Ben Bu Cihana Sığmazam George kimdir? Corç kim? Mert Kırlak kaç yaşında, nereli? Mert Kırlak oynadığı diziler

Ben Bu Cihana Sığmazam George kimdir? Ben Bu Cihana Sığmazam George kimdir? Atv’nin Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin başrolünde oynayan George kimdir? Ben Bu Cihana Sığmazam George gerçek adı ne? Ben Bu Cihana Sığmazam George karakterini oynayan Mert Kırlak kaç yaşında, nereli, hangi dizilerde oynadı? Mert Kırlak kimdir? Mert Kırlak’ın oynadığı diziler, Mert Kırlak dizileri, Mert Kırlak instagram hesabı, Mert Kırlak hakkında bilgiler ve Mert Kırlak sosyal medya hesapları:

Ben Bu Cihana Sığmazam George kimdir?

Atv’nin Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin karakterlerinden birisi olan George Bagnall rolünde Mert Kırlak’ı izleyeceğiz. Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncuları arasında yer alan Mert Kırlak, Ben Bu Cihana Sığmazam George rolünü oynuyor.

Ben Bu Cihana Sığmazam George Karakteri kimdir?

Dizide George (Corç) rolünü Mert Kırlak canlandırıyor.

YENİ »
20 Eylül Reyting Sonuçları 2022 Ben Bu Cihana Sığmazam Reytinglerde Kaçıncı Oldu?

Mert Kırlak kaç yaşında?

George rolünde izleyeceğimiz Mert Kırlak 44 yaşında. Mert Kırlak 1978 yılında Karadeniz Ereğli’de doğdu. Karadeniz Ereğli Ted. Koleji ve Karadeniz Ereğli Anadolu Lisesini bitirdikten sonra Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Sahne Sanatları Tiyatro bölümünü bitirdi.

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrolarının kuruluş kadrosunda oyuncu olarak göreve başlayan Mert Kırlak, halen burada görevine devam ediyor.

Mert Kırlak nereli

George karakterini canlandıran Mert Kırlak Karadeniz Ereğli’de doğdu.

Mert Kırlak hangi dizilerde oynadı?

  • Ben Bu Cihana Sığmazam –  2022
  • İntikam (dizi) – 2013
  • Güneydoğudan Öyküler Önce Vatan  – 2010
  • Cam Kırıkları – 2009

Mert Kırlak hangi filmlerde oynadı?

  • Ayhan Hanım –  2011
  • Kadrinin Götürdüğü Yere Git  – 2008
  • Devrim Arabaları  – 2008

Mert Kırlak sosyal medya hesapları

İnstagram: @mertkirlak

YENİ »
Ben Bu Cihana Sığmazam Azade kimdir? Aslı Sevi kaç yaşında, nereli? Aslı Sevi hangi dizilerde oynadı?
YENİ »
Ben Bu Cihana Sığmazam Bekir kimdir? Ziya Kürküt kaç yaşında, nereli? Ziya Kürküt oynadığı diziler
YENİ »
Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncuları kimler? Ben Bu Cihana Sığmazam konusu ne? Atv
YENİ »
Ben Bu Cihana Sığmazam Mercan kimdir? Cezayir'in kızı Melisa Duru Ünal kaç yaşında, nereli? Çocuk oyuncu Melisa Duru Ünal oynadığı diziler

Ben Bu Cihana Sığmazam Konusu nedir?

Ben Bu Cihana Sığmazam Konusu nedir?
Ben Bu Cihana Sığmazam Konusu nedir?

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin konusu kısaca şöyle:

Dizide ismi Cezayir Türk olan kahraman rolünde Oktay Kaynarca, eskilerden kalma adıyla Çakır yer alıyor. Kurtlar Vadisi dizisinde Ali Candan ölerek Polat Alemdar olarak karşımıza çıkmıştı. Bu dizide ise Çakır öldü gibi gösterilir yeni bir hayat kuruyor. Dizimiz de onun eski ve yeni hayatları arasında gelip gidiyor.

Köklü ve güçlü bir aileden gelen Cezayir Türk, devleti için çalışan ve bir sabotaja kurban giden ağabeyinin intikamını alır. Devletin bekası ve ailesinin güvenliği için öldü gösterilerek yeni bir hayata başlar. Cezayir Türk, yurtdışında devam eden operasyonlarda bir yaralanma sonucu sınır tanımayan doktorlardan Firuze ile tanışır. Her ne kadar eşini ve ailesini özlese de onlara bir daha dönemeyeceğini bilmektedir. Firuze’ye aşık olup yeniden bir aile kuran Cezayir, bir süre sonra deşifre olur ve tekrardan hayata, İstanbul’a dönmek zorunda kalır. Fakat bu gelişmelerden ne yeni ailesinin ne de yıllardır onu özleyen ve mezarında dua eden ailesinin haberi vardır. Emanet ederek geride bıraktığı İstanbul ise bambaşka bir İstanbul olarak karşısına çıkacaktır.

YENİ »
Netflix En İyi Diziler Listesi: Netflix'te En Çok Sevilen Diziler IMDb

Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncuları ve Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncu kadrosu çok merak ediliyor. İşte tam kadro:

Oktay Kaynarca (Cezayir), Ebru Özkan Saban (Leyla), Pelin Akil (Firuze), Ali Seçkiner Alıcı (Kurban Baba), Hakan Karahan (Dumrul), Erkan Sever (Orhan), Ragıp Savaş (Atakan), Gülenay Kalkan Ünlüoğlu (Elmas), Eren Vurdem (Azamet), Aslı Sevi (Azade), Kerem Kupacı (Ethem), Ziya Kürküt (Bekir), Pelin Uluksar (Süheyla), Mina Derman (Suna), Batuhan Sezer (Ömer Asaf), Değer Alp (Canan), Başak Kıvılcım Ertanoğlu (Zühre), Burcu Binici (Meltem), Ömer Kurt (Kerim), Mert Kırlak (George Bagnall), Ahmet Yıldırım (Cafer), Tanıl Yöntem (Canberk), Doruk Öztürk (Şamil), Osman Albayrak (Beyler Divanı Azer), Melisa Duru Ünal (Mercan), Aylar Melayeva (Sevim), Hanbey Oğuzhan Çoban (Besim) ve Işıl Yücesoy (Gülendam)

YENİ »
Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncuları kimler? Ben Bu Cihana Sığmazam konusu ne? Atv

Yorum yapmak ister misiniz?