Gül Masalı Oyuncuları, Konusu ve Çekildiği Yer

Gül Masalı oyuncuları kimler? Atv’nin yeni yaz dizisi Gül Masalı 19 Haziran günü ilk bölümüyle ekranlara geliyor. Peki Gül Masalı oyuncu kadrosu belli mi? Gül Masalı başrol oyuncuları kimler? Sizler için Gül Masalı dizisi oyuncularından bahsedeceğiz. Ayrıca Gül Masalı konusu da çok merak ediliyor. Gül Masalı dizisi nerede çekiliyor diyenler için belirtelim: Dizi İstanbul’da başlayıp Isparta’da devam ediyor. Dizi hakkında  merak edilenler bu yazıda:

Gül Masalı Oyuncuları Kimler?

Gül Masalı Oyuncuları Kimler?
Gül Masalı Oyuncuları Kimler?

Bugün çok aranan konulardan birisi Gül Masalı oyuncuları olacak. Çünkü Atv kanalının yeni dizisi ilk bölümüyle bu akşam ekranlarda olacak. Yeni başlayan yaz dizileri ekranları doldurmaya başladı. Gizli Saklı, Seversin gibi diziler ekranlara geldi. Çok yakında İçimizdeki Ateş, Mükemmel Eşleşme, Balkan Ninnisi , Ah Nerede, Tozluyaka, Gelsin Hayat Bildiği Gibi gibi diziler de ekranlarda olacak. Çok merak edilen Gül Masalı dizisi oyuncu kadrosu şöyle: Gülper Özdemir, Erdem Kaynarca, Sarp Can Köroğlu, Bülent Düzgünoğlu, Gülçin Hatıhan, Arif Pişkin, Ayşenil Şamlıoğlu, Suat Sungur, Sait Genay gibi pek çok usta oyuncu bulunmaktadır.

Gül Masalı Başrol Oyuncuları

Sadullah Şentürk tarafından yönetilen Gül Masalı dizisinin başrol oyuncuları Erdem Kaynarca ve Gülper Özdemir. İlk fragmanda ve dizinin afişinde diğer başrol oyuncularının Sarp Can Köroğlu ve Zehra Yılmaz olduğunu görüyoruz. Dizinin ilk fragmanına Mehmet Erdem’in Olur O Zaman şarkısı da damga vurdu. Isparta’da gül bahçelerini de göreceğimiz dizinin oyuncu kadrosu ve karakterlerine yakından bakalım:

YENİ »
Gül Masalı Toprak kimdir? Erdem Kaynarca kaç yaşında, nereli? Erdem Kaynarca oynadığı diziler
YENİ »
Gül Masalı Arda kimdir? Sarp Can Köroğlu kaç yaşında, nereli? Sarp Can Köroğlu oynadığı diziler
YENİ »
Gül Masalı Canan kimdir? Gülçin Hatıhan kaç yaşında, nereli? Gülçin Hatıhan hangi dizlerde oynadı?
YENİ »
Gül Masalı Fatma Ana kimdir? Gerçek adı ne? Ayşenil Şamlıoğlu oynadığı diziler
YENİ »
Gül Masalı Aşk doktoru kimdir? Suat Sungur kaç yaşında?

Gül Masalı Oyuncuları Listesi

Gül Masalı Oyuncuları Listesi
Gül Masalı Oyuncuları Listesi

Geniş bir oyuncu kadrosu ile çekilen Gül Masalı dizisi oyuncuları listesine geldik. Merakla beklenilen Gül Masalı dizisi karakterleri şöyle:

Gül Masalı başrol oyuncusu Toprak kimdir? Erdem Kaynarca

Toprak Atabey rolüyle dizinin başrolünde karşımıza çıkan Erdem Kaynarca, bölgenin güçlü ailelerinden Atabey ailesinin oğlu. Mimar olmasına rağmen ailesinin lavanta bahçesiyle de ilgileniyor. Bir zamanlar sevgilisi olan Ece, Isparta’ya gelmeyi reddedince ondan ayrılıyor. Ece, onu kazanmak için yeniden karşısına çıkıyor. Ama Toprak gönlünü birden karşısına çıkan Gonca’ya kaptırıyor.

YENİ »
Gül Masalı Toprak kimdir? Erdem Kaynarca kaç yaşında, nereli? Erdem Kaynarca oynadığı diziler

Gül Masalı Gonca kimdir? Gülper Özdemir hangi dizilerde oynadı?

Gülper Özdemir, dizinin baş karakterlerinden Gonca Aydın rolüne hayat veriyor. Gonca, Endüstri Mühendisi. Yıllar önce annesini kaybetmiş. Yıllar sonra kendisine annesinden kendisine kalan mirası almaya giden Gonca, burada yıkık dökük bir ev ve gül bahçesi bulacaktır.

Gül Masalı Arda kimdir? Gerçek adı ne? Sarp Can Köroğlu

Sarp Can Köroğlu, dizide Arda Seçkin karakteri ile karşımıza çıkıyor. Arda aslında Gonca’nın çocukluk arkadaşı ve beraber büyümüşler. Avukat olan Arda, Gonca’nın peşine düşüyor.

