilerde oynadı? Cem Uslu ne mezunu? Cem Uslu kaç yaşında? Cem Uslu nereli? Cem Uslu Çukur rolü neydi? Cem Uslu oynadığı filmler hangileri? Gelin Kahya Ceyhun karakterine yakından bakalım:

Baba dizisi kahya kimdir? Kahya Ceyhun Gerçek adı ne?

Baba dizisi kahya kimdir? Kahya Ceyhun Gerçek adı ne? Cem Uslu Çukur

Baba dizisinde Saruhanlı ailesinin yaşadığı köşk olan Saruhanlı Köşkü dikkat çekici bir güzelliğe sahip. Saruhan Köşkü’nün kahyası Ceyhun Kömürcü rolünde kim oynuyor diye merak edenlere söyleyelim. Çukur dizisinde Metin karakteriyle karşımıza çıkan Cem Uslu, kahya rolünde karşımıza çıkıyor. Köşkte Mehmet Ail Saruhanlı’nın ailesine hizmet ederken göreceğimiz Kahya, sonrasında eve taşınacak olan Emin Saruhanlı ve ailesine de hizmet etmeye devam edecek.

Baba Dizisi Kahya Ceyhun Karakteri kimdir?

Saruhanlı Köşkü’nün kahyası Ceyhun Kömürcü babası yerine koyduğu Mehmet Ali Saruhanlı’ya yıllarca hizmet etmiştir. Çalışkan, disiplinli ve kuralcıdır. Emin Saruhanlı ve ailesine de aynı şekilde hizmet edecektir.

Cem Uslu hangi dizilerde oynadı?

Cem Uslu üniversite zamanlarında Tiyatro ile ilgilenmiştir.  Bursa Devlet Tiyatrosu’nda, Tiyatro Oyunbaz’da ve kurucularından olduğu Ekip Tiyatro’sunda çalıştı. Tiyatro dünyasında hem oyuncu, hem yönetmen olarak karşımıza çıkan Cem Uslu’nun senaryosunu yazdığı 10 tane oyunu vardır.

Çukur dizisindeki Metin karakteriyle geniş bir hayran kitlesine ulaşmıştır.

2013-2014 Saklı Kalan / Komiser Kemal
2013-2014 Karadayı / Seyit
2017-2021 Çukur Metin Yaman

Cem Uslu ne mezunu?

Cem Uslu Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun oldu. Sonrasında ise Haliç Üniversitesi Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden ise mezun olmuştur.

Cem Uslu kaç yaşında?

Cem Uslu 22 Mayıs 1983 İstanbul doğumludur. Cem Uslu 38 yaşındadır.

Cem Uslu nereli?

Cem Uslu İstanbul’da doğdu.

Cem Uslu Çukur

Cem Uslu Çukur Metin Yaman Cem Uslu Oynadığı Diziler

Cem Uslu Çukur dizisinde Metin Yaman karakterine can verdi. Metin Yaman, dizinin ilk bölümünde hayatını kaybeden Kahraman’ın adamıydı. Sonrasında Yamaç’ın ev güvendiği adamlardan birisi olmuştur. Karakuzular çetesinin düzenlediği düğün baskınında bir gözünü kaybetti.

Dizide Kemal’in kardeşiydi. Kemal’in ölümü sonrasında uyuşturucu kullanmaya başlamıştı.

Oğlu Yılmaz’ın kaçırılması sonrasında Yamaç’ı vurması istenilen Metin, oğlunu kurtarmak için Yamaç’ı vurmuştu.

Cem Uslu oynadığı filmler

2016 Siccin 3: Cürmü Aşk / Sedat
2011 Anadolu Kartalları / Asb. Ali Kaya
2011 Aşk Tesadüfleri Sever / Cem

YENİ »
Baba Oyuncuları | Show TV Baba Dizisi Tüm Oyuncuları
YENİ »
Baba dizisi Büşra kimdir? Baba Büşra gerçek adı ne? Özge Yağız kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?
YENİ »
Baba dizisi Servet kimdir? Baba Servet kim? Gerçek adı Taner Rumeli

Fantastik Kore dizileri ve Netflix en iyi bilim kurgu filmleri de ilginizi çekebilir. En iyi bilim kurgu filmleri, katil kim temalı korku filmleri, kıyamet sonrası filmler ve en iyi polisiye diziler listelerine de göz atabilirsiniz. En iyi korku gerilim filmleri, en iyi suç filmleri ve zaman yolculuğu filmleri de göz atmaya değer.

Yorum yapmak ister misiniz?