House of the Dragon 8. Bölüm izle diziyo dizipal dizibox House of Dragon full izle HD

House of the Dragon 8. Bölüm izle diziyo dizipal dizibox. Merakla beklenilen House of the Dragon 8. Bölüm gece saatlerinde yayınlandı. Peki House of the Dragon 8. Bölüm nereden izlenir? House of the Dragon 8. Bölüm ne zaman diye merak edenler, diziyi bugün izleyebilirler. Güncel adresler House of the Dragon 8. Bölüm izle diziyo, House of the Dragon 8. Bölüm izle dizipal
ve House of the Dragon 8. Bölüm izle dizibox var mı? House of the Dragon 8. Bölüm özetine ve dizide yaşananlara kısaca göz atalım:

House of the Dragon 8. Bölüm yayınlandı mı?

Bu gece sabaha karşı House of the Dragon 8. Bölüm yayınlandı. Dizinin ilk bölümlerinden itibaren ölümü beklenen Kral Viserys’in günlerinin sayılı olduğunu biliyorduk. Bir tür cüzzamla boğuşan kral, her hafta vücudunun bazı kısımlarını kaybederek ve grotesk çıbanlar göstererek boşa gitti ve bu arada sarayının hoşnutsuzluğu, varis seçimine (kızı Rhaenyra Targaryen) bağlı olarak büyüdü. Sekizinci bölümde, Viserys, rakip ailesini farklılıklarını bir kenara bırakmaya ve bir iç savaşı önlemeye umutsuzca ikna etmeye çalışırken yüzünün yarısı bandajlar veya altın bir maske ile gizlenmiş gotik hayalet bir ölüm figürü haline geldi.

House of the Dragon özünde bir topluluk şovu, ancak Sezon 1’in en önemli karakteri Viserys ve şimdi hayatı tehlikedeyken zor bir zamana giriyoruz. Karakterlerin şu anda yaptığı şey, kralın açıkça kaçınılmaz ölümünün ardından gelecek olan taht acelesi için kilit konumlandırmadır.

House of the Dragon 8. Bölüm izle adresi

House of the Dragon 8. Bölüm izle adresi
House of the Dragon 8. Bölüm izle adresi

House of the Dragon 8. Bölüm “Lord of the Tides” bölümünde neler oldu? Lord Corlys Velaryon (Steve Toussaint) Basamak Taşları’ndaki bir savaşta ağır yaralandığı için çözülmesi gereken başka bir veraset sorunu var (orada kelimenin tam anlamıyla her zaman bir tür savaş varmış gibi görünüyor), oldukça aşılmaz görünen bir ateş nöbetine yol açan yarıklı bir boyun ile. Planlar yapılmalı ve bu planlar taşa oturtulmalıdır. Corlys geçen haftaki bölümde isteklerini çok net bir şekilde dile getirdi: torunu Lucerys Valeryon’un (Rhaenyra ve Laenor’un oğlu, ama aslında Rhaenyra ve Harwin Strong) devralmasını istiyor.

Ama Corlys’in kardeşi Vaemond bundan pek hoşlanmaz, devralması gerekenin kendisi olması gerektiğinde ısrar eder ve herkesin doğru bildiğini fısıldar: Lucerys gerçek bir Velaryon değildir. Prenses Rhaenys (Eve Best), iki çocuğunu kaybettiğine ve yakında kocasını da kaybedeceğine inanan kayınbiraderi, torunları ve neden olmasın, kendisi arasında kalır. Büyük adam düştüğünde birinin devralması gerekiyor. Bu tartışmalı soru bölüm boyunca devam ediyor; Rhaenyra (Emma D’Arcy) ve onun yeni boo Daemon’u (evet, amcası/kocası), Lucerys’in davasını Alicent’e savunmak için Kral’ın Şehri’ne seyahat eder, artık kraliyet meselelerinin çoğunu sürekli entrikacı babasının yardımıyla yönetmektedir.

