Ben Bu Cihana Sığmazam Suna kimdir? Mina Derman kaç yaşında, nereli? Mina Derman oynadığı diziler

Ben Bu Cihana Sığmazam Suna kimdir? Ben Bu Cihana Sığmazam Suna kimdir? Atv’nin Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin başrolünde oynayan Suna kimdir? Ben Bu Cihana Sığmazam Suna gerçek adı ne? Ben Bu Cihana Sığmazam Suna karakterini oynayan Mina Derman kaç yaşında, nereli, hangi dizilerde oynadı? Mina Derman kimdir? Mina Derman’nın oynadığı diziler, Mina Derman dizileri, Mina Derman instagram hesabı, Mina Derman hakkında bilgiler ve Mina Derman sosyal medya hesapları:

Ben Bu Cihana Sığmazam Suna kimdir?

Ben Bu Cihana Sığmazam Suna kimdir?
Ben Bu Cihana Sığmazam Suna kimdir?

Atv’nin Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin karakterlerinden birisi olan Suna rolünde Mina Derman’yı izleyeceğiz. Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncuları arasında yer alan Mina Derman, Ben Bu Cihana Sığmazam Suna rolünü oynuyor.

Ben Bu Cihana Sığmazam Suna Karakteri kimdir?

Suna rolünü oynayan güzel oyuncu kim diye çok merak ediliyor. Mina Derman, Suna karakterine hayat veriyor.

YENİ »
20 Eylül Reyting Sonuçları 2022 Ben Bu Cihana Sığmazam Reytinglerde Kaçıncı Oldu?

Mina Derman kaç yaşında?

Suna rolünde izleyeceğimiz Mina Derman kaç yaşında diye çok merak ediliyor. Mina Derman 11 Nisan 2002 doğumludur. 20 yaşındaki güzel oyuncu İstanbul’da doğmuştur.

Mina Derman nereli

Suna karakterini canlandıran Mina Derman nerede doğdu ve nereli diye de çok merak ediliyor. Güzel oyuncu Mina Derman İstanbul’da doğmuştur.

Mina Derman boyu ve kilosu

Boyu 1.73 m. olan güzel oyuncunun kilosu 57 kilo

Mina Derman hangi dizilerde oynadı?

2019 yılında, ‘İncir Ağacı ’ dizisinde canlandırdığı ‘İnci’ karakteriyle ilk defa ekran karşısına çıktı.

  • 2022- Oğlum/ Ceren
  • 2021- Baş Belası/ Sıla
  • 2020- Bir Annenin Günahı / Zehra
  • 2019- İncir Ağacı / İnci
YENİ »
Ben Bu Cihana Sığmazam Azade kimdir? Aslı Sevi kaç yaşında, nereli? Aslı Sevi hangi dizilerde oynadı?
YENİ »
Ben Bu Cihana Sığmazam Bekir kimdir? Ziya Kürküt kaç yaşında, nereli? Ziya Kürküt oynadığı diziler
YENİ »
Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncuları kimler? Ben Bu Cihana Sığmazam konusu ne? Atv
YENİ »
Ben Bu Cihana Sığmazam Mercan kimdir? Cezayir'in kızı Melisa Duru Ünal kaç yaşında, nereli? Çocuk oyuncu Melisa Duru Ünal oynadığı diziler

Mina Derman sosyal medya hesapları

@mina.derman

Ben Bu Cihana Sığmazam Konusu nedir?

Ben Bu Cihana Sığmazam Konusu nedir?
Ben Bu Cihana Sığmazam Konusu nedir?

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin konusu kısaca şöyle:

Dizide ismi Cezayir Türk olan kahraman rolünde Oktay Kaynarca, eskilerden kalma adıyla Çakır yer alıyor. Kurtlar Vadisi dizisinde Ali Candan ölerek Polat Alemdar olarak karşımıza çıkmıştı. Bu dizide ise Çakır öldü gibi gösterilir yeni bir hayat kuruyor. Dizimiz de onun eski ve yeni hayatları arasında gelip gidiyor.

Köklü ve güçlü bir aileden gelen Cezayir Türk, devleti için çalışan ve bir sabotaja kurban giden ağabeyinin intikamını alır. Devletin bekası ve ailesinin güvenliği için öldü gösterilerek yeni bir hayata başlar. Cezayir Türk, yurtdışında devam eden operasyonlarda bir yaralanma sonucu sınır tanımayan doktorlardan Firuze ile tanışır. Her ne kadar eşini ve ailesini özlese de onlara bir daha dönemeyeceğini bilmektedir. Firuze’ye aşık olup yeniden bir aile kuran Cezayir, bir süre sonra deşifre olur ve tekrardan hayata, İstanbul’a dönmek zorunda kalır. Fakat bu gelişmelerden ne yeni ailesinin ne de yıllardır onu özleyen ve mezarında dua eden ailesinin haberi vardır. Emanet ederek geride bıraktığı İstanbul ise bambaşka bir İstanbul olarak karşısına çıkacaktır.

YENİ »
Netflix En İyi Diziler Listesi: Netflix'te En Çok Sevilen Diziler IMDb

Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncuları ve Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncu kadrosu çok merak ediliyor. İşte tam kadro:

Oktay Kaynarca (Cezayir), Ebru Özkan Saban (Leyla), Pelin Akil (Firuze), Ali Seçkiner Alıcı (Kurban Baba), Hakan Karahan (Dumrul), Erkan Sever (Orhan), Ragıp Savaş (Atakan), Gülenay Kalkan Ünlüoğlu (Elmas), Eren Vurdem (Azamet), Aslı Sevi (Azade), Kerem Kupacı (Ethem), Ziya Kürküt (Bekir), Pelin Uluksar (Süheyla), Mina Derman (Suna), Batuhan Sezer (Ömer Asaf), Değer Alp (Canan), Başak Kıvılcım Ertanoğlu (Zühre), Burcu Binici (Meltem), Ömer Kurt (Kerim), Mert Kırlak (George Bagnall), Ahmet Yıldırım (Cafer), Tanıl Yöntem (Canberk), Doruk Öztürk (Şamil), Osman Albayrak (Beyler Divanı Azer), Melisa Duru Ünal (Mercan), Mina Derman (Suna), Hanbey Oğuzhan Çoban (Besim) ve Işıl Yücesoy (Gülendam)

YENİ »
Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncuları kimler? Ben Bu Cihana Sığmazam konusu ne? Atv

Yorum yapmak ister misiniz?