Kanunsuz Topraklar Dizisi Oyuncuları ve Oyuncu Kadrosu

Kanunsuz Topraklar Dizisi Oyuncuları Kanunsuz Topraklar Karakterler ve Oyuncu Kadrosu. Fox Tv’nin yeni dizisi Kanunusuz Topraklar oyuncu listesi ve dizi konusu:

Kanunsuz Topraklar Dizisi Fox Tv

Fox Tv’nin Kanunsuz Topraklar dizisinin ilk bölümü 29 Eylül 2021’de yayımlanacak. Dizinin yönetmen koltuğunda Murat Düzgünoğlu oturuyor. Dizinin senaryosunu ise Zülfük Yücel yazdı.

Madencilerin hayatlarına değinen  Kanunsuz Topraklar dizisi, 1940’larda Zonguldak’taki maden ocaklarını konu alıyor. 1940’ların Zonguldak’ında kömür madeni işleterek zengin olan Malik Bey’in kızı Gülfem ile Malik Bey’in madeninde işçi olarak çalışan Davut’un arasındaki imkansız aşkı konu alıyor.

Fox Tv’nin Kanunsuz Topraklar dizisi 29 Eylül’de başlıyor.

Kanunsuz Topraklar Dizisi Oyuncuları

Fox Tv’nin Kanunsuz Topraklar dizisinde kimler oynuyor diye merak edenler için tam listeyi vereceğiz. Kanunsuz Topraklar dizisi tüm oyuncuları: Uğur Güneş, Esra Bilgiç, Necip Memili, Murat Daltaban, Kaan Taşaner, Doğaç Yıldız, Eylül Su Sapan, Serdem Paçal, Hazar Motan, Onay Kaya, Mine Şenhuy Teber, Ezgi Çelik , Onuryay Evrentan, Derinsu Akkuş, Bora Sivri, Mustafa Dinç, Hakan Aydın, Arif Diren, Şekip Taşpınar, Soner Türker, Doğaç Gözüdeli, Umay Anadolu Kaboğlu, Mısra Tüfek, Rana Kayacan, Hür Can Davran, İhsan İlhan ve Ali Erkazan

YENİ »
Kanunsuz Topraklar Dizisi Davut kimdir? Uğur Güneş Dizileri

Dizideki önemli karakterlere gelin yakından bakalım:

Kanunsuz Topraklar Dizisi Karakterler

Uğur Güneş / Davut

Uğur Güneş 1987 yılında Ankara’da doğmuştur. Ankara’da büyüyen ve üniversite eğitimini de Ankara Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Diriliş Ertuğrul dizisindeki Tuğtekin karakteriyle tanınmaya başlayan Uğur Güneş, Bir Zamanlar Çukurova dizisiyle popüler oldu.

Dizide Uğur Güneş babası maden işçisi (Tahir) olan bir genci canlandırıyor.  Gülfem ile aşkları dizinin ana hikayesi…

YENİ »
Kanunsuz Topraklar Dizisi Davut kimdir? Uğur Güneş Dizileri

Esra Bilgiç / Gülfem

Esra Bilgiç 14 Ekim 1992 Ankara doğumludur. Diriliş Ertuğrul dizisinin Halime Hatun karekteriyle tanındı. Ramo dizisinde ise Sibel rolünde izlemiştik.

Maden şirketi sahibi Malik’in kızı Gülfem’i canlandıracak. Uğur Güneş’in canlandırdığı Davut’la aşk yaşayan Gülfem’in hikayesi dizinin ana konusunu oluşturuyor.

İlker Aksum / Mehmet

İlker Aksum  23 Mayıs 1971 Isparta doğumludur.  İlker Aksum, Etimesgut Şeker İlkokulunda okul hayatına başladı. Mehmetçik Lisesinden mezun oldu. 1989 yılında girdiği Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarını 1993 yılı sonunda bitirmiştir.

Çarli dizisinden beri tanıdığımız İlker Aksum, yakın zamanlarda Yeşil Deniz, Poyraz Karayel, Diriliş Ertuğrul ve Ramo dizilerinde yer almıştı.

