Debris Dizisi Konusu ve Oyuncuları | Debris Dizisi Hangi Kanalda?

Debris Dizisi Konusu ve Oyuncular | Debris Dizisi Hangi Kanalda? Debris dizisinin konusu ne? Mart ayında başlayan bilim kurgu ve gizem dizisi Debris, en çok Fringe ve X-Files sevenlere hitap ediyor diyebiliriz. Fringe ve X-Files dizilerinin türünü sevenler diziye başlamakta tereddüt etmesinler.

Debris Dizisi Hangi Kanalda?

1 Mart 2021’de prömiyeri NBC’de yayınlanan bir Amerikan bilim kurgu televizyon dizisidir. Universal Television ve Legendary Television tarafından yapılan dizinin senaryosu ve yönetmeni ise J.H. Wyman. Debris’in kadrosunda başrolde Jonathan Tucker, Riann Steele, Norbert Leo Butz ve Scroobius Pip yer alıyor.

Debris Dizisi Konusu

3 yıl önce enkaza dönmüş bir uzay aracının görüntüleri saptanmıştır. Son 6 aydır bu uzay aracının parçaları dünyanın çeşitli yerlerine düşmektedir. İnsanlar üzerinde gizemli etkileri olduğu düşünülen bir uzay aracını araştırmak üzere iki ajan kolları sıvar. Finola Jones (Riann Steele), gözü açık mucizesini kaybetmemiş verimli bir fizikçi, Bryan Beneventi (Jonathan Tucker) ise gizli altın kalbi olan sertleşmiş bilge… İki ajanın birbirine hiç benzemediğini belirtelim. İngiliz ajan Finola Jones ve Amerikan ajan Bryan Beneventi çok farklı tarzlara sahipler.

Ajanlarımız, dünyaya düşen uzay gemisinin parçalarının peşinden gidecekler. Aslında her bir parçanın değişik güçleri var. Hikayenin gizemine bu güçler katkıda bulunuyor. Her parçanın, onu bulan sıradan insanlar üzerinde tahmin edilemeyen, güçlü ve bazen tehlikeli etkileri vardır. Her keşif aynı zamanda zamana karşı bir yarıştır, çünkü karanlık dış güçler bu nesneleri hain amaçlar için ararlar.

Dizi başlarken kara borsada gemi parçalarını satmaya çalışan bir adam ve iki alıcı görüyoruz. FBI baskını sonrası alıcılar kaçıyor. Satıcı kendini yukarıdan atıyor. Satıcının sakladığı bir parçayı açan kat görevlisi, alt katlara doğru çekiliyor, 14 kat aşağıya balo salonuna düşerek hayatını kaybediyor.

FBI baskınında Fiona ve Bryan’ı ilk defa görüyoruz.

YENİ »
Yabancı Dizi Önerileri 2021 » Yeni Çıkan Diziler Listesi

Debris Dizisi Oyuncuları

Debris Dizisi Oyuncuları Jonathan Tucker

Jonathan Tucker, Bryan Beneventi rolünde

Tucker son olarak Showtime draması “City on a Hill” de önemli bir rol oynadı. Diğer son TV rolleri arasında Audience dizisi “Kingdom”, HBO’nun “Westworld”, Starz’ın “American Gods” ve FX’in “Snowfall” vardır. NBC’de geçmişi var, 2007’de ağın “The Black Donnellys” dizisinde rol aldı. Film tarafında, geçen yıl Elizabeth Banks’ın “Charlie’s Angels” filminde yer aldı.

Debris Dizisi Oyunculari Riann Steele

Riann Steele, Finola Jones rolünde

Steele en çok “Holby City” deki rolüyle tanınıyor ve kısa süre önce Amerikan televizyonunda “NCIS: New Orleans” ve “The Magicians” da yer aldı. Uzun metrajlı cephede rolleri arasında “Ant-Man and the Wasp” bulunuyor.

Debris Dizisi Oyunculari Norbert Leo Butz

Norbert Leo Butz, Craig Maddox rolünde

Debris Dizisi Oyuncuları Anson Ash

Scroobius Pip, Anson Ash rolünde

Debris Dizisi Fragman

Debris Dizisi Kaç Sezon Kaç Bölüm?

Debris dizisi ilk sezonunda, yeni başladı ve ilk bölümü 1 Mart’ta yayınlandı.

YENİ »
Netflix Mart 2021 Takvimi: Yeni Çıkan Diziler, Filmler ve Belgeseller
YENİ »
Gözlerinin Ardında / Behind Her Eyes Dizisi Konusu ve Oyuncular Netflix

1 Yorum yapılmış

  1. Sinan
    Posted on 27 Şubat 2024

Yorum yapmak ister misiniz?