Baba Oyuncuları | Show TV Baba Dizisi Tüm Oyuncuları

Show Tv ekranlarında 15 Şubat’ta ilk bölümü yayınlanacak olan Baba dizisinin oyuncu kadrosu şimdiden çok merak ediliyor. Gökhan Horzum ve Ekin Atalar’ın senaryosunu yazdığı Baba dizisi, farklı konusu ve sevilen oyuncu kadrosu ile şimdiden çok ilgi çekti. Başrollerini Haluk Bilginer ve Tolga Sarıtaş’ın paylaştığı Baba Oyuncuları kimler? Show TV Baba Dizisi Tüm Oyuncuları listesi ile karşınızdayız. Baba dizisi oyuncu kadrosu oldukça geniş. Baba dizisinde kim kimdir, Baba dizisinde hangi karakteri kim oynuyor? Baba dizisi karakterleri listesine haydi göz atalım:

Baba Oyuncuları kimler? Baba dizisi oyuncuları

Baba Oyuncuları kimler? Baba dizisi oyuncuları

Show TV yeni dizisi Baba oyuncuları çok merak ediliyor. Baba dizisi oyuncu kadrosundan kısaca bahsedelim. Çukur dizisindeki Metin Yaman rolünden tanıdığımız Cem Uslu da dizide Kahya rolünde karşımıza çıkacak. Kefaret dizisindeki Meltem (Özge Özacar) Cansu rolünde oynuyor. Kuzey Güney dizisindeki Deniz Rolüyle tanıdığımız Nihan Okutucu da Uğur rolüyle kadroda yer alıyor. Sonrasında da Baba dizisindeki karakterleri tek tek tanıtalım istedik.

Baba dizisinin oyuncu kadrosu: Haluk Bilginer, Tolga Sarıtaş, Taner Rumeli, Özge Yağız, Ayda Aksel, Hakan Kurtaş, Deniz Hamzaoğlu, Bihter Dinçel, Nihan Okutucu, Cem Uslu, Zeynep Tuğçe Bayat, Özge Özacar, Beril Pozam, Oktay Çubuk, Begüm Akkaya ve Damlasu İkizoğlu

YENİ »
Baba dizisi Büşra kimdir? Baba Büşra gerçek adı ne? Özge Yağız kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?
YENİ »
Baba Dizisi Uğur kimdir? Nihan Okutucu kaç yaşında, nereli? Nihan Okutucu oynadığı diziler
YENİ »
Baba dizisi Servet kimdir? Baba Servet kim? Gerçek adı Taner Rumeli
YENİ »
Baba dizisi kahya kimdir? Baba Ceyhun gerçek adı ne Cem Uslu
YENİ »
Baba Dizisi Cansu kimdir? Baba Cansu gerçek adı ne? Özge Özacar kaç yaşında, nereli? Özge Özacar oynadığı diziler

Baba Dizisi Tüm Oyuncuları: Baba Dizisi Oyuncu Kadrosu

Baba dizisinde kimler oynuyor? Baba oyuncuları kimler? Baba dizisi karakterleri ve gerçek isimleri listesi:

Baba Dizisi Emin Kimdir? Haluk Bilginer

Baba Dizisi Emin Kimdir? Haluk Bilginer oynadığı diziler

Ailenizi korumak için nelerden vazgeçmeyi göze alabilirsiniz? Peki ya hafızanız sizi yarı yolda bırakmaya hazırlanıyorsa? Emin bey hakkındaki bu iki cümleye bakarak ailesi için herşeyi yapabilen aile babası rolünde izleyeceğimiz Emin Saruhanlı’nın Şahsiyet dizisindeki gibi Alzheimer olduğu konusunda bir şüphemiz var.

Baba Dizisi Kadir Saruhanlı Kimdir? Tolga Sarıtaş

Baba Dizisi Kadir Saruhanlı Kimdir? Tolga Sarıtaş

Tolga Sarıtaş, dizide Emin beyin asi oğlu Kadir rolünde karşımıza çıkıyor. 4 yıl önce hapise düştüğünü ve ailesinden kimsenin onu ziyarete gelmediğini bildiğimiz Kadir, hapisten çıkar ve evine döner. Dizi bu noktada başlıyor.

Baba dizisi Sevil kimdir? Beril Pozam

Baba dizisinde Sevil karakterini kim oynuyor diye merak edenlere belirtelim, Beril Pozam oynuyor. AVM Sakini isimli dizide ilk kez ekranların karşısına çıkan Beril Pozam Afili Aşk dizisinde Nazmiye karakterini oynadı. Akrep dizisinde ve Olağan Şüpheliler dizisinde rol aldı. En son televizyon ekranlarında Ada Masalı dizisinde İdil rolünü canlandıran güzel oyuncu 27 yaşındadır.

