Hayat Bugün Gizem kimdir? Barış’ın eski eşi Gizem kim? Olcay Yusufoğlu kaç yaşında, nereli? Olcay Yusufoğlu oynadığı diziler

Hayat Bugün Gizem kimdir? Hayat Bugün dizisi Gizem kimdir? Show Tv’nin Hayat Bugün dizisinin başrolünde oynayan Doktor Barış’ın eski eşi Gizem kimdir? Hayat Bugün Barış’ın eski karısı Gizem gerçek adı ne? Hayat Bugün Gizem karakterini oynayan Olcay Yusufoğlu kaç yaşında, nereli, hangi dizilerde oynadı? Olcay Yusufoğlu kimdir? Olcay Yusufoğlu’nun oynadığı diziler, Olcay Yusufoğlu dizileri, Olcay Yusufoğlu instagram hesabı, Olcay Yusufoğlu hakkında bilgiler ve Olcay Yusufoğlu sosyal medya hesapları:

Hayat Bugün Gizem kimdir?

Show Tv’nin Hayat Bugün dizisinin karakterlerinden birisi olan Gizem rolünde Olcay Yusufoğlu’nu izleyeceğiz. Hayat Bugün oyuncuları arasında yer alan Olcay Yusufoğlu, Hayat Bugün Gizem rolünü oynuyor. Doktor Barış’ın eski karısı Gizem, dizide hep Barış’ın yakınında karşımıza çıkacak.

Hayat Bugün Gizem Karakteri kimdir?

Gizem rolünü oynayan güzel oyuncu kim diye çok merak ediliyor. Olcay Yusufoğlu, Gizem karakterine hayat veriyor. Gizem İzmirli entelektüel bir ailenin tek kızıdır. Dansçıdır. Barış’ın eski karısıdır. Birbirlerine zarar vermeden ayrılıp arkadaş kalmayı başaran Gizem ve Barış, hayatın onlara sunduğu sürprizlerle yan yana savaşmaya çalışacaklardır.

Olcay Yusufoğlu kaç yaşında?

Gizem rolünde izleyeceğimiz Olcay Yusufoğlu kaç yaşında diye çok merak ediliyor.. 16 Haziran 1988 doğumlu olan Olcay Yusufoğlu 34 yaşında.

Olcay Yusufoğlu nereli

Gizem karakterini canlandıran Olcay Yusufoğlu nerede doğdu ve nereli diye de çok merak ediliyor. Güzel oyuncu İzmir doğumludur. Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümü mezunudur.

Olcay Yusufoğlu boyu ve kilosu

1.65 metre boyunda, 50 kilo

Olcay Yusufoğlu hangi dizilerde oynadı?

Olcay Yusufoğlu hangi dizilerde oynadı?
Olcay Yusufoğlu hangi dizilerde oynadı?

Genç oyuncu ilk olarak 2006 yılında Köprü dizisinde karşımıza çıkmıştı. Sonrasında ise ES-ES, Sakarya Fırat, Umutsuz Ev Kadınları, Fatih Harbiye, Poyraz Karayel, Cesur Yürek, Bizim Hikaye, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Sadakatsiz ve Evlilik Hakkında Her Şey dizilerinde rol aldı. Hayat Bugün oyuncuları arasında ise karşımıza Gizem rolünde çıktı. Olcay Yusufoğlu’nun oynadığı diziler şunlar:

 • 2007 Köprü / Gazeteci Kız
 • 2009 ES-ES / Alaz
 • 2009 Sakarya Fırat / Yeter
 • 2012 Umutsuz Ev Kadınları
 • 2013 Fatih Harbiye / Duygu
 • 2015 Poyraz Karayel / Dr Sedef
 • 2016 Cesur Yürek / Didem
 • 2018-2019 Bizim Hikaye / Nihal
 • 2020 Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz / Demet
 • 2021 Sadakatsiz / Serap Şenlik
 • 2022 Evlilik Hakkında Her Şey / Demet

Olcay Yusufoğlu sosyal medya hesapları

@olcayyusufoglu

YENİ »
House of the Dragon 9. Bölüm izle diziyo dizipal dizibox House of Dragon full izle HD
YENİ »
Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzükleri 8. Bölüm izle diziyo dizipal dizibox Güç Yüzükleri Son Bölüm izle (1. Sezon Finali)
YENİ »
Memur zammı ne kadar olacak? 2023 memur maaşı ne kadar olur?
YENİ »
Avrupada en kolay çalışma izni veren ülkeler hangileri?

Yorum yapmak ister misiniz?