Kağıt Ev Dizisi Oyuncuları ve Konusu | Star TV Yeni Dizisi

Kağıt Ev Dizisi Oyuncuları ve Konusu | Star TV Yeni Dizisi Kağıt Ev çok yakında başlıyor. Başrollerde Erdal Beşikçioğlu ve Nur Fettahoğlu var

Star TV Yeni Dizisi Kağıt Ev

Star TV’nin yeni dizisi Kağıt Ev yakında başlıyor. Yapımcılığını O3 Medya’nın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Şenol Sönmez’in oturduğu diziye bir göz atalım.

Kağıt Ev Dizisi Fragmanı

Kağıt Ev Oyuncuları

Erdal Beşikçioğlu ve Nur Fettahoğlu’nun başrolleri paylaştığı dizide; Beşikçioğlu, Ceza Hukuku Profesörü ve Olay Yeri Uzmanı Cihan Fırtına’yı, Fettahoğlu ise başarılı Avukat Aylin Fırtına’yı canlandıracak. Çetin rolüyle Bülent Gültekin, Mert rolüyle Nejat Uygur, İnci rolüyle Tuğçe Aykut ve Melisa rolüyle Bulut Eker de dizi kadrosunda yer alıyor.

Erdal Beşikçioğlu

Nur Fettahoğlu

Can Nergis

Tuvana Türkay

Nihal Koldaş

Yaşar Uzel

Nejat Uygur

Kağıt Ev Dizisinin Konusu

Kağıt Ev Dizisinin Konusu

Cihan ve Aylin Fırtına, oğulları Mert (19), büyük kızları Cemre (16) ve küçük kızları Melisa (7) ile; mutluluk ve refah içinde, imrenilecek bir hayat yaşamaktadır. Kariyerleri, evleri, hayatları… Kısacası çizdikleri aile tablosu mükemmeldir. Ama bu mükemmel hayatları tek bir yanlış anlama ile darmadağın olur. Onlar hem çocuklarını hem de ailelerini korumak için her şeyi göze almak zorundadırlar.

YENİ »
Camdaki Kız Dizisi Konusu ve Oyuncuları | Ne Zaman Başlıyor?
YENİ »
Bir Zamanlar Kıbrıs Dizisi Oyuncuları ve Konusu » TRT1 Yeni Dizisi
YENİ »
Teşkilat Oyuncuları Zehra » Teşkilat Dizisi Zehra Kimdir?
YENİ »
Peaky Blinders Benzeri Diziler Peaky Blinders Tarzı Suç ve Mafya Dizileri

Yorum yapmak ister misiniz?