YENİ »
House of the Dragon 9. Bölüm Fragmanı Yayınlandı | House Of Dragon Son Fragman izle

Kral Viserys, şimdi çoğunlukla yatalak, haşhaş sütüyle uyuşturulmuş ve cömert olursak yüzünün yarısı kalmış. Davasını Rhaenys’e ilettikten sonra, mesele nihayet Otto (kralın eli) ve Alicent (kraliçe) tarafından düzenlenen bir toplantıya gelir ve Vaemond da davasını savunmak için oradadır. Alicent ve Otto, Vaemond’un lehinde karar vereceklerdir; Bu noktada Otto, sevdiklerine ve Rhaenyra’nınkilere karşı onlarca yıldır davayı inşa ediyor ve şimdi durmak üzere değil. Yaklaşan savaşta bir yetişkinin Deniz Yılanı filosunun başında olması gerektiğini savunuyor. İnternetten House of the Dragon 8. Bölüm izle

House of the Dragon 8. Bölüm izle diziyo

House of the Dragon Sezon 1 sırasında Daemon Targaryen’den çok fazla büyüme gördük. Gösteriye başladığımızda, temelde bir tehditti; Rhaenyra’nın varis olarak seçilmesinin tek nedeni, Daemon’un bir şekilde tahta çıkması durumunda ortaya çıkacak olan kaostan krallığı korumaktır. İlk karısını öldürdüğü ve şimdi yeğeniyle evli olduğu gerçeğinin ötesinde (bir sürü soru, güven bana, biliyorum), Daemon’un ahlaki bir pusula edinmiş ve yanımızda olan biri olarak yeniden konumlandırıldığı açıkça ortaya çıktı. üzerinde olmalıdır. İkinci karısı Laena Velaryon doğumundan sağ çıkamayacakken – Daemon’u Viserys’in Kraliçe Aemma ile aldığı kararla yüzleşmeye zorlarken – zorunlu sezaryen tercih etmedi ve onun daha çok teşkilata teslim olmasına izin verdi.

Ne yazık ki, Vhagar tarafından ölümü seçti, ama yine de kendisi için yapmasına izin verilen bir seçimdi. Geçen hafta, belki de yanında Rhaenyra ile daha da olgunlaşan Daemon, insanların Rhaenyra’nın korkulacak biri olduğunu düşünmelerini sağlayacak bir planın uygulanmasına yardım etti, ancak gerçekte Laenor’un Sör Qarl ile yeni bir hayata kaçtığını gören bir kazan-kazan durumu yarattı. .Dizi siteleri House of the Dragon 8. Bölüm izle adresi, House of the Dragon 8. Bölüm izle diziyo, House of the Dragon 8. Bölüm izle dizipal ve House of the Dragon 8. Bölüm izle dizibox

YENİ »
Trabzonspor Kasımpaşa maçı canlı izle Şifresiz Trabzon Kasımpaşa maçı izle

House of the Dragon 8. Bölüm izle dizipal

Daemon’ın küstahlığı hala devam ediyor, ancak şimdi bunu özel durumlar için saklıyor gibi görünüyor. Serinin ilk yarısında ağabeyi ile sık sık kavga ederken gördüğümüz yerde, şimdi ihtiyacı olduğu açık olduğunda kardeşinin Demir Taht’a giden basamakları çıkarmasına yardım eden kişi o. Acıma duygusundan değil, bu bir saygı anıdır. Daemon artık tahtı umursamıyor; kardeşine nazik, sevecen ve ne yazık ki saf bir adam olduğu için saygı duyan insanları umursar. Ve Viserys Vaemond’a karşı konuştuğunda, bu sahnenin geri kalanının nasıl oynayacağı açık. Yine de, nasıl sonuçlandığını görmek oldukça keyifli.

Hasta ve çürümekte olan Viserys, kızına veya ailesine hala saygısızlık duymayacak – bu yüzden Vaemond, Rhaenyra’nın çocuklarının evlilik dışı doğduğunu açıkça söylemeye cesaret ettiğinde, Viserys öfkelenir. Considine, bu bölümde zar zor hayatta olan birini canlandırırken harika bir iş çıkarıyor, ama yine de öyle hissediyor ve bu sahne her şeyin vitrini olabilir. Ancak Vaemond, Rhaenyra’ya fahişe diyerek daha ileri gidince, Viserys hançerini çıkarır ve Vaemond’un dilini ister. Daemon, Vaemond’a şovun şimdiye kadarki en şiddetli ve komik anında kafasını ikiye bölerek dilini dışarıda tutabileceğini söyler.

