Gözlerinin Ardında / Behind Her Eyes Dizisi Konusu ve Oyuncular Netflix

Gözlerinin Ardında / Behind Her Eyes Dizisi Konusu ve Oyuncuları hakkında kısa bilgiler vermek istedik. Netflix’in 17 Şubat’ta yayına giren yeni mini dizisi hakkında bilgiler bu yazıda:

YENİ »
Altın Küre Ödülleri 2021 Altın Küre Kazananlar

Behind Her Eyes Fragmanı

Gözlerinin Ardında / Behind Her Eyes Dizisi Konusu

Netflix’teki kısa özet şöyle: Bekâr bir anne, psikiyatrist patronuyla ilişki yaşarken onun gizemli karısıyla da gizlice arkadaşlık kurunca kendini sapkın zihin oyunlarının içinde bulur.

Gizemli, biraz da bir dizi sevenler için…

“Gözlerinin Arkasında” gergin bir gerilim dizisi gibi başlıyor, oradan fantastik bir dünyaya geçiyor. Louise ve Adele, ortak gece korkuları nedeniyle bağlandıktan sonra, Adele gizlice yeni arkadaşına rüyalarının kontrolünü ele geçirmesi ve sonunda astral projeksiyonu uygulaması için koçluk yapar.

İlk birkaç bölümünde, “Behind Her Eyes”, sıkılmış insanların sık sık yaptığı gibi hayatlarını biraz daha seksi hale getirerek hayatlarını daha ilginç hale getirmeye çalışan üç bıkkın insanı konu alan yeterince ilgi çekici bir psikoseksüel gerilim. Kendi maceraları için can atan yalnız, genç ve bekar bir anne olan Louise (Simona Brown), kendisini karşı konulmaz bir şekilde yakışıklı patronu David (Tom Bateman) ve esrarengiz eşi Adele’ye (Eve Hewson) çeker.

YENİ »
Yabancı Dizi Önerileri 2021 » Yeni Çıkan Diziler Listesi

Gözlerinin Ardında / Behind Her Eyes Dizisi Nerede Çekildi?

Dizinin ilk sahneleri İskoçya’da çekildi. “Fairdale Malikanesi” gerçekte neresi, halka açıklanmadı. Burası sık sık geri dönüş yapılan sahnelerin çekildi malikane.

Dizinin geri kalanı Londra’da ve kuzeyinde çekiliyor. David ve Adele’nin süslü evinin dış cepheleri Islington’da çekildi. Dizide görülen diğer Londra lokasyonları arasında Hampstead Heath ve Camden Market bulunmaktadır.

YENİ »
Resident Alien Dizisi Konusu ve Oyuncuları

Gözlerinin Ardında / Behind Her Eyes Dizisi Oyuncuları

Simona Brown, Louise

Louise kim? Genç, bekar bir anne Louise’in, yeni evli patronu David’le bir ilişkiye başlayana kadar nispeten sıkıcı bir hayatı vardır ve kısa süre sonra karmaşık bir aşk üçgenine çekilir – bu süreçte David’in karısıyla da arkadaş olur. Sık sık, geçmiş travmadan ortaya çıkan gece kabuslarından rahatsız oluyor.

Eve Hewson, Adele

Adele kimdir? Adele ile ilk tanıştığımızda, evlilik evinde yalnız ve yalnız görünüyor, bir zamanlar seven kocası David ile paylaşıyor – ancak Louise ile arkadaş olduktan sonra kendi başına olmaya başlıyor. Ayrıca, akıl hastanesinde geçirdiği zamana sık sık geriye dönüp baktığı, sıkıntılı bir geçmişi var.

YENİ »
Your Honor Dizisi Konusu Oyuncular Fragman ve Yorumları

Tom Bateman, David

David kimdir? David yakışıklı ve gizemli bir psikiyatristtir ve karısı Adele evde kalırken Louise ile ilişkiye girer. Kendisiyle Adele arasında paylaşılan sırların, ilişkiden önce bile evliliğini parçalamakla tehdit ettiği geçmişindeki bazı olaylardan dolayı suçlu görünüyor.

Robert Aramayo, Rob

Rob kimdir? Rob, Adele’nin psikiyatri hastanesinde birlikte geçirdikleri zamanların geri dönüşlerinde görülen geçmişinden en iyi arkadaşıdır. Uyuşturucu bağımlısı ve tedirgin olduğu için, Adele’nin şeytanlarının üstesinden gelmesine yardım etme konusundaki nezaketine ve bağlılığına yoğun bir şekilde çekiliyor ve gerçek dünyadaki en iyi arkadaşının hayatının bir parçası olmama düşüncesine katlanamıyor.

Tyler Howitt, Adam

Adam kimdir? Adam, Louise’in önceki bir ilişkisinden olan annesi ve zamanını annesi ile babası arasında geçiriyor.

YENİ »
Invisible City Dizisi Konusu ve Oyuncular Netflix
YENİ »
En İyi Psikoloji Filmleri - Psikolojik Filmler
YENİ »
En İyi Salgın Filmleri Listesi

Yorumlar

  1. alya
    Posted on 27 Şubat 2021
  2. dilara
    Posted on 27 Şubat 2021
  3. selim
    Posted on 1 Mart 2021

Yorum yapmak ister misiniz?