Dünyayla Benim Aramda Oyuncuları ve Resimleri, Karakterleri ve Oyuncu Kadrosu

Dünyayla Benim Aramda Oyuncuları ve resimleri listesi ile karşınızdayız. DisneyPlus platformunun yeni yerli dizisi Dünyayla Benim Aramda Karakterleri şimdiden çok merak ediliyor. Dünyayla Benim Aramda dizisi oyuncuları kimler? Dünyayla Benim Aramda başrol oyuncuları kim? Peki Dünyayla Benim Aramda dizisinde kimler oynuyor? Disneyplus Dünyayla Benim Aramda oyuncu kadrosu ve resimlerini sizlerle paylaşmak istedik.

Dünyayla Benim Aramda Oyuncuları ve Resimleri

Senaryosunu Pınar Bulut’un yazdığı 8 bölümlük yerli dizi Dünyayla Benim Aramda 14 Eylül’de ekranlara geliyor. Disney+ platformunun ilk yerli yapımı Kaçış dizisinden sonra bugün de ikinci dizi projesiyle karşılaşıyoruz. Yapımcısı MF Yapım olan diznin yönetmenliğini ise Hülya Gezer yapıyor. Dünyayla Benim Aramda oyuncuları ve resimleri listesiyle dizideki karakterleri kısaca tanıtmak istiyoruz. Önce Dünyayla Benim Aramda başrol oyuncuları kimler, ona kısaca değinelim:

Dünyayla Benim Aramda Başrol Oyuncuları

Dizinin afişlerinde de göreceğimizi gibi ana hikayede 4 ana karakter var. Dünyayla Benim Aramda başrol oyuncuları Demet Özdemir, Buğra Gülsoy, Hafsanur Sancaktutan ve Metin Akdülger.

Bkz: Hafsanur Sancaktutan Boyu ve Kilosu, Oynadığı Diziler

Dünyayla Benim Aramda Oyuncuları

Peki Dünyayla Benim Aramda dizisinde başka kimler oynuyor? Dünyayla Benim Aramda oyuncuları listesi şöyle: Demet Özdemir, Buğra Gülsoy, Hafsanur Sancaktutan, Metin Akdülger, İbrahim Selim, Melisa Döngel, Ali Yoğurtçuoğlu, Zerrin Tekindor ve Alkan Demirlek

YENİ »
Güç Yüzükleri Halbrand kimdir? Charlie Vickers kaç yaşında, nereli, hangi dizilerde oynadı?

Dünyayla Benim Aramda Oyuncu Kadrosu

Peki Dünyayla Benim Aramda oyuncu kadrosu bu kadar mı? Dizinin oyuncu kadrosunda Demet Özdemir, Buğra Gülsoy, Hafsanur Sancaktutan, Metin Akdülger, İbrahim Selim, Melisa Döngel, Ali Yoğurtçuoğlu, Zerrin Tekindor ve Alkan Demirlek yer alıyor.

Dünyayla Benim Aramda Karakterleri

Demet Özdemir (İlkin)

Dünyayla Benim Aramda Oyuncuları ve Resimleri Demet Özdemir
Dünyayla Benim Aramda Oyuncuları ve Resimleri Demet Özdemir

Dizideki başrolümüz İlkin karakterinde Demet Özdemir’i görüyoruz. Yakın zamanda Oğuzhan Koç ile evlenen güzel oyuncu bu dizide tüm olayların tam ortasında yer alıyor. Oyuncu Tolga’ya aşık olan İlkin, popüler bir kadın dergisinde genel yayın yönetmeni olarak karşımıza çıkıyor. Tolga’yla tutku dolu büyük bir aşk yaşayan İlkin, Tolga’nın kariyerindeki sorunlar ile birlikte ilişkinin sona yaklaştığını hissetmeye başlar. Tolga’yla arasındaki soğukluğu aşmak için bir şeyler denemeye karar verir. Yeni kurduğu oyunda dergide asistan olarak görev yapan Sinem’e zor bir görev verir, Tolga’yı baştan çıkarmak…

Buğra Gülsoy (Tolga)

Yakışıklı oyuncu Buğra Gülsoy, dizide Tolga isimli bir oyuncuyu canlandırıyor. İlkin ile büyük bir aşk yaşamaya başlayan Tolga’nın hikayesinde 4 yıl sonra ilişkinin bitme noktasına yaklaştığı zamanlara denk geliyoruz. 4 yıllık ilişkinin yıprandığı bu dönemeçte, Tolga’nın kariyerinde de bazı sorunlar ortaya çıkmıştır. İlkin’in oynadığı oyun sonucu Sinem ile tanışan Tolga’nın hayatı da bundan sonra daha karmaşık hale gelecektir.

Hafsanur Sancaktutan (Sinem)

Dünyayla Benim Aramda Oyuncuları Sinem kimdir? Hangi dizilerde oynadı?
Dünyayla Benim Aramda Oyuncuları Sinem kimdir? Hangi dizilerde oynadı?

