Ben Bu Cihana Sığmazam Azade kimdir? Aslı Sevi kaç yaşında, nereli? Aslı Sevi hangi dizilerde oynadı?

Ben Bu Cihana Sığmazam Azade kimdir? Ben Bu Cihana Sığmazam Azade kimdir? Atv’nin Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin başrolünde oynayan Azade kimdir? Ben Bu Cihana Sığmazam Azade gerçek adı ne? Ben Bu Cihana Sığmazam Azade karakterini oynayan Aslı Sevi kaç yaşında, nereli, hangi dizilerde oynadı? Aslı Sevi kimdir? Aslı Sevi’ın oynadığı diziler, Aslı Sevi dizileri, Aslı Sevi instagram hesabı, Aslı Sevi hakkında bilgiler ve Aslı Sevi sosyal medya hesapları:

Ben Bu Cihana Sığmazam Azade kimdir?

Ben Bu Cihana Sığmazam Azade kimdir?
Ben Bu Cihana Sığmazam Azade kimdir?

Atv’nin Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin karakterlerinden birisi olan Azade rolünde Aslı Sevi’ı izleyeceğiz. Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncuları arasında yer alan Aslı Sevi, Ben Bu Cihana Sığmazam Azade rolünü oynuyor.

Ben Bu Cihana Sığmazam Azade Karakteri kimdir?

YENİ »
20 Eylül Reyting Sonuçları 2022 Ben Bu Cihana Sığmazam Reytinglerde Kaçıncı Oldu?

Aslı Sevi kaç yaşında?

Azade rolünde izleyeceğimiz Aslı Sevi 28 yaşında. Aslı Sevi 1994 yılında Antalya’da doğdu.  İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler Bölümü mezunudur.

Aslı Sevi nereli

Azade karakterini canlandıran Aslı Sevi Antalya’da doğdu.

Aslı Sevi boyu ve kilosu

Güzel oyuncunun boyu 1.67 cm, kilosu ise 52.

Aslı Sevi göz rengi

Aslı Sevi kahverengi gözlüdür

Aslı Sevi hangi dizilerde oynadı?

2013 yılında Çalıkuşu dizisi ile ilk ekran deneyimini yaşadı. Sonrasında Genç Tv, Cem Tv ve Krt TV’de sunuculuk yapmıştır. Aptamil, A101 ve Akbank reklamlarında da oynamıştır.

  • 2013 – Çalıkuşu
  • 2016 – Çocuklar Duymasın
  • 2017 – Şevkat Yerimdar
  • 2017 – Siccin 4 (Film)
  • 2018 – Kadın
YENİ »
Ben Bu Cihana Sığmazam Mercan kimdir? Cezayir'in kızı Melisa Duru Ünal kaç yaşında, nereli? Çocuk oyuncu Melisa Duru Ünal oynadığı diziler
YENİ »
Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncuları kimler? Ben Bu Cihana Sığmazam konusu ne? Atv

Aslı Sevi sosyal medya hesapları

@aslisevi

Ben Bu Cihana Sığmazam Konusu nedir?

Ben Bu Cihana Sığmazam Konusu nedir?
Ben Bu Cihana Sığmazam Konusu nedir?

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin konusu kısaca şöyle:

Dizide ismi Cezayir Türk olan kahraman rolünde Oktay Kaynarca, eskilerden kalma adıyla Çakır yer alıyor. Kurtlar Vadisi dizisinde Ali Candan ölerek Polat Alemdar olarak karşımıza çıkmıştı. Bu dizide ise Çakır öldü gibi gösterilir yeni bir hayat kuruyor. Dizimiz de onun eski ve yeni hayatları arasında gelip gidiyor.

Köklü ve güçlü bir aileden gelen Cezayir Türk, devleti için çalışan ve bir sabotaja kurban giden ağabeyinin intikamını alır. Devletin bekası ve ailesinin güvenliği için öldü gösterilerek yeni bir hayata başlar. Cezayir Türk, yurtdışında devam eden operasyonlarda bir yaralanma sonucu sınır tanımayan doktorlardan Firuze ile tanışır. Her ne kadar eşini ve ailesini özlese de onlara bir daha dönemeyeceğini bilmektedir. Firuze’ye aşık olup yeniden bir aile kuran Cezayir, bir süre sonra deşifre olur ve tekrardan hayata, İstanbul’a dönmek zorunda kalır. Fakat bu gelişmelerden ne yeni ailesinin ne de yıllardır onu özleyen ve mezarında dua eden ailesinin haberi vardır. Emanet ederek geride bıraktığı İstanbul ise bambaşka bir İstanbul olarak karşısına çıkacaktır.

YENİ »
Netflix En İyi Diziler Listesi: Netflix'te En Çok Sevilen Diziler IMDb

Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncuları ve Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncu kadrosu çok merak ediliyor. İşte tam kadro:

Oktay Kaynarca (Cezayir), Ebru Özkan Saban (Leyla), Pelin Akil (Firuze), Ali Seçkiner Alıcı (Kurban Baba), Hakan Karahan (Dumrul), Erkan Sever (Orhan), Ragıp Savaş (Atakan), Gülenay Kalkan Ünlüoğlu (Elmas), Eren Vurdem (Azamet), Aslı Sevi (Azade), Kerem Kupacı (Ethem), Aslı Sevi (Azade), Pelin Uluksar (Süheyla), Mina Derman (Suna), Batuhan Sezer (Ömer Asaf), Değer Alp (Canan), Başak Kıvılcım Ertanoğlu (Zühre), Burcu Binici (Meltem), Ömer Kurt (Kerim), Aslı Sevi (Azade Bagnall), Ahmet Yıldırım (Cafer), Tanıl Yöntem (Canberk), Doruk Öztürk (Şamil), Osman Albayrak (Beyler Divanı Azer), Aslı Sevi (Azade), Aslı Sevi (Azade), Hanbey Oğuzhan Çoban (Besim) ve Işıl Yücesoy (Gülendam)

YENİ »
Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncuları kimler? Ben Bu Cihana Sığmazam konusu ne? Atv

Yorum yapmak ister misiniz?