Çöp Adam ne zaman başlıyor? Çöp Adam dizisi ne zaman başlayacak?

Çöp Adam ne zaman başlıyor? Star Tv’nin yeni dizisi çok yakında başlayacak. Peki Çöp Adam dizisi ne zaman başlayacak? Dizinin yayın tarihi belli oldu mu? Çöp Adam dizisi hangi gün yayınlanacak? Acaba Çöp Adam dizisi hangi kanalda? Merak edilen Çöp Adam dizisi ne zaman başlıyor? Dizinin yayın tarihi belli oldu ve dizi hakkındaki bilgileri sizinle paylaşmak istedik.

Çöp Adam ne zaman başlıyor? Çöp Adam dizisi ne zaman başlayacak?

Star TV’nin yeni dizisi Çöp Adam’ın yayın tarihi belli oldu. Şimdiden Çöp Adam dizisi ne zaman başlayacak, oyuncular kimler, konusu ne diye çok merak ediliyor. Çöp Adam dizisinin yayın tarihi belli oldu mu? Yedigunluk.com olarak dizinin yayın tarihini açıklamak istiyoruz. Başrollerinde Elçin Sangu ve Engin Altan Düzyatan’ın rol aldığı Çöp Adam dizisi 10 gün sonra başlıyor.

YENİ »
Netflix Kasım Takvimi 2022 Netflix Kasım Ayı Programı

Çöp Adam dizisi ne zaman başlıyor? Çöp Adam dizisi hangi gün yayınlanacak?

Televizyon ekranlarında Çöp Adam dizisi 23 Kasım Çarşamba günü başlıyor. Merak edilen Çöp Adam dizisi önümüzdeki haftaya Çarşamba günü ilk bölümü ile yayınlanacak.

Star Tv yayın akışında böylece 4 dizi olacak. Hafta içi her gün yayınlanan Toprak ile Fidan dizisi ile Star Tv’nin 5. dizisi Çöp Adam oluyor.

YENİ »
Yalı Çapkını gerçek bir hikaye mi? Yalı Çapkını uyarlama mı, hangi kitaptan? Gülseren Budayıcıoğlu
YENİ »
Gecenin Ucunda Konusu ve Karakterleri | Star Tv Gecenin Ucunda hangi kitaptan uyarlandı?

Çöp Adam dizisi hangi kanalda?

Yeni dizi Çöp Adam Star Tv ekranlarında olacak. Yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın’ın yaptığı, hikayesini Su Ersöz ile Melek Gençoğlu’nun yazdığı Çöp Adam, Star Tv’de izleyicilerle buluşacak.

Çöp Adam dizisi konusu ve oyuncuları

Başrollerinde Engin Altan Düzyatan ve Elçin Sangu’nun oynadığı Çöp Adam oyuncu kadrosu şöyle:  Sedef Avcı, Füsun Demirel, Salih Kalyon, Elçin Afacan, Ali Yoğurtçuoğlu, Hülya Şen, Cankat Aydos, Büşra Çam, Şeyda Terzioğlu, Gülizar Nisa Uray, Eylül Uğan ve Sinan Albayrak

Çöp Adam konusu için yazdığımız şu yazıya göz atabilirsiniz:

YENİ »
Çöp Adam Dizisi Konusu ne? Çöp Adam konusu hangi kitaptan?

Güncel tüm Dizi-Film haberleri için Yedigunluk.com sitesini takip etmeyi unutmayın.

YENİ »
Yabancı Dizi Önerileri 2022 » Yeni Çıkan Diziler Listesi
YENİ »
Netflix En İyi Diziler Listesi: Netflix'te En Çok Sevilen Diziler IMDb

Yorum yapmak ister misiniz?