Dünyayla Benim Aramda oyuncuları listesinde Sinem karakterine göz atalım. Dizide İlkin’in yönettiği dergide asistan olarak çalışan Sinem rolünde Hafsanur Sancaktutan karşımıza çıkıyor. İçine kapanık, kendi halinde bir hayat süren Sinem, İlkin’in dikkatini çeker. İlkin, Tolga’yla arasındaki sorunları çözebilmek için ona bir oyun oynamaya karar vermiştir ve bu oyunda başrolü Sinem’e verir. Muhtemelen Sinem sessiz sakin kişiliğiyle bu oyunda kurban rolündedir ama Tolga’nın Sinem’e yakınlaşması, tüm dengeleri bozacaktır. Bkz: Dünyayla Benim Aramda Sinem kimdir?

Dünyayla Benim Aramda Oyuncuları Kenan kimdir? Metin Akdülger hangi dizilerde oynadı?

Dünyayla Benim Aramda Oyuncuları Kenan kimdir? Metin Akdülger hangi dizilerde oynadı?
Dünyayla Benim Aramda Oyuncuları Kenan kimdir? Metin Akdülger hangi dizilerde oynadı?

10 Nisan 1988 tarihinde Bursa’da doğan yakışıklı oyuncu, dizide Kenan rolünde karşımıza çıkıyor. Medcezir dizisinde Orkun karakteri ile ilk defa bir dizide rol aldı.  Muhteşem Yüzyıl Kösem’in ikinci sezonunda IV. Murad karakterini canlandırdı. Şahsiyet, Atiye, Kulüp gibi başarılı yapımlarda rol almıştır.

Dünyayla Benim Aramda Oyuncuları Cüneyt kimdir? İbrahim Selim hangi dizilerde oynadı?

Dünyayla Benim Aramda Oyuncuları Cüneyt kimdir İbrahim Selim hangi dizilerde oynadı
Dünyayla Benim Aramda Oyuncuları Cüneyt kimdir İbrahim Selim hangi dizilerde oynadı

Dizideki Cüneyt karakteri de çok merak edilen bir başka isim. Dünyayla Benim Aramda oyuncuları Cüneyt kimdir diye çok merak ediliyor. İbrahim Selim hangi dizilerde oynadı sorusu da çok soruluyor? 1979 doğumlu oyuncu, ayrıca tiyatrocu, sunucu, şovmen olarak da bilinir.  STOLK programı ile çok sevilen İbrahim Selim halen Fox TV’de “İbrahim Selim ile Bu Gece” isimli talk-show programını sunmaktadır. Oyuncu Poyraz Karayel, Güllerin Savaşı, Şahsiyet ve Şubat gibi dizilerde rol almıştır.

Melisa Döngel (Ceren)

Dünyayla Benim Aramda Oyuncuları Ceren kimdir? Melisa Döngel oynadığı diziler
Dünyayla Benim Aramda Oyuncuları Ceren kimdir? Melisa Döngel oynadığı diziler

18 Eylül 1999 doğumlu güzel oyuncu Ceren karakteri ile karşımızda olacak. 2016 yılında Hangimiz Sevmedik dizisinde Sevtap karakterini canlandırmıştır. Arka Sokaklar dizisinde ise Nil karakterini canlandırdı. Bizim Hikaye dizisinde Deniz rolünü oynamıştır. Sen Çal Kapımı adlı dizide Ceren Başar olarak karşımıza çıkan Melisa Döngel, son olarak Aşk Mantık İntikam dizisinde Çağla Yılmaz karakterini canlandırmıştır.

YENİ »
Güç Yüzükleri Dizisi Galadriel kimdir? Morfydd Clark kaç yaşında, nereli, hangi dizilerde oynadı?

Ali Yoğurtçuoğlu

1984 doğumlu oyuncu Küçük Hesaplar, Bana Artık Hicran De, Kara Kutu, İçimdeki Fırtına, Jet Sosyete, Benim Tatlı Yalanım gibi dizilerde rol almıştır. Zaman Makinesi 1973 filminde Mehmet rolünü oynamıştır. Cingöz Recai: Bir Efsanenin Dönüşü filminde ise otel müdürü olarak karşımıza çıkmıştı.

Zerrin Tekindor (Burçin)

Dünyayla Benim Aramda Oyuncuları ve Resimleri Burçin Zerrin Tekindor
Dünyayla Benim Aramda Oyuncuları ve Resimleri Burçin Zerrin Tekindor

Aşk-ı Memnu dizisindeki Matmazel rolüyle tanınan güzel oyuncu, 1964 yılında Balıkesir’de doğdu.  Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur.  Bir İstanbul Masalı’nda Deniz ve Aşk-ı Memnu dizisinde “Matmazel” rollerini oynamıştır.  2018 yapımı Müslüm filminde Müslüm Gürses’in eşi Muhterem Nur’u canlandırmıştır.

Alkan Demirlek

23 Kasım 1982 İstanbul doğumlu olan Alkan Demirlek, Poyraz Karayel, Şahin Tepesi, Söz, Akıncı, Maraşlı, Yasak Elma gibi pek çok dizide yardımcı oyuncu olarak karşımıza çıkmıştır.

YENİ »
Netflix En İyi Diziler Listesi: Netflix'te En Çok Sevilen Diziler IMDb

 

 

Yorum yapmak ister misiniz?