Gecenin Ucunda Yasemin kimdir? Aleyna Özgeçen kaç yaşında, nereli? Aleyna Özgeçen oynadığı diziler

Gecenin Ucunda Yasemin kimdir? Gecenin Ucunda dizisi Yasemin kimdir? Star Tv’nin Gecenin Ucunda dizisinin başrolünde oynayan Yasemin kimdir? Gecenin Ucunda Yasemin gerçek adı ne? Gecenin Ucunda Yasemin karakterini oynayan Aleyna Özgeçen kaç yaşında, nereli, hangi dizilerde oynadı? Aleyna Özgeçen kimdir? Aleyna Özgeçen’ın oynadığı diziler, Aleyna Özgeçen dizileri, Aleyna Özgeçen instagram hesabı, Aleyna Özgeçen hakkında bilgiler ve Aleyna Özgeçen sosyal medya hesapları:

Gecenin Ucunda Yasemin kimdir?

Star Tv’nin Gecenin Ucunda dizisinin karakterlerinden birisi olan Yasemin rolünde Aleyna Özgeçen’ı izleyeceğiz. Gecenin Ucunda oyuncuları arasında yer alan Aleyna Özgeçen, Gecenin Ucunda Yasemin rolünü oynuyor.

Gecenin Ucunda Yasemin Karakteri kimdir?

Gecenin Ucunda Yasemin Karakteri kimdir? Aleyna Özgeçen hangi dizilerde oynadı
Gecenin Ucunda Yasemin Karakteri kimdir? Aleyna Özgeçen hangi dizilerde oynadı

Star Tv’nin yeni dizisi Gecenin Ucunda dizisinde Yasemin karakterini Aleyna Özgeçen canlandıracak. Peki Aleyna Özgeçen kimdir? Aleyna Özgeçen kaç yaşında, nereli? Televizyon ekranlarında Aleyna Özgeçen oynadığı diziler hangileri? Haydi yakından bakalım:

Aleyna Özgeçen kaç yaşında?

Yasemin rolünde izleyeceğimiz Aleyna Özgeçen 19 yaşında. Aleyna Özgeçen 2003 yılında İstanbul’da doğdu.

Aleyna Özgeçen nereli

Yasemin karakterini canlandıran Aleyna Özgeçen İstanbul’da doğdu.

Aleyna Özgeçen gözleri ne renk?

Genç oyuncu mavi gözleri ile tanınıyor.

Aleyna Özgeçen hangi dizilerde oynadı?

Aleyna Özgeçen hangi dizilerde oynadı?
Aleyna Özgeçen hangi dizilerde oynadı?

2016 yılında Yüzyıllık Mühür dizisinde ilk defa ekranlara çıkan Aleyna Özgeçen, o dizide 13 yaşındaydı.  Gülperi dizisinde Bedriye karakterini oynayan güzel oyuncu, Müslüm filminde ise Cedye rolünü oynadı. Zemheri dizisinde ise Elvan karakterine hayat verdi.

Aleyna Özgeçen, Beni Çok Sev filmindeki Yonca rolü ile harika bir performans gösterdi. Musa, 14 yıl hapishanede kaldıktan sonra annesini ve kızı Yonca’yı görmeye gelir. Musa’nın kızı Yonca rolünü Aleyna Özgeçen oynamıştı. Musa kızı yonca ile güzel bir gün geçirip geri hapishaneye dönecekti. Ama Yonca’nın kendi kızı olmadığından şüphelenen Musa, olayları araştırmış ve kızının öldüğünü öğrenmişti. Gerçek kızının ölümü sonrası Musa’nın intikamı ve sonrasında polislerin onu vurması ile hüzünlü bir final izlediğimiz filmde, Yonca’yı Musa’nın kızı rolünde izlemiştik. Filmde Gardiyan Sedat’ın sahip çıktığı Yonca, üniversiteyi bitirecek ve son sahnede babasıyla çektiği selfie fotoğrafı göreceğiz. Filmde Musa’nın hikayesine Sadat gardiyanın da hikayesi güzel bir biçimde işlenmişti.

  • Beni Çok Sev
  • Zemheri
  • Gülperi
  • Müslüm
  • Yüzyıllık Mühür

Aleyna Özgeçen sosyal medya hesapları

İnstagram hesabı: @aleynaozgecen_

Gecenin Ucunda Konusu nedir?

YENİ »
Gecenin Ucunda Konusu ve Karakterleri | Star Tv Gecenin Ucunda hangi kitaptan uyarlandı?

Gecenin Ucunda oyuncu kadrosu / Gecenin Ucunda dizisi oyuncuları

Gecenin Ucunda oyuncuları ve Gecenin Ucunda oyuncu kadrosu çok merak ediliyor. İşte tam kadro:
Neslihan Atagül Doğulu, Kadir Doğulu, Sarp Levendoğlu, Zuhal Olcay, Tuba Ünsal, Özge Özder, Bertan Asllani, Kaan Taşaner, Bestemsu Özdemir, Levent Özdilek, Ebru Aykaç, Şencan Güleryüz, Aysun Metiner, Gonca Yakut, Aleyna Özgeçen, Abdulkerim İlhan, Hazal Şenel, Seyda Bayram, Cem Avnayim, Tugay Bahşi, Ufuk Tevge, Kuzey Kaya, Ubeyt Ünal, Oya Ünal

YENİ »
Prestij Meselesi Oyuncuları arasına Barış Murat Yağcı da katıldı
YENİ »
Alina Boz Yaş boy kilo sevgilisi, Alina Boz Filmleri ve Tv Dizileri, Alina Boz kimdir Murat Bozun neyi oluyor?
YENİ »
Netflix En İyi Diziler Listesi: Netflix'te En Çok Sevilen Diziler IMDb

Yorum yapmak ister misiniz?