Elkızı Dizisi Ezo Kimdir? Elkızı Ezo Kaç Yaşında? (Sevda Erginci)

Elkızı Dizisi Ezo Kimdir? Elkızı Ezo Kaç Yaşında? (Sevda Erginci) Elkızı Dizisi Oyuncuları Ezo kimdir? Elkızı Oyuncu Kadrosundaki Ezo rolünü kim oynuyor? Elkızı dizisinde kimler oynuyor? Fox Tv Elkızı dizisi oyuncuları Ezo kimdir? El Kızı dizisi oyuncuları Ezo kim? Elkızı Dizisindeki karakterler ve Elkızı dizisindeki rolleri neler? Elkızı dizisi nerede çekiliyor? Elkızı dizisinin konusu nedir? Sevda Erginci oynadığı diziler hangileri? Sevda Erginci hakkında merak edilenler:

Elkızı Dizisi Ezo Kimdir?

Elkızı dizisi oyuncuları listesinin başında başrol oyuncusu Ezo dikkati çekiyor.  Ezo karakterini Sevda Erginci oynuyor.

Sevda Erginci Oynadığı Diziler

2012 Koyu Kırmızı (Ayşe)
2012 Veda (Lamia)
2013-2015 Karagül (Ayşe)
2016-2017 Hayat Bazen Tatlıdır (Sevda)
2017 Ver Elini Aşk (Sultan Ayperi )
2018-2019 Yasak Elma (Zeynep Yılmaz)
2019 Sevgili Geçmiş (İpek Gencer)
2020-2021 Uyanış: Büyük Selçuklu (Turna)
2021- El Kızı (Ezo)

Sevda Erginci instagram adresi

@sevdaerginci

Elkızı Ezo Kaç Yaşında?

Sevda Erginci 3 Ekim 1993, İstanbul doğumlu. Sevda Erginci, yani Ezo karakterimiz 28 yaşında.

YENİ »
Elkızı Dizisi Oyuncuları: Elkızı Oyuncu Kadrosu Fox Tv

Elkızı Dizisi Ezo Karakteri

Elkızı dizisi oyuncuları listemizin başında başrol oyuncusu Ezo var. Annesinin ölümü ile çocuk yaşta öksüz kalmış, büyürken babası tarafından aşağılanıp, babaannesi tarafından da göz ardı edildiği ve sevgisiz büyüdüğü için, hırçın, intikamcı bir karakter geliştirmiştir. Çabuk karar verir, sinirlendiği zaman gözü hiçbir şey görmez, pire için yorgan yakabilir…

Hayatta iki gayesi vardır. Biri annesi gibi öğretmen olmak, diğeri aşk evliliği yapmak… Babası gibi bir adamla evlenmeyeceğine ve annesinin kaderini yaşamayacağına yemin etmiştir.

Elkızı Dizisi Oyuncuları

Fox Tv’nin yeni dizisi Elkızı oyuncuları şunlar: SEVDA ERGİNCİ, FİKRET KUŞKAN, PERİHAN SAVAŞ, İSMAİL EGE ŞAŞMAZ, MÜNİR CAN CİNDORUK, SEDEF AVCI, TOPRAK SAĞLAM, FIRAT DOĞRULOĞLU, ÇAĞLA ŞİMŞEK, SİNAN ARSLAN, PELİNSU ÇİLELİ, MACİT KOPER

Elkızı Dizisinin Konusu

Gemi su almaya başladığı gün, ilk “El kızı”nı attılar aşağı..”

Biz çok mutlu bir aileydik. Annem babamın gözünün bebeğiydi. Gelini değil kızıydı babaannemin. Bir tanesiydi bütün sülalenin. Sonra bir gün babam başka bir kadını sevdi. Doğurduğu çocuğa kadar onların, annemse elin kızı oldu birden. Gemi su almaya başladığı gün ilk anemi attılar gemiden.

Annesinin kaderini yaşarmış kızlar. Ama bilmedikleri bir şey var. Kaderimi annemden, kanımı babamdan almışım ben. Annem gibi kendime kıymam.

Ne diyordu sahi türküde? “Duvarda elek mi olur? Elkızı melek mi olur?”

Eee madem “Elkızı”yız, türkülere konu olmuş namımız, hakkını vermek lazım.

Ben şimdi o beni attıkları gemiyi cayır cayır yakmaz mıyım?

YENİ »
Elkızı Dizisi Oyuncuları: Elkızı Oyuncu Kadrosu Fox Tv

Yorum yapmak ister misiniz?