Güç Yüzükleri Halbrand kimdir? Charlie Vickers kaç yaşında, nereli, hangi dizilerde oynadı?

Güç Yüzükleri Halbrand kimdir? Güç Yüzükleri Halbrand kimdir? Amazon Prime Güç Yüzükleri ­Dizisinin başrolünde oynayan Halbrand kimdir? Güç Yüzükleri Halbrand gerçek adı ne? Güç Yüzükleri dizisinde Halbrand karakterini oynayan Charlie Vickers kaç yaşında, nereli, hangi dizilerde oynadı? Charlie Vickers kimdir? Charlie Vickers’ın oynadığı diziler, Charlie Vickers dizileri, Charlie Vickers Halbrand hakkında bilgiler ve Charlie Vickers sosyal medya hesapları:

Güç Yüzükleri Halbrand kimdir?

Güç Yüzükleri Halbrand kimdir?
Güç Yüzükleri Halbrand kimdir?

Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri oyuncuları listemizde sırada Halbrand var. Dizinin ana karakteri Halbrand rolünde Charlie Vickers’ı izleyeceğiz. Charlie Vickers, Güç Yüzükleri dizisinde Halbrand rolünü oynuyor. Halbrand, The Rings of Power için orijinal bir karakter.

Galadriel ile beraber zorlu bir yolculuk yapan Halbrand, aslında sade bir kişilik gibi görünse de 3. bölümde onun çok daha önemli birisi olduğunu hissetmeye başladık.  “Aradığınız kahraman ben değilim” dese de Güney Toprakları’nın kralı hakkında şimdilik büyük bir gizem bizi bekliyor.

Sauron’un yıllar içinde birçok farklı kılık değiştirdiği bildindiği için Halbrand’ın kılık değiştirmiş Sauron olabileceği gibi bir teori var. Ama Halbrand, Angmar’ın Cadı Kralı Yüzük Tayfları’nın lideri de olabilir. Yeni bölümlerle birlikte Halbrand karakterinin iyi mi kötü mü olduğu daha da ortaya çıkacaktır.

HAydi ihtimallere göz atalım: Halbrand bir erkek ve kötü adamsa, o zaman büyük olasılıkla Sauron’un Güç Yüzüklerini vereceği dokuz adamdan biridir. Tamamen bozulurlar ve sonunda biçimsiz gölgeler, Nazgûl veya Yüzük Tayfları haline gelirler. Yüzüklerini almadan önce bu insanların kim oldukları hakkında çok az şey biliyoruz ama onların savaşçı ve kral olduklarını biliyoruz. Eğer “Güç Yüzükleri” tamamen Tolkien’in yirmi büyük yüzüğünü (üç tanesi elfler için, yedi tanesi cüceler için, dokuz tanesi insanlar için ve bir tanesi Sauron için) dövüp takmakla ilgiliyse, o zaman büyük ihtimalle insanlarla karşılaşacağımızı söylemeye gerek yok.

Yüzük Tayflarından sadece birinin insan adını biliyoruz, Khamul adında bir Doğulu kral. O, Shire’a ilk giren ve büyük bir ağaç kökü altında çömelmiş hobbitleri kokladığı bilinen Yüzük Tayfı’dır. Belki de serinin bir noktasında onunla insan formunda tanışırız. Kalan dokuz kişiden sadece üçünün Numenorlu olduğunu biliyoruz. Ancak Rüzgârüstü Zirvesi’nde Frodo’yu katleden ve sonunda Pelennor Çayırları Savaşı’nda Éowyn tarafından öldürülen kaptanları Yüzük Tayfı’nın sonraki eylemlerini biliyoruz

YENİ »
Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzükleri Oyuncuları ve Karakterleri (Amazon Prime Video)

Charlie Vickers kaç yaşında?

Charlie Vickers 1989 yılında İngiltere’de doğdu, 32 yaşında…

Charlie Vickers nereli

Charlie Vickers İngiltere’de doğdu.

Charlie Vickers hangi dizilerde oynadı?

Palm Beach dizisinde Dan karakterini canlandırdı. Medici dizisinde ise Guglielmo Pazzi olarak karşımıza çıkmıştı. Yakında yayınlanması beklenilen The Lost Flowers of Alice Hart dizisinde de rol alacak.

Charlie Vickers sosyal medya hesapları

İnstagram Fan hesabı: @charlievickerig

Amazon Prime Güç Yüzükleri dizisi oyuncuları

YENİ »
Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzükleri Oyuncuları ve Karakterleri (Amazon Prime Video)
YENİ »
Güç Yüzükleri Dizisi Galadriel kimdir? Morfydd Clark kaç yaşında, nereli, hangi dizilerde oynadı?
YENİ »
Güç Yüzükleri Miriel kimdir? Cynthia Addai-Robinson oynadığı diziler

Yorum yapmak ister misiniz?