Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzükleri 6. bölüm Ne Zaman saat kaçta başlıyor?

Yüzüklerin Efendisi dizi 6 bölüm ne zaman? Güç Yüzükleri 6 bölüm saat kaçta başlıyor? Merakla beklenilen Güç Yüzükleri 6 bölüm saat kaçta yayınlanacak? Amazon Prime Video Güç Yüzükleri 6 bölüm ne zaman saat kaçta? Bu hafta Güç Yüzükleri 6 bölüm saat kaçta? Güç Yüzükleri dizisinde 6. bölüm heyecanı şimdiden izleyicileri sarmış durumda. Peki ama Güç Yüzükleri 6 bölüm ne zaman? İnternette Güç Yüzükleri hangi gün saat kaçta yayınlanıyor? Güç Yüzükleri 6.bölüm ne zaman yayınlanacak? Lord of the Rings: The Rings of Power 6. bölüm ne zaman? İşte detaylar:

Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzükleri 6. bölüm Ne Zaman?

Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzükleri 6. bölüm Ne Zaman?
Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzükleri 6. bölüm Ne Zaman?

Ve tarihin en pahalı dizisi olarak yapılan Güç Yüzükleri oyuncuları, konusu ve gizemli hikayesi ile izleyenleri harika bir yolculuğa çıkartıyor. Peki Güç Yüzükleri 6.bölüm ne zaman yayınlanacak? Şimdiden arama motorlarında herkes 6. bölüm çıkış saatini merak ediyor. Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri 6. Bölüm Ne Zaman? Güç Yüzükleri 6.bölüm yayınlandı mı, ne zaman yayınlanacak? Amazon’da Güç Yüzükleri 6. bölüm ne zaman, hangi gün yayınlanacak? Yüzüklerin Efendisi dizisi Güç Yüzükleri 6. bölüm ne zaman çıkacak? Bu kadar heyecanla beklenilen dizinin yeni bölümüne ve çıkış saatine göz atalım:

YENİ »
Güç Yüzükleri Halbrand kimdir? Charlie Vickers kaç yaşında, nereli, hangi dizilerde oynadı?

Güç Yüzükleri 6. Bölüm Ne Zaman saat kaçta başlıyor?

Güç Yüzükleri 6. Bölüm Ne Zaman saat kaçta başlıyor?
Güç Yüzükleri 6. Bölüm Ne Zaman saat kaçta başlıyor?

Güç Yüzükleri dizisinde ilk sezonun bitimine sadece üç bölüm kaldı. Yeni bölümler, ilk sezonun bitişi için beklenen tarih olan 14 Ekim’e kadar haftalık olarak devam edecek. İlk çıkışında dizi, görüntüleme açısından her türlü Prime Video rekorunu kırdı. Dizide Robert Aramayo, Benjamin Walker, Owain Arthur, Nazanin Boniadi, Tom Budge, Morfydd Clark, Ismael Cruz Córdova , Cynthia Addai-Robinson,  Ema Horvath, Markella Kavenagh, Joseph Mawle, Charlie Vickers gibi pek çok oyuncu yer alıyor.

Zaman dilimlerine göre dizinin yayın saatine göz atalım:

9 p.m. PDT — Perşembe
12 a.m. EDT — Cuma
1 a.m. Brezilya — Cuma
5 a.m. UK — Cuma
6 a.m. CEST — Cuma
9:30 a.m. IST — Cuma
1 p.m. JST — Cuma
2 p.m. AU — Cuma
4 p.m. NZ — Cuma

YENİ »
Güç Yüzükleri Gil-galad kimdir? Benjamin Walker kaç yaşında, nereli, hangi dizilerde oynadı?

Güç Yüzükleri 6. bölüm ne zaman, hangi gün yayınlanacak?

