Bizi Ayıran Çizgi Dizisi: Hazal Subaşı ve Ozan Dolunay | Gain Medya

Çukur dizisinden geçen haftalarda ayrılan Hazal Subaşı yeni dizi projesiyle ekranlara geri dönüyor. Güzel oyuncu Hazal Subaşı, yeni eğlence platformu Gain için hazırlanan “Bizi Ayıran Çizgi” dizisinde başrol oynayacak.

İyi Günde Kötü Günde dizisinde rol alan Ozan Dolunay da başrolde. Birsen Altuntaş’ın haberine göre; ikili Gain için hazırlanan “Bizi Ayıran Çizgi” dizisinde başrol oynayacak. Senaryosunu Tolga Afşin Kaya’nın yazdığı dizinin yönetmenliğini Soner Caner üstlenecek.

Şubat ortasında dizinin çekimleri başladı. Dizi her biri 15-20 dakikalık 5 bölümden oluşacak.

Bizi Ayıran Çizgi dizisinin afişi de paylaşıldı…  Afişte Mevlana Calaleddin-i Rumi’nin şu söze de kullanıldı: “Doğru ve yanlışın ötesinde bir yer var. Seninle orada buluşacağız.”

Bizi Ayıran Çizgi Dizisi Afiş

Hazal Subaşı’nın Oynadığı Diziler

2016-2018 : Adını Sen Koy (Zehra Kaya Kervancıoğlu)
2018 : Bir Umut Yeter (Elif Özkan Karabey)
2019 : Halka (Bahar Berkes)
2019 : Çukur (Nehir)

Gain Nedir? Nasıl İzlenir?

Kişiye özel yayın akışı sunan, yenilikçi, eğitici, eğlendirici kısa içeriklerden oluşan bir mobil uygulamadır. Gain’i cep telefonundan veya tabletinden izleyebilirsin. Aşağıdaki bağlantılardan senin için uygun olanına tıklayarak GAIN uygulamasını indirip hemen izlemeye başlayabilirsin.

Dikey Formatta Yayınlar

Anlamlı ve kazanım odaklı içerikleri temel alarak 30 Aralık’ta yayın hayatına başlayacak olan “GAİN”, gelişigüzel dijital içeriklerden sıkılan insanların hayatına güncel ve farklı bir bakış
açısı sağlamak için yola çıkıyor. GAİN, kullanım kolaylığı sağlayan dikey formatta ve kısa içeriklerinin yanı sıra akıllı izleme teknolojisi sayesinde kişiye özel sunacağı yayın akışı ile de
farklı kategorilerde, yüzlerce zengin içeriği kullanıcılarıyla buluşturacak.

Gain’de Kimler Var?

Ahmet Mümtaz Taylan, Berk Keklik, Can Bonomo, Engin Günaydın, Devin Özgür Çınar, Gaye Su Akyol, İlber Ortaylı, , Mirgün Cabas, Özcan Deniz, Serkan Keskin, Vedat Milor, Dolunay Soysert, MFÖ, Harun Tekin, Melikşah Altuntaş ve Bartu Küçükçağlayan, Muhammet Uzuner gibi deneyimli isimlerin yanı sıra dijital çağın en popüler ve kaliteli içerik üreticileri de GAİN’de izleyicilerle buluşacak.

Gain Platformunda Neler Var?

Terapist

Kişilik bozuklukları ve psikotik hastalıklar konusunda uzman olan terapist Çetin Düztaş’ın hayatı, karısının öldürülmesiyle altüst olur. Katilin bıraktığı ipucunun peşinden giden Çetin, geçmişin bugüne düşen gölgesini ararken, daha önce hiç fark etmediği gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalır.

Bir MFÖ Belgeseli Ele Güne Karşı

50 yıla yaklaşan mazisiyle sadece Türkiye’nin değil dünyanın da en uzun süreli müzik gruplarından biri olan MFÖ’nün daha önce hiç yayınlanmamış görüntülerini ve sahne arkasında yaşananları bu belgeselde bulacaksınız.

Bir Şifa Bağımlısının İtirafları

Ela Başak Atakan’ın aynı isimli kitabından uyarlanan ve gerçek bir hayat hikayesini anlatan “Bir Şifa Bağımlısının İtirafları” bir annenin, doğuştan bağışıklık hastalığı olan kızının tedavisini tıp yöntemlerinde bulamayınca çareyi alternatif tıpta aramasını ve bu yöntemlere giderek bağımlı hale gelmesini anlatıyor. Yogadan, şaman ayinlerine, aile diziminden ayurvedik beslenmeye kadar pek çok şifa yönteminin incelendiği ve her dalın uzmanının da konuştuğu Bir Şifa Bağımlısının İtirafları, şifa duraklarını merkezine alan bir aktüel belgesel serisi.

