Kanunsuz Topraklar Dizisi Yavuz kimdir Avukat Kaan Taşaner

Kanunsuz Topraklar Dizisi Yavuz kimdir Kaan Taşaner kimdir? Kanunsuz Topraklar Dizisinde Yavuz rolünü kim oynuyor? Yavuz rolündeki Kaan Taşaner’in dizileri ve filmleri:

Kanunsuz Topraklar Dizisi Fox Tv

Fox Tv’nin Kanunsuz Topraklar dizisinin ilk bölümü 29 Eylül 2021’de yayımlanacak. Dizinin yönetmen koltuğunda Murat Düzgünoğlu oturuyor. Dizinin senaryosunu ise Zülfük Yücel yazdı.

Madencilerin hayatlarına değinen  Kanunsuz Topraklar dizisi, 1940’larda Zonguldak’taki maden ocaklarını konu alıyor. 1940’ların Zonguldak’ında kömür madeni işleterek zengin olan Malik Bey’in kızı Gülfem ile Malik Bey’in madeninde işçi olarak çalışan Davut’un arasındaki imkansız aşkı konu alıyor.

Kanunsuz Topraklar Oyuncuları

Fox Tv’nin Kanunsuz Topraklar dizisinde kimler oynuyor diye merak edenler için tam listeyi vereceğiz. Kanunsuz Topraklar dizisi tüm oyuncuları: Uğur Güneş, Esra Bilgiç, Necip Memili, Murat Daltaban, Kaan Taşaner, Doğaç Yıldız, Eylül Su Sapan, Serdem Paçal, Hazar Motan, Onay Kaya, Mine Şenhuy Teber, Ezgi Çelik , Onuryay Evrentan, Derinsu Akkuş, Bora Sivri, Mustafa Dinç, Hakan Aydın, Arif Diren, Şekip Taşpınar, Soner Türker, Doğaç Gözüdeli, Umay Anadolu Kaboğlu, Mısra Tüfek, Rana Kayacan, Hür Can Davran, İhsan İlhan ve Ali Erkazan

Kanunsuz Topraklar Dizisi Yavuz kimdir?

Yavuz rolünde Kaan Taşaner oynuyor. Kaan Taşaner kimdir, yakından bakalım:

23 Nisan 1979 Antalya doğumludur.  Konya S.Ü. Konservatuvarı Tiyatro Anasanat Dalı mezunu olan Kaan Taşaner, oyunculuğa ilk adımını, Karanlıkta İlk Işık Kubilay adlı tiyatro oyunuyla attı, ardından 2004 yılına kadar çeşitli oyunlarda sahne aldı, televizyondaki ilk rolünü Büyük Buluşma adlı televizyon dizisinde canlandırdı.

Fatmagül’ün Suçu Ne dizisiyle tanındı. Kuzey Güney dizisinde Şeref Komiser rolünü canlandırdı. Diriliş Ertuğrul dizisinde de “Gündoğdu” karakterini canlandırdı. En son rolü ise Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde Marcus/Mithras karakteri idi.

Yorum yapmak ister misiniz?