Barbaroslar Dizisi Misket Kimdir? Sedat Mert Dizileri

Barbaroslar Dizisi Misket Kimdir? Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı dizisinin ikinci bölümünde gördüğümüz Misket rolünü kim oynuyor? Barbaroslar Akdenizin Kılıcı dizisinde Misket Karakteri Sedat Mert kimdir? Sedat Mert dizileri ve Hayatı hakkında bilgiler vermek istiyoruz.

Barbaroslar Dizisi Misket Kimdir?

23 Eylül Perşembe günü dizinin ikinci bölümünde yeni bir karaktere rastlıyoruz. Misket karakteri, bu bölümde izleyici ile tanışacak.

Sedat Mert Kimdir?

Sedat Mert, 1 Ocak 1975 İstanbul doğumludur. Ünlü oyuncu 1997 yılında fenomen olan “Kara Melek ” isimli diziyle adını duyurmuştu. Oyuncu olmadan önce mankenlik yapmaktaydı.

Sedat Mert Dizileri

Kara Melek dizisi ile tanınmıştır. Sedat Mert bu güne kadar Yeşil Işık, Son Ders Aşk, Ustalar Alimler ve Sultanlar, Fetih 1453 gibi sinema filmlerinde yer aldı.

Barbaroslar Oyuncuları

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı Dizisi oyuncuları arasında Engin Altan Düzyatan, Ulaş Tuna Astepe, Yiğit Özşener, Yetkin Dikinciler, Pelin Akil Altan gibi ünlü isimler yer alıyor. Dizinin yönetmenliğini Doğan Ümit Karaca’nın üstleniyor. Dizide Engin Altan Düzyatan Oruç Reis’e, Ulaş Tuna Astepe Hızır Reis’e hayat veriyor. İşte Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı oyuncuları ve dizideki karakterleri:

YENİ »
Barbaroslar Oyuncuları: Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı Dizisi Oyuncuları

Barbaroslar Son Bölümde Neler Olacak?

Hızır, kendisi yüzünden hayatı tehlikeye giren Zeynep’le birlikte Pietro’nun adamlarından kurtulmak ve üzerinde bulundurduğu emaneti Süleyman Usta’ya ulaştırmak için çok zorlu bir yolculuğa çıkıyor. Durumu öğrenen Pietro ise hem emanete hem de Hızır’a ulaşmanın yollarını bulmak için tüm imkanları seferber etmiştir. Bu sırada Hızır ve Zeynep bir daha karşılaşmamak üzere ayrıldıklarını düşünseler de kader onları yeniden bir araya getirecektir.

Oruç ve İlyas kendilerine kurulan tuzağın başında kimin olduğunu öğrendiklerinde çok şaşırırlar. Kendilerini yine bir çatışmanın içerisinde bulacaklardır.

Ailesinin gözleri önünde katledilişini izleyen İshak, Korsan Antuan tarafından esir alınır. Gördüğü ağır işkenceler sırasında İshak, adeta yardım diler gibi kardeşlerinin adını sayıklar. Tek amacı Oruç’u öldürerek kardeşinin intikamını almak olan Antuan ise sabırla Oruç’un ağasını kurtarmak için gelmesini bekler.

Oruç ve İlyas’a tuzağı kim kurdu?

İshak, Antuan’ın elinden kurtulabilecek mi?

Hızır, aldığı emaneti Süleyman Usta’ya ulaştırabilecek mi?

 

 

Yorum yapmak ister misiniz?

error: Konu koruması aktif.