Kanunsuz Topraklar Dizisi Gülfem kimdir Esra Bilgiç Dizileri

Kanunsuz Topraklar Dizisi Gülfem kimdir? Gülfem rolünü oynayan Esra Bilgiç kimdir? Esra Bilgiç kaç yaşında? Esra Bilgiç hangi dizilerde oynadı? Esra Bilgiç Dizileri ve filmleri listesi.

Kanunsuz Topraklar Dizisi Gülfem kimdir?

Maden şirketi sahibi Malik’in kızı Gülfem’i Esra Bilgiç canlandıracak. Uğur Güneş’in canlandırdığı Davut’la aşk yaşayan Gülfem’in hikayesi dizinin ana konusunu oluşturuyor.

Madenin sahibi Malik’in kızı olan Gülfem, madendeki göçük sonrası hak mücadelesi başlatan Davut ile zengin kız fakir oğlan aşkına düşecek.

Esra Bilgiç Kimdir?

Esra Bilgiç 14 Ekim 1992 Ankara doğumludur. Diriliş Ertuğrul dizisinin Halime Hatun karekteriyle tanındı. Ramo dizisinde ise Sibel rolünde izlemiştik.

Esra Bilgiç, 2014 yılından beri beraber olduğu Türk futbolcu Gökhan Töre ile 21 Ekim 2017 tarihinde evlendi. 17 Haziran 2019 tarihinde çift tek celsede boşandı

Esra Bilgiç Dizileri

Şimdiye kadar üç dizide gördük Esra Bilgiç’i: Diriliş Ertuğrul, Bir Umut Yeter ve Ramo

2014-2018 yılları arasında yayınlanan TRT1’de Diriliş Ertuğrul dizisinde Halime Hatun rolünü oynamıştı.  Diriliş Ertuğrul ile oyunculuk kariyerine adım atan Bilgiç, dizide Engin Altan Düzyatan ve Hülya Darcan gibi isimlerle başrolde yer aldı.

2018 yılında Kanal d’nin Bir Umut Yeter dizisinde yer aldı.

2020-2021 yıllarında Ramo dizisinde Sibel Yıldırım rolünü oynamıştı.

YENİ »
Yargı Dizisi Ceylin Kimdir? Avukat Ceylin Kim? Pınar Deniz

Kanunsuz Topraklar Dizisi Fox Tv

Kanunsuz Topraklar dizisinin ilk bölümü 29 Eylül 2021’de yayımlanacak. Dizinin yönetmen koltuğunda Murat Düzgünoğlu oturuyor. Dizinin senaryosunu ise Zülfük Yücel yazdı.

Kanunsuz Topraklar dizisi, 1940’larda Zonguldak’taki maden ocaklarını konu alıyor. 1940’ların Zonguldak’ında kömür madeni işleterek zengin olan Malik Bey’in kızı Gülfem ile Malik Bey’in madeninde işçi olarak çalışan Davut’un arasındaki imkansız aşkı konu alıyor.

Kanunsuz Topraklar dizisi 29 Eylül’de başlıyor.

Kanunsuz Topraklar Dizisi Oyuncuları

Fox Tv’nin Kanunsuz Topraklar dizisinde kimler oynuyor diye merak edenler için tam listeyi vereceğiz. Kanunsuz Topraklar dizisi tüm oyuncuları: Uğur Güneş, Esra Bilgiç, Necip Memili, Murat Daltaban, Kaan Taşaner, Doğaç Yıldız, Eylül Su Sapan, Serdem Paçal, Hazar Motan, Onay Kaya, Mine Şenhuy Teber, Ezgi Çelik , Onuryay Evrentan, Derinsu Akkuş, Bora Sivri, Mustafa Dinç, Hakan Aydın, Arif Diren, Şekip Taşpınar, Soner Türker, Doğaç Gözüdeli, Umay Anadolu Kaboğlu, Mısra Tüfek, Rana Kayacan, Hür Can Davran, İhsan İlhan ve Ali Erkazan

Fantastik Kore dizileri ve Netflix en iyi bilim kurgu filmleri de ilginizi çekebilir. En iyi bilim kurgu filmleri, katil kim temalı korku filmleri, kıyamet sonrası filmler ve en iyi polisiye diziler listelerine de göz atabilirsiniz. En iyi korku gerilim filmleri, en iyi suç filmleri ve zaman yolculuğu filmleri de göz atmaya değer.

YENİ »
Kanunsuz Topraklar Dizisi Oyuncuları Karakterler Oyuncu Kadrosu
YENİ »
Kanunsuz Topraklar Dizisi Davut kimdir? Uğur Güneş Dizileri
YENİ »
Kanunsuz Topraklar Dizisi Malik kimdir? MURAT DALTABAN

Yorum yapmak ister misiniz?