Blutv Yabancı Dizi Önerileri » BluTV’de İzlenebilecek En İyi Yabancı Diziler

Blutv Yabancı Dizi Önerileri listesi ile karşınızdayız.

BluTV’de İzlenebilecek En İyi Yabancı Diziler

Blu Tv’de izlenebilecek pek çok güzel yabancı dizi var. Size güzel bir liste sunmaya çalışacağız:

BluTV Yabancı Dizi Önerileri

1. Normal People

Bir kitaptan uyarlanan Normal People, lise yılları ve sonrasında inişili çıkışlı bir ilişki yaşamaya başlayan Connell ve Marianne arasında geçenleri anlatıyor. Ergenlik, büyüme sancıları ve gelecek kaygısı gibi konuları kendine has bir dille anlatmayı başaran İrlanda yapımı Normal People, kesinlikle izlemeye değer bir mini dizi. Dizinin İrlanda’daki toplumsal roller ve sosyoekonomik kaygılara dair de önemli yorumları bulunuyor.

2. Babylon Berlin

Babylon Berlin, Weimar Cumhuriyeti Berlin’inde geçen sürükleyici bir polisiye dizisi. Dönemin atmosferini aktarmakta oldukça başarılı olan bu Alman yapımı dizi, Blu TV kataloğunda öne çıkan Avrupa yapımı diziler arasında öne çıkıyor. ”Run Lola Run” ve ”Cloud Atlas” gibi filmlerden tanıdığımız yönetmen Tom Tykwer, dizinin yapımcıları arasında en çok dikkat çeken isim.

3. Ramy

Ramy Hassan, politik olarak bölünmüş New Jersey mahallesinde ruhani bir yolculuğa çıkan birinci nesil bir Mısır asıllı Amerikalı. Hayatın ahlaki bir sınav olduğunu düşünen Müslüman bir topluluk ile hayatın hiçbir sonucu olmadığına inanan bir nesil arasında kalır.

4. The Young Pope

Yeni seçilen genç ve çekici Papa Pius XIII, diğer adıyla Lenny Belardo, tarihteki ilk Amerikan Papa’dır. Yükselişi, Kardinaller tarafından uygulanan basit, etkili bir medya stratejisinin sonucu gibi görünmektedir Bununla birlikte, Vatikan’da, kilise liderlerinin rehber olarak gizemli bir figür seçtikleri görüşü hakimdir.

5. Westworld

Westworld, bilet alabilenlerin sınırsız biçimde yaşayabileceği özel bir eğlence parkıdır. Ortaklar Arnold Weber ve Robert Ford, ”ev sahibi” denilen ve insan gibi gözüken gerçekçi robotlar üretirler. Ev sahipleri, konukların parkta fantezilerini (insanlara zarar vermeden) gerçekleştirmelerine izin verirler.

6. True Detective

Her sezonunda farklı bir polisiye hikayeye odaklanan dizinin ilk seznonun konusu şu şekilde: Eyalet cinayet masası dedektifleri Martin “Marty” Hart (Woody Harrelson) ve Rustin “Rust” Cohle (Matthew McConaughey) 28 yaşındaki seks işçisi Dora Lange’in cinayetini araştırıyor. Her sezonunda farklı bir atmosfer sunan True Detective, çoğu diziseverin ”izlenecekler” listesinde kendine yer buldu.

YENİ »
Camdaki Kız Dizisi Konusu ve Oyuncuları | Ne Zaman Başlıyor?

7. Shameless

Dizi, Chicago’nun Güney Yakası’nda yaşayan Gallagherların işlevsiz ailesini anlatıyor. Dizide altı çocuklu bekar bir baba olan Frank Gallagher rol alıyor. Frank günlerini sarhoş olarak geçirirken, altı çocuğu hayatları boyunca kendilerine bakmayı öğreniyor.

8. The New Pope

Dizi, ”The Young Pope” adındaki mini dizinin devamını anlatıyor. John Paul III adını alan Sir John Brannox’un papalığı altında Vatikan, papalık kurumunu tehlikeye atan bir dizi cinsel skandalın ardından adını temizlemeye çalışır. Ancak, dokuz ay önce komada olan eski Papa Pius XIII Lenny Belardo, bir ayini kutlarken kalp krizi geçirdikten sonra uyanarak, meşru Papa olarak yerini almak için uyandığında, beklenmedik bir sorun John Paul III’ü tehdit eder.

9. The Handmaid’s Tale

Din temelli bir otokrasi, Amerika Birleşik Devletleri’nin çoğunu ele geçirerek ülkeyi Gilead olarak yeniden adlandırır. Bu ülkede kadınlar ikinci sınıf vatandaştır. Kaçmaya çalışan herkes cezalandırılır. Hikayenin kahramanı, kocası ve çocuğuyla birlikte kaçmaya çalışırken yakalanan ve çocuksuz devlet görevlilerinin çocuklarını taşıyan bir hizmetçi olmaya mahkum edilen June’dur.

10. Gomorra

Organize suç çeteleri, İtalya’nın Napoli kentindeki yoksulluktan etkilenen dinamik ve sürekli değişen yeraltı dünyasında mücadele ediyor ve kısa süreli ittifaklar kuruyor. Savastano klanının oğlu ve varisi Gennaro ve bu klanın üyelerinden biri olan Ciro Di Marzio, her zamankinden daha yükseklere çıkmak için büyük bir hırsa sahiptirler. Önülerindeki yol kanlı ve acımasızdır ve aileleri riske girecektir.

YENİ »
Kıvanç Tatlıtuğ ve Özge Özpirinçci Netflix Yeni Dizisi Bir Denizaltı Hikâyesi
YENİ »
Yabancı Dizi Önerileri 2021 » Yeni Çıkan Diziler Listesi
YENİ »
Debris Dizisi Konusu ve Oyuncuları | Debris Dizisi Hangi Kanalda?

Yorum yapmak ister misiniz?