Bir Peri Masalı Neslihan kimdir? Onur’un kardeşi Neslihan kim? Hazal Filiz Küçükköse kaç yaşında, nereli? Hazal Filiz Küçükköse oynadığı diziler

Bir Peri Masalı Neslihan kimdir? Bir Peri Masalı Neslihan kimdir? Fox Tv’nin Bir Peri Masalı dizisinin başrolünde oynayan Neslihan kimdir? Bir Peri Masalı Neslihan gerçek adı ne? Bir Peri Masalı dizisi Onur’un kardeşi, Şahika’nın kızı Neslihan kim? Fox Tv Bir Peri Masalı Neslihan karakteri kim oynuyor? Bir Peri Masalı Neslihan karakterini oynayan Hazal Filiz Küçükköse kaç yaşında, nereli, hangi dizilerde oynadı? Hazal Filiz Küçükköse kimdir? Hazal Filiz Küçükköse’nin oynadığı diziler, Hazal Filiz Küçükköse dizileri, Hazal Filiz Küçükköse instagram hesabı, Hazal Filiz Küçükköse hakkında bilgiler ve Hazal Filiz Küçükköse sosyal medya hesapları:

Bir Peri Masalı Neslihan kimdir?

Bir Peri Masalı Neslihan kimdir?
Bir Peri Masalı Neslihan kimdir?

Fox Tv’nin televizyon ekranlarında yeni yayınlanacak Bir Peri Masalı dizisinin karakterlerinden birisi olan Neslihan rolünde Hazal Filiz Küçükköse’yi izleyeceğiz. Bir Peri Masalı oyuncuları arasında yer alan Hazal Filiz Küçükköse, Bir Peri Masalı Neslihan rolünü oynuyor.

Bir Peri Masalı Neslihan Karakteri kimdir?

Neslihan Köksal ailesinin büyük kızıdır. Aile şirketlerinde çalışan güçlü bir iş kadını olan Neslihan, Onur ile birlikte şirketi yönetmektedir. Neslihan iş hayatında başarılı bir kadındır ama imkansız bir aşkın peşinde koşmaktadır. Onur’un ön kardeşi olan Neslihan, Ümit’in ise üvey ablasıdır.

YENİ »
Bir Peri Masalı Oyuncuları ve Resimleri, Bir Peri Masalı Karakterleri ve Oyuncu Kadrosu

Hazal Filiz Küçükköse kaç yaşında?

Neslihan rolünde izleyeceğimiz Hazal Filiz Küçükköse 34 yaşında. Hazal Filiz Küçükköse 1988 yılında Mersin’de doğdu. 9 Şubat 1988 Mersin doğumludur.

Hazal Filiz Küçükköse nereli

Neslihan karakterini canlandıran Hazal Filiz Küçükköse Mersin’de doğdu. Lise öğrenimini ise Ankara’da tamamladı.  Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi Kimya Bölümü öğrencisidir.

Hazal Filiz Küçükköse hangi dizilerde oynadı?

Neslihan karakterini oynayan Hazal Filiz Küçükköse hangi dizilerde oynadı? 2009 yılında Deniz yıldızı dizisinde Gözde rolü ile ilk dizi deneyimini yaşayan güzel oyuncu Kalbim Seni Seçti dizisinde Ada rolünü oynamıştı. Ustura Kemal, Uçurum, Beni Affet, Günahkar gibi yapımlarda rol aldıktan sonra Kara Sevda dizisinde Zeynep rolüyle karşımıza çıktı. Rüya dizisinde Elif rolünü oynadı. Mehmed: Bir Cihan Fatihi dizisinde Melike rolünü oynadı. Zemheri dizisinde ise Berrak karakterini canlandırmıştır.

 • 2009-2010 Deniz Yıldızı / Gözde
 • 2011 Kalbim Seni Seçti / Ada
 • 2012 Ustura Kemal / Kalisto
 • 2012 Uçurum
 • 2014 Beni Affet / Leyla
 • 2014 Günahkar / Aslıhan Karasu
 • 2015-2017 Kara Sevda / Zeynep Soydere
 • 2017 Rüya / Elif Ardalı
 • 2018 Mehmed: Bir Cihan Fatihi / Melike
 • 2020 Zemheri / Berrak
 • 2022- Bir Peri Masalı / Neslihan Köksal

Hazal Filiz Küçükköse sosyal medya hesapları

@hazalfilizkucukkose

Bir Peri Masalı Konusu nedir?

Hala daha fazlasını hak ettiğini düşünen ve lüks bir yaşam hayal eden Zeynep’in hikayesi anlatılacağı dizinin ana karakteri Zeynep rolünü Alina Boz canlandırıyor. Çocuk bakıcılığı yapan Zeynep’in kazara eline yüklü miktarda para geçecek ve hayatında yepyeni bir sayfa açılacaktır.

YENİ »
Netflix En İyi Diziler Listesi: Netflix'te En Çok Sevilen Diziler IMDb

Bir Peri Masalı oyuncu kadrosu / Bir Peri Masalı dizisi oyuncuları

Bir Peri Masalı Oyuncuları ve Resimleri / Bir Peri Masalı dizisi oyuncuları
Bir Peri Masalı Oyuncuları ve Resimleri / Bir Peri Masalı dizisi oyuncuları

Bir Peri Masalı oyuncuları ve Bir Peri Masalı oyuncu kadrosu çok merak ediliyor. İşte tam kadro:
Alina Boz (Zeynep), Taro Emir Tekin (Onur Köksal), Nazan Kesal (Şahika KÖKSAL), Hazal Filiz Küçükköse (Neslihan), Hazal Filiz Küçükköse (Neslihan Köksal), Baran Bölükbaşı (Yiğit), Kadir Çermik (Samet), Müfit Kayacan (Hamit Köksal), Mustafa Mert Koç (Zafer), Canan Atalay (Filiz), Okan Urun (Merih), Ali Aksöz (Fuat Gürman)

YENİ »
Bir Peri Masalı Oyuncuları ve Resimleri, Bir Peri Masalı Karakterleri ve Oyuncu Kadrosu
YENİ »
Alina Boz Yaş boy kilo sevgilisi, Alina Boz Filmleri ve Tv Dizileri, Alina Boz kimdir Murat Bozun neyi oluyor?
YENİ »
Bir Peri Masalı Şahika kimdir? Nazan Kesal kaç yaşında, nereli? Nazan Kesal oynadığı diziler

Yorum yapmak ister misiniz?