Çok merak edilen sorulardan birisi olan Güç Yüzükleri hangi gün saat kaçta yayınlanıyor sorusunun cevabını verelim: Güç yüzükleri her hafta Cuma günü yayınlanıyor. 30 Eylül günü Güç yüzükleri 6. bölüm yayınlanmış olacak. 7. bölüm 7 Ekim, sezon finali olan 8. bölüm ise 14 Ekim günü sizlerle olacak.

Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzükleri 6. bölüm izle Full HD

YENİ »
Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzükleri 6. Bölüm izle diziyo dizipal dizibox

Güç Yüzükleri 6 bölüm ne zaman saat kaçta?

Bu haftaki 6. bölümün yayın tarihi ise şöyle: Güç Yüzükleri 6 bölüm 30 Eylül 2022 Cuma günü sabah saat 07:00’de yayınlanacak.

Sauron’un Güç Yüzükleri’ndeki varlığı şu ana kadar hep gizemde kaldı. Sadece Galadriel’in onunla ilgili endişeleri ve adını fısıldayan güneylilerin dışında, o zamandan beri ana hikayede kendine yer bulamadı. Şimdi her şey değişmek üzere gibi görünüyor. 6. bölümde Sauron’un dönüşüne hazır olun.

Altıncı bölümün kısa fragmanında “kötülük kendini gösteriyor” sloganıyla Sauron’un tanıtımına işaret ediliyor. Klip, Adar’ın “Bu gece, bir yargı daha bekliyor” demesiyle açılıyor, ardından başka bir ses, “Sonunda gerçekte kim olduğun bilinecek, Lord Sauron.” Klipte çok fazla yeni görüntü yok, ancak kısa fragmanda kimlervar:  Theo, Adar, The Stranger, Halbrand, Celebrimbor, High King Gil-galad.

YENİ »
Güç Yüzükleri Dizisi Galadriel kimdir? Morfydd Clark kaç yaşında, nereli, hangi dizilerde oynadı?

YENİ »
Güç Yüzükleri Miriel kimdir? Cynthia Addai-Robinson oynadığı diziler

Güç Yüzükleri 6. bölüm ne zaman çıkacak?

Herkesin merak ettiği sorunun cevabına kısaca göz atalım. Güç Yüzükleri 6 bölüm saat kaçta başlıyor? Acaba Güç Yüzükleri 6 bölüm saat kaçta yayınlanacak? Cuma günü Güç Yüzükleri 6 bölüm ne zaman saat kaçta? Güç Yüzükleri 6 bölüm saat kaçta? Evet, Cuma günü saat 07:00’de diziyi izleyebilirsiniz.

YENİ »
House of the Dragon 6. Bölüm izle diziyo dizipal dizibox

Güç Yüzükleri 6. bölüm ne zaman saat kaçta?

Peki Türkiye’de Güç Yüzükleri 6 bölüm saat kaçta başlıyor? Güç Yüzükleri 6 bölüm saat kaçta yayınlanacak? Güç Yüzükleri 6 bölüm ne zaman saat kaçta? Yayın saati çok merak edilen dizi dünyaya ayak uydurduğu için ülkemizde sabahın körüne denk geliyor. Peki Güç Yüzükleri 6 bölüm saat kaçta? Sabah saat 07:00’de sizlerle olacak.

YENİ »
Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzükleri Oyuncuları ve Karakterleri (Amazon Prime Video)

Güç Yüzükleri 6 bölüm türkçe dublaj var mı? Güç Yüzükleri 6 bölüm türkçe dublaj nereden izlenir? Güç Yüzükleri 6.bölüm ne zaman yayınlanacak?, Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri 6. Bölüm Ne Zaman?, Güç Yüzükleri 6.bölüm yayınlandı mı, ne zaman yayınlanacak?, Güç Yüzükleri 6. bölüm ne zaman, hangi gün yayınlanacak?, Güç Yüzükleri 6. bölüm ne zaman çıkacak?

Yorum yapmak ister misiniz?

error: Konu koruması aktif.