Baba Fazilet Saruhanlı kimdir? Ayda Aksel

Baba Fazilet Saruhanlı kimdir? Ayda Aksel

Fazilet Saruhanlı karakterine yakından bakalım: Emin’in eşi, ailenin annesi… Geleneklerine bağlı, yetiştiği örf ve adetlere uygun yaşayan, çocuklarını da öyle yetiştiren sevgi dolu bir anne. Emin’le kırk yedi yıldır evliler. Emin ve çocukları arasında köprü vazifesi görür. Kadir’e çok düşkündür.

Baba oyuncuları Büşra gerçek adı ne? Özge Yağız

Baba dizisi Büşra kimdir? Özge Yağız nereli

Ailenin en küçük çocuğu Büşra… Emin’in tek kızı. Ödemiş’teki hesap işlerini o hallediyor. Aşık olmadığı bir adamla, Ahmet’le evli. Kadir’le arasında daha farklı ve sevecen bir ilişki var.

YENİ »
Baba dizisi Büşra kimdir? Baba Büşra gerçek adı ne? Özge Yağız kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

Baba dizisi İlhan Karaçam rolünü kim oynuyor? Hakan Kurtaş

Ferit Karaçam’ın tek oğlu olan İlhan Karaçam rolünde Hakan Kurtaş oynuyor. Parayla her şeyi elde edebileceğine inanan İlhan çok hırslı bir karakter. Babası hastalanınca ondan devraldığı şirket yöneticiliği sayesinde zirveye ulaşmış olmasına rağmen, onun için önemli olan babasının gözüne girebilmektir. Bu uğurda her şeyi yapabilir.

Münevver Şahin Saruhanlı karakteri kimdir? Bihter Dinçel

Servet’in ilk eşi olan Münevver, ailenin içinde hayatına devam ediyor. Kübra’nın annesi olan Münevver, sessiz, sakin, kendi halinde bir kadın. Kendinden emin biri değil. Hep başı önde. Ona göre erkeklere karşı ses çıkarılmaz, böyle öğrenmiştir. Az konuşur. Güzel bir kadın. Emin’e büyük bir sevgi ve saygı ile bağlıdır.

Baba oyuncuları Servet kimdir? Taner Rumeli

Baba dizisi Servet kimdir? Baba Servet Gerçek adı ne?

Servet Saruhanlı, Kadir ve Büşra’nın abisi, Yaşar’ın ise küçüğü. Ailenin yakışıklı ve hovarda üyesi olan Servet, eğlenceye çok düşkün bir karakteri canlandırıyor. İlk karısı Münevver’den boşanıp, Şahika ile evlendiğini de biliyoruz.

YENİ »
Baba dizisi Servet kimdir? Baba Servet kim? Gerçek adı Taner Rumeli

Baba dizisi Yaşar Saruhanlı kimdir? Deniz Hamzaoğlu

Özellikle Karadayı dizisinden tanıdığımız Deniz Hamzaoğlu, evin en büyük oğlu Yaşar rolünde karşımıza çıkıyor. Küçük yaşta babası Emin’in sözünden bir defa çıkmışve buna da ömür boyu pişman olmuştur. Annesinin seçtiği kadınla evlenir. Mülayim ve uysaldır. Hiçbir zaman fazlasında gözü olmamıştır.

Baba dizisinde Şahika gerçek adı ne? Zeynep Tuğçe Bayat

Şahika, Servet’in ikinci eşi. Giyimiyle, takılarıyla, hali ve tavrıyla feminen bir kadın. Ancak aile içinde bu yanını fazla gösteremez. Çocukluğunda paranın yokluğunu çok hissettiği için maddiyat onun için önemlidir. Nabza göre şerbet vermeyi çok iyi bilir.

Cansu Erim karakteri Baba oyuncuları Özge Özacar

Baba Dizisi Cansu kimdir? Baba Cansu gerçek adı ne? Özge Özacar kaç yaşında, nereli? Özge Özacar oynadığı diziler

Cansu, Büşra’nın yakın arkadaşı olarak karşımıza çıkıyor. Zeki ve kurnaz. Bir süre önce büyük hayallerle Ödemiş’ten İstanbul’a gelmiş. Bir giyim mağazasında satış personeli. Karşısına çıkacak zengin bir erkek hayali kurmuş yıllarca. Şatafata ve zenginliğe çok düşkün.

