Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzükleri 2. sezon ne zaman çıkacak?

Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzükleri 2. sezon ne zaman çıkacak? 14 Ekim günü yayınlanan 8. bölüm ile ilk sezon sona erdi. Şimdi herkes Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzükleri 2 sezon çıkış tarihi ne zaman, yeni sezon oyuncuları kimler diye merak ediyor. Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzükleri 2. sezon olacak mı? Yüzüklerin Efendizisi dizi 2. sezon ne zaman çıkacak? Şimdiden Güç Yüzükleri 2. sezon ne zaman başlayacak diye merak edenler için yeni sezon hakkında bildiklerimizi anlatalım:

Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzükleri 2. sezon ne zaman çıkacak?

Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzükleri 8. Bölüm izle diziyo dizipal dizibox Güç Yüzükleri Son Bölüm izle (1. Sezon Finali)
Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzükleri 8. Bölüm izle diziyo dizipal dizibox Güç Yüzükleri Son Bölüm izle (1. Sezon Finali)

Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri, heyecan verici ilk sezonunu sekiz mükemmel bölümden sonra Amazon’un Prime Video’sunda tamamladı. Beş yıl süren ve şimdiye kadar yapılmış en pahalı televizyon dizisi haline gelen şov, bu akşam 1. Sezon finalini yayınladı. Şimdi hayranlar, Decider’dan Joel Keller’in “kendini tüm zamanların en iyi fantezi şovlarından biri olarak pekiştirebileceğini” söylediği dizi için sırada ne olduğunu merak ediyor. Rings of Power 2. sezon için yenilendi mi? Amazon’un Yüzüklerin Efendisi yeni bölümleriyle ne zaman dönecek? Küçük ekranda daha fazla Tolkien hikayesi görmek için sabırsızlanıyorsanız, yardım etmek için buradayız. İşte Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzüklerinin 2. Sezonu hakkında bilmeniz gerekenler:

Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzükleri 2. sezon olacak mı?

Öncelikle Amazon Prime, tam 5 sezon için anlaşma yaptı. Televizyon tarihinin en pahalı dizisi olan Güç Yüzükleri, en azından 5 sezon devam edecek. Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzükleri 2. sezon olacak, ama ne zaman? Evet, Güç Yüzükleri 2. sezon ne zaman çıkacak?

Los Angeles Times’a göre, J.R.R. Tolkien’in ünlü kitap serisine dayanan gösteri, yayın hizmeti için bir hit oldu ve gösterinin galasının ilk gününde 25 milyondan fazla kişi izledi. . Karşılaştırma için, Güç Yüzükleri ilk günde HBO’nun Game of Thrones’un ilk gününde 10 milyon izleyiciye sahip olan House of the Dragon’dan daha fazla insan gördü.

Yüzüklerin Efendisi kitaplarının eklerinden alınan Güç Yüzükleri, Tolkien’in kitaplarındaki olaylardan binlerce yıl öncesine dalarak Sauron’un yükselişini (bu güne kadar dizide henüz onaylanmış bir görünüme sahip değil) detaylandırıyor ve sonunda Orta Dünya dünyasındaki her tür için bir tane olmak üzere dokuz halkanın nasıl dövüldüğünü gösterecek. Gösteri kitaplara bağlı değil ve kaynak materyalden sapıyor, ancak reytingler yüksek. Rotten Tomatoes’un kritik puanı şu an itibariyle %85 gibi etkileyici bir seviyede. İzleyiciler program hakkındaki düşünceleri konusunda ikiye ayrılırken (RT izleyici puanı %38), Amazon, aradıkları Game of Thrones düzeyinde bir izleyici kitlesine sahip.

Güç Yüzükleri 2. sezon ne zaman çıkacak?

Güç Yüzükleri 2. sezon ne zaman çıkacak?
Güç Yüzükleri 2. sezon ne zaman çıkacak?

Tolkien hayranları: Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzükleri 2. sezon için geri dönüyor. Hollywood Reporter bu ayın başlarında fantastik dizinin ikinci sezonunun yapımına başladığını doğruladı.