Ahmet Mümtaz Taylan’la İstanbul Hesabı

Kısıtlı bütçeyle İstanbul’u dolu dolu yaşamak, gezmek, uygun bütçeyle lezzetli şeyler yiyip içmek mümkün mü? Ahmet Mümtaz Taylan, az bir bütçeyle hem İstanbul’un farklı bölgelerinin ünlü yemeklerini tadıyor, hem de yerel halkla oranın kültürü ve tarihi üzerine eğlenceli sohbetler ediyor.

Vedat Milor İle En İyisi

Sosyal medyada yaptığı anketlerle fenomene dönüşen ünlü gurme Vedat Milor’la eğlenceli bir program. Milor, karar vermesi zor sorularıyla hem sosyal medyanın hem konunun uzmanlarının görüşlerini dinleyip kendi kararını gastronomik gerekçelerle açıklayacak.

Tuz Biber

Elektromonolog

Yeni bir tarz; müzikli tirat. Sanatçı Emre Yusufi ve oyuncu Nilperi Şahinkaya gündeme ilişkin konulara yorumlarını müzikli tirat eşliğinde anlatıyor.

10 Bin Adım

İki eski sevgili Ezgi ve Memet, sağlık örgütlerinin uzun ve sağlıklı bir yaşam için her gün 10 bin adım atma önerisine uymaya ve birlikte yürümeye karar verirler. Her seferinde yürüyüş kararı sınanan, bütün küçük hesapları patlayan, hiçbir kestirme yolu kısa olmayan, birbirine katlanamayan iki insan yine de her gün adımsayarı çalıştırıp yürümeye başlar.

Şokopop Portreler

Taçsız Kraliçe Hülya Avşar, Megastar Tarkan, Afrodit Banu Alkan, en Harika Avcı. Dört sanatçının kariyer yolculukları ve hikayelerinin bilinmeyen yönleri, Şokopop bugüne kadar bakılmamış bir pencereden sunuluyor.

İstanbul Apartmanları

1870 Beyoğlu yangınında yanan ahşap binaların yerine Avrupa’dan ithal bir konut tarzı olarak yapılan apartmanların yapım sürecini, hikayelerini, kimlerin yaşadığını ve günümüze kadar uzanan hikayelerini anlatan arşiv değeri taşıyan bir belgesel.

İlber Ortaylı ile Zaman Makinesi

İlber Hoca’dan çok faydalı hayat dersleri dinlemeye hazırlanın. İnsan hayatına yön veren duygular ve deneyimler Ortaylı’nın bilgeliğiyle buluşuyor. Her ders konusu için, önce tarihte en yoğun yaşandığı ana gidiliyor, eğlenceli bir yolculukla bugüne kadar geliniyor.

6 Kadın 6 Kuşak 1 Soru

Her jenerasyondan ve farklı profillerden kadınlar, aynı konu hakkındaki düşüncelerini ve tecrübelerini paylaşıyor. Mini röportaj serisi kadınların bir konuya bakış açısı, zamanla veya kuşaklara göre değişip değişmediğini bize gösteriyor.

Cep Hikayeleri

Tutkularının, hayallerinin, daha iyi bir hayat ihtimalinin peşinden gidenlerin, ısrar edip en sonunda elde edenlerin gerçek hikayeleri.

İlber Ortaylı ile Gündem

Özelden Yürüyenler

Bekir Ağırdır ile Güzel Sayılar

Oyunlar Holding

Podcast dünyasını sallayan, senelerce listelerde bir numara olan “O Tarz mı?” ve “Podcastia” yaratıcıları bilardodan Sims’e, kutu oyunlarından atari oyunlarına her türlü oyunu el emeği kostümleri ve DIY objelerle oynuyor.

Gain Sahne

Döneminin en iyi müzisyenleri ve yeni nesil müzisyenler birbirlerinin şarkılarını yorumluyor. Zamanlar arasında notalardan bir köprü kuruluyor. Sanatçılar orijinal bestelerini de GAIN Sahne’de canlı seslendiriyor. Sahne öncesinde çekilen ‘’back stage’’ bölümlerinde ise müzikleri dışındaki fikir ve tavırlarını paylaşıyor.

Beni Kendimden Koru

Yorum yapmak ister misiniz?