YENİ »
Gül Masalı Arda kimdir? Sarp Can Köroğlu kaç yaşında, nereli? Sarp Can Köroğlu oynadığı diziler

Gül Masalı Ece kimdir? Zehra Yılmaz oynadığı diziler

Zehra Yılmaz dizide Ece Kardaş karakterini canlandırıyor. Ece, yıllar önce Toprak ile birlikte yurtdışında sevgili olarak yaşamışlar. Ece Isparta’ya dönmek istemeyince Toprak ile ayrılıyorlar. Ece’yi yeniden kazanmak için Isparta’ya gelen Ece, yine de umduğunu bulamıyor. Ama Toprak’ın annesi Canan bu savaşta ondan yana taraf olacak.

Gül Masalı Fatma Ana kimdir? Ayşenil Şamlıoğlu kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

Ayşenil Şamlıoğlu, dizide Fatma Ana karakterine hayat veriyor.  Fatma Ana, Gülümser’den kalan mirası alması için Gonca’yı çağırıyor. Annesiz büyüyen Gonca için Isparta’da yeni bir anne gibi onu sahiplenecek olan Fatma Ana, dizinin en güzel karakterlerinden birisi.

YENİ »
Gül Masalı Fatma Ana kimdir? Gerçek adı ne? Ayşenil Şamlıoğlu oynadığı diziler

Gül Masalı Canan kimdir? Toprak’ın annesi Canan kim? Gülçin Hatıhan

Dizide Toprak’ın annesi Canan rolünü Gülçin Hatıhan oynuyor. Geçmişten tanıdığı Gonca’nın annesi Gülümser’in kızının Isparta’ya gelmesi onu çok kızdırıyor. Oğlunun Ece ile evlenmesini istiyor ve Gonca’dan nefret ediyor.

YENİ »
Gül Masalı Canan kimdir? Gülçin Hatıhan kaç yaşında, nereli? Gülçin Hatıhan hangi dizlerde oynadı?

Gül Masalı Tahir kimdir? Gül Masalı Gonca’nın Babası kim? Arif Pişkin

Gonca’nın babası Tahir rolünde karşımıza Arif Pişkin çıkıyor. Marangozluk yapan Tahir, kızının Isparta’ya gideceğini öğrenince o da Isparta’nın yolunu tutuyor. Çünkü Gonca’nın babası, geçmişin çok tehlikeli olduğunu biliyor. Gonca’nın Isparta’ya varmasıyla geçmişin sırları birer birer ortaya çıkacak.

Gül Masalı Ali kimdir? Mehmet Şeker

Toprak’ın arkadaşı, can dostu olan Ali dizide çok karşımıza çıkacak. Nişanlısı Nurbanu ile hayallerindeki düğünü yapmanın peşinde.

Gül Masalı Aşk doktoru kimdir? Suat Sungur

Dertli aşıklara reçeteler yazan aşk doktoru rolünde Suat Sungur karşımıza çıkıyor. Eskiden beri Fatma Ana’ya aşık olduğunu da dizide öğreneceksiniz.

YENİ »
Gül Masalı Aşk doktoru kimdir? Suat Sungur kaç yaşında?

Gül Masalı Arzu kimdir? Serdem Paçal

Gül Masalı Halil kimdir? Bülent Düzgünoğlu

Gül Masalı Tahir kimdir? Murat Ercanlı

Gül Masalı Gülümser kimdir? Hazal Pekgöz

Gül Masalı Mehmet kimdir? Kaan Berk Gültekin

  • Fatma Tuğba Tutuğ
  • Suat Sungur
  • Sait Genay
  • Yağmur Başkurt
  • Turan Selçuk Yerlikaya
YENİ »
Gizli Saklı Oyuncuları Fox Tv Gizli Saklı Oyuncu Kadrosu

Gül Masalı Konusu Ne?

Gül Masalı Gonca ve Toprak’ın hikayesinin anlatırken, gönlü kırık Arda ve Ece de hikayenin içinde olacaklar. Annesiz büyüyen Gonca, üniversiteyi bitirmiş ve Endüstri Mühendisi olmuştur. Gonca’nın çocukluk arkadaşı Arda, gizlice Gonca’yı sevmektedir.  Yıllar sonra annesinin ölünce kızına bıraktığı miras haberi alan Gonca’nın yolu geçmişin izlerinden Isparta’ya düşüyor. Babası Tarih de kızını korumak ve geri döndürebilmek için Isparta’ya doğru yola çıkıyor. Gonca’nın Isparta’da karşılaşacağı Atabey ailesinin oğlu Toprak’ın aşk hikayesini anlatan Gül Masalı konusu bakalım başka ne sürprizler barındırıyor?

Gül Masalı dizisi nerede çekiliyor?

Yeni dizi gül Masalı’nın hikayesi İstanbul’da başlayacak. Dizinin devamı ise Isparta’da çekiliyor. Gül bahçeleri ile ünlü Isparta, dizinin adına da ilham veriyor.

YENİ »
Romantik Film Önerileri » En Güzel Aşk Film Önerileri 2022

Yorum yapmak ister misiniz?