Amazon, 13 Kasım 2017’de 250 milyon dolara Yüzüklerin Efendisi TV şovunu yapma haklarını elde etti, ancak şovmenler Patrick McKay ve JD Payne daha sonra Hollywood Reporter’a bunun “onlarca milyon” daha az olduğunu ve çeyrek milyar- dolar teklifi, Netflix’in başarısız teklifiydi. Prime Video, dizi için çok sezonlu bir hedef belirledi ve resmi olarak Kasım 2020’de ikinci bir sezon sipariş etti. McKay ve Payne, beş sezonluk bir çalışma planladıklarını ve hatta dizinin nihai planının ne olduğunu bildiklerini söylediler, ancak Amazon resmi olarak 4. ve 5. sezonları bir yana, üçüncü bir sezon sipariş etmedi.

Sezon 1 Yeni Zelanda’da çekilirken, Sezon 2 İngiltere’de çekilecek. 3 Ekim’de The Hollywood Reporter, The Rings of Power 2. sezon çekimlerinin başladığını bildirdi. Peki Güç Yüzükleri 2. sezon ne zaman çıkacak?

Güç Yüzükleri 2. sezon nerede çekiliyor?

Bu sefer, Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzükleri, 1. sezon gösterisinin Yeni Zelanda’da çekilmesinden sonra Londra’da çekiliyor. THR, gösterinin bütçesini yer değişikliğinin nedenlerinden biri olarak gösterdi ve İngiltere’nin “daha ekonomik olarak görüldüğünü ve aynı zamanda şirketin bir multishow merkezi kurduğu yer olduğunu” belirtti.

Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzükleri 2. sezon ne zaman başlayacak?

Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzükleri 2. Sezon için geri dönüşü için henüz kesin bir tarihimiz yok, ancak biraz bekleme olabilir. Yaklaşık bir yıl içinde yeni bölümlerin gelmesini umuyoruz. 2023 yılında gelmesi beklenilen Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzükleri, muhtemelen Eylül veya Ekim ayında yayınlanabilir. Ama program sorumlularının açıklamaları, bu sürecin biraz daha uzayabileceğini söylüyor.

Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzükleri 2. sezon ne zaman?

Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzükleri 2. sezon ne zaman?
Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzükleri 2. sezon ne zaman?

Ama The Hollywood Reporter tarafından yapılan röportajda, ortak program sorumlusu Patrick McKay, gelecek sezonun birkaç yıl uzakta olabileceğini söyledi. Bu, izleyicilerin 2024’e kadar yeni sezonu göremeyecekleri anlamına da gelebilir. Bununla birlikte, McKay ve yardımcı program yönetmeni J. D. Payne, 1. Sezondan kazandıkları deneyimle, 2. Sezon bölümlerinin yapımının daha hızlı ve daha yumuşak olduğunu ve bunun bu sefer biraz uzayabileceğini de itiraf etti.

2. Sezonun ne zaman yayınlanacağını tahmin etmek için tarihsel bir bağlam arıyorsanız, 1. Sezonun nasıl ortaya çıktığı hakkında bildiklerimiz burada. Sezon 1’i çekmek, Yeni Zelanda’da Şubat 2020’de başlayıp 18 ay süren inanılmaz uzun bir işti büyük üretim ve COVID gecikmelerine. 1. sezonun çekimleri 2021 Ağustos ayının başlarında tamamlandı. 2. sezonun çekimleri 3 Ekim 2022’de prodüksiyonun İngiltere’deki yeni evinde başladı. Ancak 2. Sezonun daha büyük olması bekleniyor, bu nedenle yapım daha sorunsuz olsa da, her bölümün kapsamı büyük olasılıkla daha büyük ve yapım süresini artırıyor. COVID kısıtlamaları da hafifledi, bu nedenle McKay’in birkaç yıl daha tahmininin nasıl uyduğu belli değil.

YENİ »
Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzükleri Oyuncuları ve Karakterleri (Amazon Prime Video)
YENİ »
Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzükleri 8. Bölüm izle diziyo dizipal dizibox Güç Yüzükleri Son Bölüm izle (1. Sezon Finali)
YENİ »
Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzükleri 7. Bölüm izle diziyo dizipal dizibox Güç Yüzükleri Son Bölüm izle

Yorum yapmak ister misiniz?