Duy Beni Son Bölüm izle Duy Beni Yeni Bölüm 10 Kasım Duy Beni 19. Bölüm

Duy Beni Son Bölüm izle. Star Tv’nin Duy Beni dizisi 10 Kasım günü 19. bölümü ile ekranlara geliyor. Star Duy Beni Yeni Bölüm izle 10 Kasım Duy Beni izle Star 19. Bölüm izle. Acaba Duy Beni 19. Bölümde neler olacak? Peki Duy Beni 19. bölüm nereden izlenir?

Duy Beni Son Bölüm izle | Duy Beni 19. Bölüm izle

Süreç Film’in yapımcılığını üstlendiği Duy Beni dizisi 19. bölümü ile ekranlara geliyor. Perşembe günü reyting sonuçlarında Camdaki Kız, Darmaduman, Gelsin Hayat Bildiği Gibi, Aldatmak, Balkan Ninnisi ve Duy Beni dizileri kapışıyorlar. Duy Beni dizisinin başrollerinde Rabia Soytürk, Caner Topçu, Helin Kandemir, Burak Can, Sümeyye Aydoğan ve Murat Daltaban yer alıyorlar.

Duy Beni Yeni Bölüm 10 Kasım Duy Beni Son Bölüm izle

Kanat, Ekim’e Gaye ile aralarında hiçbir şey olmadığını açıklamaya çalışırken, Gaye başının belada olduğunu söyler ve Kanat’ın evinde kalmaya başlar. Burada ona yaklaşmaya çalışır ama başarısız olur. Okul güvenlik görevlisi Mevlüt, Ekim’in dolabına koyduğu bardağı alarak Ekim’i kurtardığı hissine kapılır. Ekim minnettardır ve birlikte kulübeye giderler. Kanat, Ekim’i kıskanır ve onların peşine düşer.

Bu sırada Melisa, Ozan’ın Ateş yüzünden okulu bıraktığını fark eder. Bugünlerde bir hayali vardır ve bu rüya Ozan’ın bunun kendisi için ne kadar önemli olduğunu anlamasını sağlayacaktır. Ozan’ın evine gider ve ona aşkını itiraf eder.

Mevlüt, Ekim’e aşık olurken, Mevlüt için çaresiz kalan Rıza Aziz ile iletişim kurar. Aziz de hemen babasıyla tanışır. Bunu duyan Leyla deliye döner ama daha sonra Aziz’in başka bir planı olduğunu anlar. Gaye sonunda pes eder ve gitmeye karar verir, ayrılmadan önce Ekim’e son bir ders verir.

Diziyi bugün Star TV internet sitesinden canlı olarak izleyebilir, veya sonra Puhu Tv’den izleyebilirsiniz.

Duy Beni izle (Puhu Tv)

YENİ »
Reyting Sonuçları Dizi Haftalık Dizi Reytingleri 2022

Yorum yapmak ister misiniz?