House of the Dragon 8. Bölüm Fragmanı Yayınlandı | House Of Dragon Son Fragman izle

House of the Dragon 8. Bölüm Fragmanı Yayınlandı. Peki House of the Dragon 8. Bölüm ne zaman? House of the Dragon 8. Bölümde neler olacak? Efsane dizide neler olacağına ve dizinin son fragmanına bir göz atalım:

House of the Dragon 8. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Bugün gece saatlerinde House of the Dragon 8. Bölüm fragmanı yayınlandı. Peki televizyon ve internet üzerinden House of the Dragon 8. Bölüm ne zaman yayınlanacak? Acaba House of the Dragon 8. Bölümde neler olacak?

House of the Dragon 6. bölümde 10 yıllık bir zaman atlamasına şahit olmuştuk. Bkz: House of the Dragon 6. bölüm izle

YENİ »
House of the Dragon 6. Bölüm izle diziyo dizipal dizibox

House of the Dragon 8. Bölüm Fragmanı izle Youtube

House of the Dragon 8. Bölüm Fragmanı izle Youtube
House of the Dragon 8. Bölüm Fragmanı izle Youtube

HBO’nun House of the Dragon dizisinin ilk sezonunda sadece üç bölüm kaldı. Game of Thrones’un spinoff dizisi yedi haftadır yayınlanıyor ve son bölümde hikaye 10 yıl ileriye atladı. House of the Dragon 8. Bölümde önümüzdeki hafta sonu daha da fazla aksiyon geliyor. Pazar akşamı yayınlanan bölümden sonra HBO tarafından yayınlana fragmanı, Aşağıdaki videoda tam önizlemeyi izleyebilirsiniz.

Fragman krallığa doğru gelen bir gemi ile açılıyor. Sonra Otto’nun Demir Taht’ın önünde durduğunu, “Bir el olarak, bu ve diğer tüm konularda kralın sesiyle konuşuyorum” dediğini görüyoruz. Taş yüzlü Rhaenyra taht odasında yaşlı bir Jacaerys ve arkasında Daemon’un ikizlerinden biri gibi görünen birisiyle duruyor. Otto’yu fragmanda bir kez daha görüyoruz. Sonra Rhaenyra’nın çok endişeli göründüğü bu fotoğrafta Rhaenys’in “Yarın Hightowers ilk darbesini vuruyor” dediğini duyuyoruz. Ve sonra Hightowers’ın kendilerinin – nam-ı diğer Green Team – yeniden birleştiğini görüyoruz.

Rhaenys Targaryen’in kocası Lord Corlys Velaryon nam-ı diğer Deniz Yılanı’nın oturduğu Driftmark’ta tahtta oturduğunu görüyoruz: “Deniz Yılanı savaşta ağır bir yara aldı…” Fragmanın ilerleyen saatlerinde başka bir karakter ekliyor: “Driftwood tahtını kim alacak?” House of the Dragon Velaryon ölecek mi?

House of the Dragon 8. Bölüm ne zaman yayınlanacak?

Dizi normalde Amerika için 9 Ekim pazar akşamı saat 9:00’da yayınlanıyor. Türkiye saati ile pazartesi günü saat 04:00’te başlıyor.

YENİ »
House of the Dragon Oyuncuları ve Karakterler (HBO Max) House of the Dragon Oyuncu Kadrosu

House of the Dragon 8. Bölümde neler olacak?

Yedi Krallığın kontrolü başlamıştı. Kral Viserys I’in birlik için zayıf yakarışlarına rağmen, ailesinin kanı affedilemeyecek kadar sıcak. Düşmanlıkları artık açık ve Rhaenyra ve Daemon bir sonraki bölüm olan “The Lord of the Tides” da Dragonstone’dan King’s Landing’e seyahat ederken, sadece derinleşecek. “The Lord of the Tides”, kraliyet varisleri Targaryen ve Velaryon’u çocuklardan yirmili yaşlarına kadar yaşlandırarak yaklaşık sekiz yıl ileri atlayacak gibi göründüğü için başka bir zaman atlamasına hazır olun.

House of the Dragon 8. Bölüm oyuncuları (Yeni Katılan Oyuncular)

Prens Aegon şimdi 27 yaşındaki aktör Tom Glynn-Carney (Dunkirk, The Last Post), kardeşi Prince Aemond şimdi Ewan Mitchell (Trigger Point, The Last Kingdom) ve kız kardeşleri Helaena tarafından canlandırılıyor. 24 yaşındaki aktör Phia Saban (Son Krallık). Rhaenyra’nın oğlu Jacaerys şimdi Harry Collett Casualty, Doolittle, 19) tarafından canlandırılıyor. Kraliçe Alicent’in Yediler’in Westeros inancının bir sembolü olan yedi köşeli yıldız kolyesine dikkat edin – belki de artan dindarlığının bir işareti ve hatta Targaryens’in tarihsel Essosi soyundan daha da uzaklaşmış.

Demir Taht tartışmalı bir halef olan tek kişi değil. Ejder binicisi kızları Laena’nın ateşli ölümü ve oğulları Laenor’un sahte ölümünün ardından Lord Corlys ve Prenses Rhaenys Velaryon, aileleri Driftmark’ın doğrudan varisi olmadan kaldı. Yedinci bölümde, Laena’nın kızı Baela, Driftwood tahtının tercih edilen varisi olarak önerildi, ancak mesele hala çözülmedi.

Sekizinci bölümde, Corlys (“Gelgitlerin Efendisi – bu bölümün adı – ve “Deniz Yılanı” olarak da bilinir) savaşta yaralanmış gibi görünürken, küçük kardeşi Vaemond Velaryon’un aile afişi. Hasta hükümdarlardan bahsetmişken, Kral Viserys I sekizinci bölüm fragmanında bile görünmüyor, sadece sesi duyuluyor ve ailesini “Ejderha Hanesi kalırsa Taç güçlü duramaz. bölünmüş” diye uyarıyor. Viserys’in sağlığı, muhtemelen Demir Taht’ın kılıçlarında maruz kaldığı kesiklerden kaynaklanan septik zehirlenme nedeniyle dizinin başlangıcından bu yana istikrarlı bir şekilde azaldı – bu metaforun doğru olduğunu kanıtlıyor. Westeros’ta yaşıyor.

YENİ »
Taraftarium24 Şampiyonlar Ligi maçları izle bedava Justin Tv Şampiyonlar Ligi izle Exxen şifresiz kaçak
YENİ »
Avrupada en kolay çalışma izni veren ülkeler hangileri?
YENİ »
Memur zammı ne kadar olacak? 2023 memur maaşı ne kadar olur?
YENİ »
Gecenin Ucunda Yasemin kimdir? Aleyna Özgeçen kaç yaşında, nereli? Aleyna Özgeçen oynadığı diziler
YENİ »
Black Panther Wakanda Forever fragmanı yayınlandı! Peki Black Panther Wakanda Forever ne zaman çıkacak?
YENİ »
Yabancı Dizi Önerileri 2022 » Yeni Çıkan Diziler Listesi
YENİ »
Ferrari SUV 2022 Ferrari Suv Purosangue Resimleri, Gücü, Fiyatı ve Özellikleri

Yorum yapmak ister misiniz?