Hellbound 2. sezon ne zaman? Hellbound 2. sezon çıkış tarihi

Hellbound 2. sezon ne zaman? Hellbound 2. sezon çıkış tarihi çok merak ediliyor. Netflix Tudum etkinliğinde Hellbound 2. sezon duyurusu yayınlandı. Peki Netflix’te Hellbound 2. sezon ne zaman yayınlanacak? Acaba Hellbound 2. sezon hakkında neler biliyoruz? Acaba ilk sezondan Hellbound 2. sezon oyuncuları arasına kimler katılacak? Hellbound 2. sezon fragmanı ve çıkış tarihi hakkında bildiklerimize göz atalım:

Hellbound 2. sezon ne zaman?

Hellbound 2. sezon ne zaman?
Hellbound 2. sezon ne zaman?

Netflix’in TUDUM etkinliğinin Korece içerik sunumu sırasında yaptığı sürpriz duyurulardan biri, Yeon Sang Ho’nun Hellbound dizisinin ikinci sezon için yenilendiğinin resmi duyurusu oldu.

Hellbound, Yeon Sang-Ho tarafından yazılan ve yönetilen bir Güney Kore Netflix orijinal korku dizisidir ve popüler Güney Koreli webtoon Hell’in bir uyarlamasıdır. Dizi, 2021’de Netflix’te yayınlanan en büyük K-Dramalardan biriydi ve dünya çapında fenomen Squid Game’den sonra ikinci sıradaydı.

Hellbound 2. sezon olacak mı?

Bugünkü Netflix Tudum 2022 etkinliğinde 2. sezon anlaşması resmi olarak duyuruldu. Yani Netflix’te Hellbound 2. sezon olacak ve yayınlanacak.

Hellbound on aydan uzun bir süre önce Netflix’te yayınlandığından beri, herhangi bir yenileme haberi gelmemişti. Ama bugün Netflix TUDUM etkinliğinde Hellbound’un ikinci sezon için yenilendiğini öğrenince hayranları çok sevindiler.

Hellbound 2. sezon hakkında neler biliyoruz?

İlk haftasında,  dünya çapındaki aboneler tarafından 43.480.000 saat izlendi ve bu rakamlarla, İngilizce olmayan küresel TV grafiğinin zirvesine tırmandı. İkinci haftasında 67.520.000 saat izlendi. Gösteri, toplamda 142.85 milyon saat izlenerek dört hafta boyunca İngilizce olmayan TV listesine dahil olmaya devam etti. 90 farklı ülkede top 10’da yer almayı başardı.

Hellbound 2. sezonda bizi neler bekliyor? Öncelikle nerede kaldığımıza göz atalım. İlk sezonun son anlarında, Park Jung Ja’nın külleri ve kalıntıları bir araya gelip kadını dirilttiğinde, dünyayı sonsuza dek değiştirecek şok edici bir ifşa meydana geldi. Yeni Gerçek doktrini, Song So Hyun’un bir kararname almasına rağmen, ebeveynleri yeni doğan oğullarını kurtarmak için kendilerini feda ettikten sonra yaşayan bebeği arasında neler olduğunu birçok görgü tanığı gördükten sonra paramparça oldu.

YENİ »
TV Yayın Akışı 14 Mayıs 2023 Pazar Tvde Bugün Ne Var? Show TV, TV8, Kanal D, Star TV, FOX TV, ATV, TRT 1 yayın akışı

Hellbound 2. sezon oyuncuları kimler?

Jin Kyung-hoon (Yang Ik-June Bae)
Young-Jae (Park Jeong-min)
Min Hye-jin (Kim Hyun-Joo)
Song So-Hyun (Won Jin-ah)

Hellbound 2. sezon fragmanı yayınlandı mı? Hellbound 2. sezon Teaser

Hellbound 2. sezon duyurusu, yani 2. sezonun anlaşmasının yapıldığı bugün açıklandı. Haliyle elimizde Fragmana benzeyen bir video var. İlham vermesi bakımından buraya ekliyoruz:

Teaser görsel olarak çarpıcı olsa da, Hellbound’un ikinci sezonu hakkında hala fazla bir şey ortaya koymuyor. karakter sayısı. Ancak, Hellbound yaratıcısı Yeon Sang-ho’nun gösterinin bir webtoon olarak devam edebileceğini önermesinden sonra şüpheye düşen hayranları, Teaser sonrasında derin bir nefes aldılar.

Bu videoya göz attığımızda Hellbound 2. sezon hakkında ne düşünebiliriz? Hellbound’da bir bölümden diğerine tam olarak ne olacağını tahmin etmenin imkansız olduğu yeterince bükülme olsa da, bu teaser’da başka bir şey ima edilmiş gibi görünüyor. Bazı ruhlar Cehennemden dönmeye başlayabilir. Eğer durum buysa, bu insanlardan toplanan bilgiler Kore toplumunun şeklini kalıcı olarak değiştirecek ve bu insanlar potansiyel olarak yeni çağın peygamberleri olacaklar.

Hellbound 2. sezon ne zaman yayınlanacak?

Dizinin resmi olarak yenilenmesiyle birlikte dizinin ne zaman geri dönmesini bekleyebileceğimiz konusunda spekülasyonlar da hemen yapılmaya başlandı.

Dizinin yönetmeni ve yaratıcısı Yeon Sang Oh, önümüzdeki yıl Netflix için Parazit (Parasite) uyarlaması ve yeni bir zombi korku dizisi de dahil olmak üzere çeşitli projelerle meşgul olacak. Bu, çekimlerin 2023’ün sonlarına veya 2024’ün başlarına kadar başlamayabileceği anlamına geliyor.

Hellbound’un 1. sezon çekimleri 17 Eylül 2020’de başladı ve 18 Ocak 2021’de sona erdi. Yani çekimlerin başlaması ile Netflix’in yayın tarihi arasında on dört aydan biraz fazla bir süre geçti. Bu, kaba bir tahmin olarak on dört ay kullanırsak, Netflix’te Hellbound 2. sezonunu bir süre görmeyeceğimiz anlamına geliyor.

YENİ »
Yılbaşında İzlenecek Filmler | Yılbaşı Filmleri | Yılbaşı için Film Önerileri

Hellbound 2. sezon çıkış tarihi

Tabii ki hayranlar 14 ay beklemek istemiyorlar. 2022’nin son aylarında veya 2023’ün ilk aylarında dizinin sürpriz bir şekilde karşımızda olması mümkün. Hellbound’un ikinci sezonunun çıkış tarihi şu anda belli değil ve yeni bölümler için Netflix’ten herhangi bir döküm detayı paylaşılmadı.

 

Yorum yapmak ister misiniz?