Girls5eva 3. Sezon Ne Zaman? Girls5eva Netflix

Girls5eva 3. Sezon Ne Zaman? İlk iki sezonu Peacock’ta yayınlanan Girls5eva 3. sezonu ile Netflix ekranlarına gelecek. Peki Girls5eva 3. Sezon çıkış tarihi belli mi? Girls5eva 3. Sezon hakkında neler biliyoruz? İşte sevilen dizinin yeni sezonu hakkında ilk duyumlar:

Girls5eva 3. Sezon Ne Zaman? Girls5eva Netflix

Peacock’daki iki sezonun ardından üçüncü sezon için Netflix’e taşınacak. Yıldızlar Sara Bareilles, Renée Elise Goldsberry, Paula Pell ve Busy Philipps, gelecek yıl başlaması beklenen yeni sipariş edilen üçüncü sezonları için geri dönecekler. İlk iki sezon ayrıca Netflix ve Peacock’da yayınlanmaya hazır olacak.

“Girls5eva’yı hayata geçirdiği ve ilk lansmandan itibaren her adımda bizi yaratıcı bir şekilde desteklediği için Peacock’a yürekten teşekkür ederiz. Ve NBCU’daki ortaklarımıza sınırsız bağlılıkları için sonsuz minnettarız, “yapımcılar Meredith Scardino, Tina Fey, Jeff Richmond ve Robert Carlock bir açıklamada bulundular.” Bugün yeniden bir araya gelen kız grubumuzun yeniden bir araya geleceğini duyurmaktan heyecan duyuyoruz. Müzik dolu komedimize aşık olan tüm yayıncılara çok müteşekkiriz. Dawn, Wickie, Summer ve Gloria’yı Netflix’in küresel izleyicisine tanıtmak için sabırsızlanıyoruz. Tam olarak tanıtılmadı, Yakından izlerseniz, Woodstock ’99 belgeselinin arka planında bir lazımlığı ateşe veren Girls5eva görülebilir.”

Girls5eva, Bareilles’i Dawn olarak, Goldsberry’yi Wickie olarak, Philipps’i Summer olarak ve Pell’i Gloria olarak görüyor; hepsi de bir rapçi tek başarılarını kanıtladığında aniden modaya dönen 90’ların kızlarından oluşan bir grubun üyeleri. Şimdi 40 yaşına geldiklerinde tekrar bir araya gelmeye ve müzik listelerinde bir kez daha tırmanmaya karar verirler. Andrew Rannells, Summer’ın gösterişli kocası Kev’i, Daniel Breaker’ı Dawn’ın salak kocası Scott’ı ve Jonathan Hadaray’ı da kalitesiz eski kızların menajeri Larry’yi canlandırıyor.

Scardino (Unbreakable Kimmy Schmidt) tarafından yaratılan ve Fey ve 30 Rock Carlock’taki diğer alum tarafından üretilen Girls5eva, Mayıs 2021’de Peacock’da sekiz bölümlük birinci sınıf sezonuyla giriş yaptı. Bir ay sonra yenilendi ve 2. sezon mayıs ayında yayınlandı, Girls5eva ile Jingle Ball’daki zaferlerini tekrarladı ve yirmi yıl sonra ilk yeni albümlerini kaydetmek için #AlbumMode’a gitti.

YENİ »
Aldatmak dizisi Ozan kimdir? Yusuf Çim kaç yaşında, nereli? Yusuf Çim oynadığı diziler

 

Yorum yapmak ister misiniz?