Kağıttan Hayatlar Oyuncuları, Fragmanı ve Konusu | Çağatay Ulusoy Filmi

Kağıttan Hayatlar Oyuncuları kimler? Kağıttan Hayatlar Filmi  konusu ne? Kağıttan Hayatlar Filmi Fragmanı çıktı. Çağatay Ulusoy ve Turgay Tanülkü’nün başrolünde oynadığı Netflix’in yeni Filmi 12 Mart’ta Netflixte. Filmin yönetmeni ise “Ayla” ve “Müslüm” filmlerine imza atan Can Ulkay…

Kağıttan Hayatlar Fragman

Kağıttan Hayatlar filminin fragmanı 1 Mart’ta yayınlandı. İşte filmin fragmanı:

Kağıttan Hayatlar Konusu

Kağıttan Hayatlar filminin konusuna göz atalım:

Kağıttan Hayatlar konusu

Kağıt toplayarak geçinen ve sağlığı giderek kötüleşen Mehmet terk edilmiş bir çocuk bulur. Birden hayatına giren küçük Ali, onu kendi çocukluğuyla yüzleştirecektir.

Etrafımızda gördüğümüz kağıt toplayan insanların dramatik öyküsünü anlatan Kağıttan Hayatlar, hüzünlü bir öyküye sahip.

Kağıttan Hayatlar hayatın tüm engel ve zorluklarına rağmen mücadeleyi bırakmayan ve çöp toplayarak kendisi ile sokaklarda tanıştığı sekiz yaşındaki bir çocuğun yaşamını idame ettirmeye çalışan Mehmet’in hikâyesi anlatılıyor.

İstanbul’un eski binaları, sokakta koşturan çocukları, yan yana dükkanlarıyla bezeli, adına yakışır bir ara sokağı… Mehmet, her gün gördüğümüz ancak gündelik hayatın telaşıyla dikkat etmediğimiz, fark edemediğimiz kâğıt toplayan gençlerden biridir. Mahalledeki çöp toplama deposunu işleten Mehmet’in en büyük destekçisi ise ona ve onun gibilere çocukluktan beri kol kanat geren Tahsin Baba’dır. Bir akşam iş dönüşü en yakın arkadaşı Gonzales’in çekçek çuvalından hayatlarının orta yerine 8 yaşındaki Ali isimli bir çocuk düşer. Mehmet bir yandan Ali’yi ailesine kavuşturmaya çalışırken, bir yandan da Ali ile ayrılmaz bir ikili olacaklardır.

Filmde Mehmet ile Ali’nin birbirine benzer bir yönü var. İkisi de küçükken anneleri tarafından terkedilmiş. Mehmet karakterinin hasta oluşu da çok acıklı bir öyküye sizleri davet ediyor.

Film ilk etapta Mücadele Çıkmazı ismiyle çekilmişti ama Netflix filmin haklarını satın aldı ve filmin adı Kağıttan Hayatlar olarak değişti.

Kağıttan Hayatlar Oyuncuları

Kağıttan Hayatlar Oyuncuları Mehmet ile Ali

Çağatay Ulusoy

Filmde Mehmet isimli bir kağıt toplayıcısı rolünde.  Mahallelerindeki çöp toplama deposunu işletiyor. Çağatay Ulusoy Nisan ayında da Yeşilçam dizisiyle yine Netflix ekranlarında olacak.

YENİ »
Yeşilçam Dizisi Oyuncuları ve Konusu | Yeşilçam Dizisi Ne Zaman?

Kağıttan Hayatlar Oyuncuları Mehmet ile Ali

Emir Ali Doğrul

Kağıt toplayanların çekçek çuvalından çıkan, annesinin terk ettiği 8 yaşındaki çocuk, adı Ali…

3 nisan 2011 de dünyaya gelen Emir Ali Doğrul  10 yaşının içindedir. Ege’nin Hamsisi dizisinin Küçük Eşrefcan’ı olarak tanınan Emir Ali Doğrul şuanda ilk okul 3. sınıf öğrencisidir. Aslen İzmirlidir.

Ersin Arıcı

Ali’nin abisi olarak karşımıza çıkıyor.

1991 yılında Şanlıurfa’da doğdu. Keşke Hiç Büyümeseydik’ de Kahveci Cevdet ve Avlu dizisinde Kadir karakterlerini canlandırmıştı.

Kağıttan Hayatlar Oyuncuları Tahsin Baba

Turgay Tanülkü

Anne ve babası cezaevinde yatan çocukları evlat edinen ünlü oyuncu Turgay Tanülkü, sokak çocuklarını anlatan bu filmde Tahsin Baba olarak rol alıyor. Turgay Tanülkü şuanda Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin Şahin Ağa karakterine hayat veriyor. Kurtlar Vadisi’nde de Şahin Ağa rolünde idi.

Selen Öztürk

Selen Öztürk Payitaht Abdülhamid dizisinde Seniha Sultanı olarak tanınmaktadır. 23 Temmuz 1980 İzmir doğumlu olan Selen Öztürk Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunudur. Selen Öztürk son dönemde Muhteşem Yüzyıl, Benim Adım Gültepe, Serçe Sarayı gibi dizilerde yer almıştır.

Volkan Çalışkan

Hekimoğlu , Söz , Masum Değiliz gibi dizilerden tanıyoruz.

Okşan Büyük

Okşan Büyük bir tiyatro oyuncusudur.

Osman İskender Bayer

Tomris Çetinel

Mehmet Bahattin Genç

Kağıttan Hayatlar İzle

Kağıttan Hayatlar filminin resmi Netflix sayfasına buyurun:

Kağıttan Hayatlar İZLE (Netflix)
YENİ »
Kıvanç Tatlıtuğ ve Özge Özpirinçci Netflix Yeni Dizisi Bir Denizaltı Hikâyesi
YENİ »
Netflix Mart 2021 Takvimi: Yeni Çıkan Diziler, Filmler ve Belgeseller

Yorum yapmak ister misiniz?

error: Konu koruması aktif.