Necip Memili / Ali Gedik

27 Mayıs 1980 yılında Adana’da doğdu. Şahsiyet dizisinin Tolga Komiseri, Çukur dizisinin Cumali Koçovalı’sı, Hanımın Çiftliği dizisinin Zaloğlu Ramazan’ı, Yaprak Dökümü’nün Serkan’ı…

Ali Gedik bir maden patronudur.

Ali Erkazan / Tahir

1 Ocak 1952 Samsun doğumludur.   En Son Babalar Duyar dizisindeki “Mehmet usta” rolüyle ünlendi.  Poyraz Karayel dizisinde de İdris karakterine hayat vermişti.

Tahir dizinin başrolündeki Davut’un babasıdır. Aynı zamanda da madenin deneyimli işçilerinden biridir.

Murat Daltaban / Malik

Murat İsmail Rauf Daltaban 1966 Ankara doğumludur.  Salkım Hanımın Taneleri filmi ve Hırsız Polis dizisindeki rolleriyle tanındı. Yakın zamanlarda Arıza, Kördüğüm, Poyraz Karayel dizilerinde rol almıştı.

Gülfem, Behice ve Fikriye’nin babası olan Malik, bir maden şirketi sahibi… Murat Daltaban Kanunsuz Topraklar’da Malik karakteriyle ekranda olacak.

Kaan Taşaner / Avukat Yavuz

23 Nisan 1979 Antalya doğumludur.  Konya S.Ü. Konservatuvarı Tiyatro Anasanat Dalı mezunu olan Kaan Taşaner, oyunculuğa ilk adımını, Karanlıkta İlk Işık Kubilay adlı tiyatro oyunuyla attı, ardından 2004 yılına kadar çeşitli oyunlarda sahne aldı, televizyondaki ilk rolünü Büyük Buluşma adlı televizyon dizisinde canlandırdı.

Fatmagül’ün Suçu Ne dizisiyle tanındı. Kuzey Güney dizisinde Şeref Komiser rolünü canlandırdı. Diriliş Ertuğrul dizisinde de “Gündoğdu” karakterini canlandırdı. En son rolü ise Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde Marcus/Mithras karakteri idi.

Eylül Su Sapan / Behice

Eylül Su Sapan, 9 Kasım 1993 İstanbul doğumludur. Lise eğitimini tamamladıktan sonra Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk üzerine eğitim aldı. Oyunculuk eğitimini tamamladıktan sonra kamera karşısına ilk kez Pis Yedili isimli dizide canlandırdığı Melis karakteri ile geçti. Eylül Su Sapan 2015’te Beş Kardeş isimli dizide Nazlı karakterini canlandırdı.

Serdem Paçal / Fikriye

2000 yılında Manisa’da dünyaya geldi. Manisa Cumhuriyet Anadolu Lisesi’nden 2019’da mezun olmuştur. Katharsis Medya’da tiyatro eğitimi alarak sahneye çıkan Serdem Paçal oyunculuk becerilerini tiyatro sahnelerinde geliştirmiştir. Kanunsuz Topraklar ilk rol aldığı dizi olacak.

Doğaç Yıldız / Cemal

16 Eylül 1991 İstanbul doğumludur. 8 yaşındayken oynadığı Babamı Hırsızlar Çaldı filmiyle oyunculuk kariyerine başladı. Eğitimini Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro bölümünde tamamladı. İki Aile dizisi ile tanınırlığı arttı.  Kertenkele dizisinde Cüneyt rolünde oynadı. Yasak Elma dizisinde de Yiğit rolündeydi.

Onur Kaya / Eyüp

1997, İstanbul doğumlu olan Onur Kaya da ilk defa bir dizide rol alacak.

Ezgi Çelik / Asude

Asi dizisi ve Muhteşem Yüzyıl: Kösem dizilerinde yol almıştır.

YENİ »
Yargı Oyuncuları | Kanal D Yargı Dizisi Tüm Oyuncuları
YENİ »
Barbaroslar Oyuncuları: Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı Dizisi Oyuncuları
YENİ »
Teşkilat Dizisi Oyuncuları ve Konusu | Teşkilat Dizisi Oyuncu Kadrosu

Yorum yapmak ister misiniz?