Hocus Pocus 2 izle 2022 | Hocus Pocus 2 Konusu, Oyuncuları, Çekildiği Yer

Hocus Pocus 2 izle 2022. Hocus Pocus 2 ne zaman çıkacak diye merakla bekleyenlere müjdeyi verelim: DisneyPlus imzalı merakla beklenilen Hocus Pocus 2 bugün yayınlandı. Hocus Pocus 2 filmini izlemek isteyenler için öncelikle filmden kısaca bahsedelim. Acaba Hocus Pocus 2 Konusu ne? Hocus Pocus 2 Oyuncuları kimler? İnternetten Hocus Pocus 2 altyazılı izle, bedava Hocus Pocus 2 Türkçe dublaj izle full HD adresleri var mı? Hocus Pocus 2 nereden izlenir?

Hocus Pocus 2 izle 2022 Hocus Pocus 2 filmi izle

Ve Hocus Pocus 2 filmi bugün DisneyPlus’ta yayında. Elbette film hakkında çok merak edilen şey var.  Hocus Pocus 2 filmini izlemek isteyenler için öncelikle filmden bahsedeceğiz. Acaba Hocus Pocus 2 Konusu ne? Hocus Pocus 2 Oyuncuları kimler? Max ve Allison, Hocus Pocus 2’de olacak mı?  Hocus Pocus 2’de Thackery Binx var mı? Hokus Pokus 2 Cassie kimdir? Hokus Pokus 2 yayınlandı mı?

Hocus Pocus 2 Konusu ne?

1993 Disney filmi “Hocus Pocus”, 1693’te Salem’de idam edilen ve 300 yıl sonra Cadılar Bayramı’nda ortalığı kasıp kavurmak için geri dönen üç cadı kız kardeşin hikayesidir. Bir klasikten daha fazlası; kültürel bir mihenk taşıdır. İlk piyasaya sürüldüğünde orta derecede başarılıydı, ev videosu ve kablolu yayında bir fenomen haline geldi ve şimdi birçok aile için yıllık bir gelenek, 90’larda onu seven ebeveynler onu gelecek nesille paylaşıyor.

Üç genç kadın yanlışlıkla Sanderson kardeşleri Salem’e geri getirir ve çocuklara aç cadıların dünyaya zarar vermesini engellemenin bir yolunu bulmalıdır.

Günümüzde, lise kızları Becca (Whitney Peak) ve Izzy (Belissa Escobedo), Becca’nın doğum günü pijama partisi olan Cadılar Bayramı geleneğine hazırlanıyorlar. Bu yıl, tüm zamanını erkek arkadaşıyla geçirdiği için son zamanlarda grubun bir parçası olmayan diğer arkadaşları Cassie (Lilia Buckingham) olmadan yapmak zorunda kalacağız. Becca ve Izzy, sihirle deney yapmaktan zevk alır ve Gilbert (Richardson) tarafından işletilen yerel sihir dükkanında çok zaman geçirirler. Onlara ilk filmdeki diğer önemli aksesuarı, siyah bir mumu verir ve tıpkı ilk filmdeki gibi Sanderson kardeşlerin efsanesini iyi bilmelerine rağmen onu yakarlar.

Ve böylece, Sandersonlar, Cadılar Bayramı gecesinde, aynı zamanda Cassie’nin çok katı babası olan kasabanın neşeli belediye başkanı tarafından yönetilen kostümlü asiler ve dolandırıcılar partisi olarak geri dönerler. Rahip Traske’nin soyundan geliyor ve yine Hale tarafından canlandırılıyor. Cadılar Traske’den intikam almak isterler ve ilk filmdeki gibi sonsuz gençliğe sahip olabilmeleri için çocukların özünü solumak isterler.

Sevilen bir filmin devam filminin zorluğu, yeni gelenler için fazla tekrarlayıcı veya kafa karıştırıcı olmadan hayranları mutlu edecek kadar orijinalliği korumaktır ve “Hocus Pocus 2” bunu mükemmel bir şekilde ortaya çıkarıyor. İlk filmin öne çıkan anları da filmde yer alıyor ve Sanderson kardeşler kostüm yarışması da dahil olmak üzere çok komik anlar vardır. Zeki, cesur ve sadık gençlerin numaralardan daha çok komedi muamelesi gördüğünü söylemek spoiler değil.

Hocus Pocus 2 Oyuncuları kimler?

“Hocus Pocus 2” iki günümüz Salem genci, Becca ve Izzy’yi (Whitney Peak ve Belissa Escobedo) izliyor ve cadı Sanderson kardeşlerini yıllık Cadılar Bayramı gecelerini gerçekleştirirken yanlışlıkla hayata döndürüyorlar. 3 cadımızı ise Bette Midler ( Winifred Sanderson), Sarah Jessica Parker (Sarah Sanderson) ve Kathy Najimy  (Mary Sanderson) canladırıyor.

 • Bette Midler / Winifred Sanderson
 • Sarah Jessica Parker / Sarah Sanderson
 • Kathy Najimy / Mary Sanderson
 • Whitney Peak / Becca
 • Belissa Escobedo / Izzy
 • Lilia Buckingham / Cassie
 • Froy Gutierrez / Mike
 • Sam Richardson / Gilbert
 • Doug Jones / Billy Butcherson
 • Tony Hale / Mayor
 • Taylor Henderson/ Winifred’in gençliği
 • Nina Kitchen / Mary’nin gençliği
 • Juju Journey Brener / Sarah’ın gençliği
 • Thomas Fitzgerald / John Pritchett
 • Brett Cramp / Bay Pritchett
 • Kim Niemi / Kasaba sakini
 • Alison Weller / Kasaba sakini
 • Holly Cinnamon / Kasaba sakini

Hocus Pocus 2 nerede çekildi?

Çekimler Akdeniz’de tanıdık bir adada yapıldı. Çekimler Ekim 2021’den Ocak 2022’ye kadar Rodos Adası’nda yapılmıştır. Filmde adı geçen Salem, 1692’de yaşanan Salem cadı mahkemeleri ile ünlüdür ve ABD’nin Massachusetts eyâletine bağlı Boston şehrinin yakınlarında bir kasabadır.

YENİ »
Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzükleri 6. Bölüm izle diziyo dizipal dizibox

Hocus Pocus 2 nereden izlenir?

Filmi orjinal olarak Disney Plus platformundan izleyebilirsiniz. Hocus Pocus 2 izle

Hocus Pocus 2 altyazılı izle

Hocus Pocus 2 fragmanı Eylül ayında geldi. İçinde, 370 yıl sonra yeni kadromuz tarafından uyandırılmadan önce Salem’den kovulan Sanderson kardeşleri görebilirsiniz.

Hocus Pocus 2 Türkçe dublaj izle

Hocus Pocus 2 Netflix’te mi diye merak edenler var. Ne yazık ki, Hocus Pocus 2 Netflix’te yok. Disney Plus’a özel bir film olduğu için, yalnızca Disney’in kendi yayın hizmetinde yayınlayabileceksiniz.

YENİ »
Netflix en çok izlenen filmler 2022 Netflix En iyi filmler listesi (Güncel Liste)
YENİ »
En İyi Gerilim Filmleri: Gerilim, Korku ve Gizem Dolu 50 Film
YENİ »
Beyin Yakan Filmler Listesi: Kafa Karıştıran ve Ters Köşe Yapan Filmler
YENİ »
Dizipal Güncel Adres 2022 Dizipal Güncel Giriş Adresi

Yorum yapmak ister misiniz?