YENİ »
Baba Dizisi Cansu kimdir? Baba Cansu gerçek adı ne? Özge Özacar kaç yaşında, nereli? Özge Özacar oynadığı diziler

Baba dizisinde Kübra kimdir? Damlasu İkizoğlu

Servet ve Münevver’in kızı. Annesi gibi görünmez olmaktansa ‘’ben buradayım’’ demek ister. Babasına aşık olan kızlardan. Bu yüzden Şahika, babasının ikinci eşi olarak eve geldiğinde bile tepki göstermemiş, aksine Şahika’yı rol model almıştır.

Baba oyuncuları Kadircan Saruhanlı karakterini kim oynuyor? Oktay Çubuk

Yaşar ve Binnur’un oğlu, Zeynep’in ikiz kardeşi olan Kadircan, babası Yaşar yerine amcası Servet’i rol model almıştır. Küçük yerde yetişmiş olduğu için henüz gözü açılmamış. Yaşı ve enerjisi gereği içgüdüsel olarak macera yaşamak ister. Ama dedesi Emin duyar endişesi ile hep kendini dizginler

Baba dizisi Vildan kimdir? Begüm Akkaya

Baba dizisi Zeynep kimdir? Zeynep Saruhanlı

Yaşar ve Binnur’un kızı, Kadircan’ın ikiz kardeşi. Çok okur, araştırır, bilgiyi silah olarak kullanır. Kadircan’a çok ayrı bir düşkünlüğü vardır, aşırı korumacıdır.

Baba dizisi kahya kimdir? Ceyhun Kömürcü

Saruhanlı Köşkü’nün kahyası Ceyhun Kömürcü babası yerine koyduğu Mehmet Ali Saruhanlı’ya yıllarca hizmet etmiştir. Çalışkan, disiplinli ve kuralcıdır. Emin Saruhanlı ve ailesine de aynı şekilde hizmet edecektir.

YENİ »
Baba dizisi kahya kimdir? Baba Ceyhun gerçek adı ne Cem Uslu

Baba dizisi Uğur kimdir? Uğur Birmay karakterini kim oynuyor?

Orhan Saruhanlı’nın eski sevgilisi. Özgür bir kadın. Kendi kendini yetiştirip, büyütmüş. Eğlenmeyi, hayattan zevk almayı çok iyi öğrenmiş. Bir gün bekar bir anne olacağını hiç tahmin etmemiş.

Baba dizisi Ecrin kim?

Yaşar ve Binnur’un küçük kızı. Sosyal medyayı ve trendleri yakından takip eder. Kendisini ve dünyayı keşfettiği yaşlarda. Ablası Zeynep ile hiç anlaşamaz, abisi Kadircan’ı çok sever, kardeşi Yusuf Emin’e sinir olur.

Baba dizisi Yusuf Emin kim? Kaç yaşında?

Yaşar ve Binnur’un küçük oğlu. Küçük bir ilçede büyüdüğü için hareketli bir çocukluk geçirmiş. Arsada top oynayan, ağaçlara çıkan, yaramaz, atılgan, cesur bir çocuk. Adını taşıdığı dedesi Emin’i çok sever.

Baba dizisi Ceo Burak kimdir?

Saruhanlıların sahibi olduğu Ornaz Holding’in CEO’su. Zeki, çalışkan ve hırslı bir adam. Çok iyi okullarda okumuş, başarılı bir iş adamı. Gerçek bir profesyonel.

Baba oyuncuları Ahmet kimdir?

Büşra’nın eşi. Doğma büyüme Ödemişli. Megaloman, dengesiz bir adam. İstediğini elde edene kadar rolünü ustaca oynar. Kadir’le hiç bitmeyen bir kavgası var.

Baba dizisi Ferit kimdir?

İlhan’ın babası. Başarısızlığa hiç tahammülü yok. Ömrü boyunca çalışmış, ülkenin sayılı iş adamlarından biri olmuş. Ancak hastalanınca yerini hiç güvenmediği oğlu İlhan’a devretmek zorunda kalmış.

Baba dizisi Binnur kimdir? Gerçek adı ne?

Anaç ve sevecen bir kadın, dört çocuk annesi. Yaşar’la evlenip Saruhanlı ailesinin Ödemiş’teki evine gelmiş. O günden beri, onu gelin olarak seçen Fazilet’i bir gün bile pişman etmemiş.

Baba Dizisi 1. Bölüm Fragmanı

Yorum yapmak ister misiniz?