YENİ »
Dizipal Güncel Adres 2022 Dizipal Güncel Giriş Adresi

Peki güncel dizipal adresi ne? House of the Dragon izle dizipal > Dizipal güncel adres 2022

House of the Dragon 8. Bölüm izle dizibox

Başka bir zaman sıçramasıyla Targaryen/Valeryon çocukları/torunlarını oynayan başka bir oyuncu kadrosu geliyor. Bölümde öğrendiğimiz ilk şeylerden biri, Alicent’in prensin karıştığı bir olaydan haberdar olmasıdır. İlk başta olayın ne olduğunu, hatta hangi prensten bahsettiğini bilmiyoruz. Birkaç sahne sonra Alicent, suçu tamamen Shiv Roy’un sahte kurbanına yükler ve oğlu Aegon’un (artık Finn Wolfhard’dan ziyade Tom Glynn-Carney’e benzeyen Joe Burrow tarafından canlandırılır) – Ty Tennant’a benzeyen – kendini genç bir hizmetçiye empoze ettiğini öğrenir. .

Hightower’lar planlarını ve büyük planlamalarını durdurmadılar ve bununla da kalmıyorlar. Alicent, Rhaenyra’nın birkaç bölüm önce aldığı B Planı çayının bir kısmını kızın almasını sağlar, o kadar. Ah. Aegon bir sürüngen ve tam bir kaybeden olmakla meşgulken, Aemond (şimdi Ewan Mitchell tarafından canlandırılıyor) şimdi tam olarak geçmişin uğursuz bir Targaryen’inden beklediğiniz gibi görünüyor ve neredeyse her sahnede belli belirsiz bir şeytani bakışla sırıtıyor.

YENİ »
Büyükçekmece Fenerbahçe Beko Maçı Canlı İzle Şifresiz Büyükçekmece FB basket maçı izle

Ayrıca Vhagar’ı alıp gözünü kaybettiğinden beri bir yıldız savaşçısı oldu ve arka bahçede antrenman yaparken o mazlum Criston Cole’u yendiğini görüyoruz. Aemond’un ne kadar tehlikeli hale geldiğini bilmek bizim için önemli çünkü bölümün sonunda Kızıl Kale’de Viserys tarafından verilen bir akşam yemeğinde yeğenleri Rhaenyra’nın Çocukları’nı çoktan tehdit ediyor.

Bir an için o anda dökülecek kan varmış gibi göründü ama Alicent en küçük oğlunu şimdilik tutuyor. Bu, Aegon’un Rhaenys’in torununu, Jaecerys’in müstakbel eşini ve bir dizi ironik kadehi (zaten saf ve şimdi çok hasta olan Viserys’in açıkça fark etmeyeceği) cinsel tacizde bulunmasından sonra gelir. Jaecerys ayağa kalkıp Helaena ile dans etmeye başladığında (az önce kardeşi Aegon’la evli olmanın ne kadar berbat olduğundan bahsetti), iki Tagaryen/Hightower çocuğu tam duş moduna geçer ve işler daha da kötüleşecek. Burada bir sürtüşme var ve kısa sürede doruğa çıkıyor. House of the Dragon 8. Bölüm izle

Bkz: Netflix Andropoz konusu ve oyuncuları

YENİ »
Şampiyonlar Ligi Özetleri Exxen Şampiyonlar Ligi Özet Youtube
YENİ »
En hızlı yükselen kripto para 2022 En Çok Kazandıran Coinler
YENİ »
Dogecoin Nedir? Nasıl Alınır? Dogecoin Ne Kadar? 1 Dogecoin Kaç TL?
YENİ »
Ayçiçek Yağı Fiyatları 1 Lt 5 Lt 18 Lt: En Ucuz Ayçiçek Yağı Fiyatları
YENİ »
Bugün Hangi Maç Var? Şampiyonlar Ligi Maçları Programı 11 Ekim 2022
YENİ »
CES 2021 Yeni Ürünler: Maske, Samsung, Asus Rog, Nvidia, İntel
YENİ »
iPhone 12 vs Samsung s21 vs Xiaomi Mi 11 Karşılaştırma

Yorum yapmak ister misiniz?