Gizli Saklı 2. Bölüm Fragmanı İzle Fox Tv 15 Haziran Youtube Yeni Fragman Yayınlandı mı

Gizli Saklı 2. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı? İlk bölümü ile ekranlara gelen Gizli Saklı dizisi çok beğenildi. Şimdiden yeni bölüm fragmanı merak ediliyor. Fox Tv’nin sevilen dizisi Gizli Saklı’nın son fragmanı Youtube ne zaman yayınlanacak? Acaba Gizli Saklı 2. bölüm neler olacak? Fox Tv Gizli Saklı 2. bölüm fragmanı izle Youtube 15 Haziran Yeni Fragman İzle. Gizli Saklı dizisi son bölüm fragmanı youtube izle. Fox tv’nin Gizli Saklı dizisinin gelecek hafta fragmanının detayları haberimizde yer alıyor.

Gizli Saklı 2. Bölüm Fragmanı izle

Acaba Gizli Saklı Son Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak? Dizinin bugünkü bölümü bittikten sonra fragmanın yayınlanması bekleniyor. Gizli Saklı dizisinin son fragmanı Gizli Saklı Youtube Kanalı adresinden yayınlanacak.

YENİ »
Gizli Saklı Oyuncuları Fox Tv Gizli Saklı Oyuncu Kadrosu

Gizli Saklı İlk Bölüm Özeti

İlk bölümü ile ekranlara gelen Gizli Saklı dizisinin ilk bölümünde neler yaşandı, kısaca göz atalım:

Hikayemiz Naz’ın yaşadığı mahallede başlıyor. Polis Akademisi’nin birincilikle bitiren Naz için mahallede ailesinin düzenlediği yemek ile karşılaşıyoruz. Bu yemek sırasında Naz’ın dikkati karşı kaldırıma kayar. Burada gördüğü bir şahıstan şüphelenen Naz, peşine düşer ve şüpheliyi yakalar. Ama yakaladığı kişi Organize Sube’den Komiser Pamir çıkınca olaylar gelişir.

Başkomiser Sadullah , Naz ve Pamir’den bir operasyona katılmalarını ister. Silah tüccarı Tarık Koşuoğlu’nun yakalanması için karı koca olarak mafya babasının yanına taşınmaları gerekmektedir. Naz ve Pamir artık Yaz ve Levent Güneş ismiyle silah tüccarına komşu olmuşlardır.

Gizli Saklı Konusu ne?

Yeni dizi Gizli Saklı’nın konusu İçerde dizisini andıran bir şekilde başlıyor.

Dizideki başrollerimiz polis olarak karşımıza çıkacaklar. Ve iki komiserimiz büyük bir mafya babasını yakalamak için birlikte çalışacaklar.

Polis Akademisi’ni birincilikle bitiren Naz, olaylı bir şekilde organize şubede çalışan Komiser Pamir ile tanışır. Sonrasında Naz ve Pamir, bir mafya operasyonu için birlikte çalışmak zorunda kalırlar.  Silah kaçakçısı karakterimiz Tarık Koşuoğlu’nun yakalanması için evli çift olarak yan binaya taşınan Yaz ve Levent Güneş, bizim Naz ve Pamir’den başkası değildir.

Gizli Saklı Dizisi Oyuncuları

Gizli Saklı Oyuncuları Fox Tv Gizli Saklı Oyuncu Kadrosu
Gizli Saklı Oyuncuları Fox Tv Gizli Saklı Oyuncu Kadrosu

Evet, Gizli Saklı dizisi geniş bir oyuncu kadrosu ile karşımıza çıkıyor. Gizli Saklı oyuncuları: Sinem Ünsal, Halit Özgür Sarı, Tardu Flordun, Bülent Emrah Parlak, Şinasi Yurtsever, Ece Dizdar, Selçuk Borak, İdris Nebi Taşkan, Emrullah Çakay, Fulden Akyürek, Erşan Utku Ölmez, Hasan Elmas ve Şebnem Sönmez

YENİ »
Gizli Saklı Tufan kimdir? İdris Nebi Taşkan kaç yaşında, nereli? İdris Nebi Taşkan oynadığı diziler

Gizli Saklı 2. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı

Fox Tv’nin yaz aylarına damga vurması beklenen dizisinin yeni bölüm fragmanı çok merak ediliyor. Gizli Saklı 2. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı diye çok araştırılıyor. Dizinin 2. bölüm fragmanı şimdilik yayınlanmadı.

YENİ »
Netflix En İyi Diziler Listesi: Netflix'te En Çok Sevilen Diziler IMDb

Yorum yapmak ister misiniz?