Kara Ağaç Destanı Oyuncuları ve Resimleri, Karakterleri ve Oyuncu Kadrosu

Kara Ağaç Destanı Oyuncuları ve resimleri listesi ile karşınızdayız. TRT’nin yeni dizisi Kara Ağaç Destanı Karakterleri şimdiden çok merak ediliyor. Kara Ağaç Destanı dizisi oyuncuları kimler? Kara Ağaç Destanı başrol oyuncuları kim? Peki Kara Ağaç Destanı dizisinde kimler oynuyor? Dizi günlüğü sayfası olarak TRT Kara Ağaç Destanı oyuncu kadrosu ve resimlerini sizlerle paylaşmak istedik.

Kara Ağaç Destanı Oyuncuları ve Resimleri / Kara Ağaç Destanı dizisi oyuncuları

Kara Ağaç Destanı oyuncuları ve resimleri listesiyle dizideki karakterleri kısaca tanıtmak istiyoruz. Önce Kara Ağaç Destanı başrol oyuncuları kimler, ona kısaca değinelim: Olgun Şimşek, Emre Kıvılcım, Meltem Akçöl, Özlem Conker, Hakan Boyav, Merih Öztürk

Kara Ağaç Destanı Başrol Oyuncuları – Kara Ağaç Destanı dizisinde başrolde kim oynuyor?

Dizinin afişlerinde de göreceğimizi gibi ana hikayede 6 ana karakter var. Olgun Şimşek, Emre Kıvılcım, Meltem Akçöl, Özlem Conker, Hakan Boyav ve Merih Öztürk dizinin başrollerinde karşımıza çıkıyorlar.

Kara Ağaç Destanı Oyuncuları Listesi / Kara Ağaç Destanı dizisi oyuncuları kimler?

Peki Kara Ağaç Destanı dizisinde başka kimler oynuyor? Kara Ağaç Destanı oyuncuları listesi şöyle: Olgun Şimşek, Emre Kıvılcım, Meltem Akçöl, Özlem Conker, Hakan Boyav, Merih Öztürk

Kara Ağaç Destanı Oyuncu Kadrosu / Kara Ağaç Destanı dizisi oyuncuları

Dizinin oyuncu kadrosu ve karakterleri çok merak ediliyor. Kara Ağaç Destanı oyuncu kadrosu şöyle: Olgun Şimşek, Emre Kıvılcım, Meltem Akçöl, Özlem Conker, Hakan Boyav, Merih Öztürk

Kara Ağaç Destanı Karakterleri – Kara Ağaç Destanı dizisindeki karakterler

İşte dizideki karakterler ve gerçek isimleri:

Celal Ağa (Olgun Şimşek)

Hırslı ve kararlı bir karaktere sahip olan Celal Ağa, sert mizaçlı yapısıyla dikkat çeker. Onun en büyük kaygısı, sahip olduğu topraklar ve oluşturduğu ağalık düzenidir. Geleneklerine son derece bağlı olan Celal Ağa, elindeki her şeyi korumak için kararlı bir duruş sergiler ve hiçbir şeyi kaybetmek istemez. Bu yüzden, kendisine meydan okunması durumunda alabileceği önlemlerin sınırı da yoktur.

YENİ »
Kara Tahta Oyuncuları Resimli: Kara Tahta Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

Ömer (Emre Kıvılcım)

Celal Ağa’nın yegane oğlu olan Ömer, sadece cesur ve yiğit olmakla kalmayıp aynı zamanda adalet ve merhametle dolu bir karaktere sahiptir. Kara Ağaç Ovası’nın verimsiz topraklarını geliştirmek için gösterdiği özverili çalışmalarla bu bölgeyi adeta bir cennete dönüştürmeyi başarmıştır. İşçiler arasında sevgi ve saygıyla anılan, herkesin ağa olmasını arzu ettiği nadir kişilerden biridir.

Sultan (Meltem Akçöl)

Osman Ağa’nın kızı olan Sultan, karakteriyle hayranlık uyandıran bir kadındır. Kararlı, cesur ve hırslı kişiliğiyle dikkatleri üzerine çeker. Annesi Raziye ile birlikte Kara Ağaç’tan sürülmüş olmalarına rağmen, Sultan asla pes etmeyen bir duruş sergiler. Memleketine döneceği günün hayalini kurarken bile kararlılığı ve mücadele ruhuyla doludur. Bu güçlü karakteriyle insanları etkilemeyi başaran Sultan, aynı zamanda içindeki ateşi hiç sönmeden koruyan bir liderdir.

Asiye (Özlem Conker)

Derin bir sır taşıyan ve bu sırrın ağırlığını yüreğinde hisseden kişi, yaşadığı derin suçluluk duygusu ve acılarla baş etmeye çalışmaktadır. Zor günler geçirerek hayatının neşesini kaybetmiş olsa da, umutsuzluğa kapılmadan yolunda ilerlemektedir. Gözleri hep yollarda, her köye gelen yabancıda bir cevap aramakta ve geçmişiyle hesaplaşma yolculuğunda ilerlemek için kararlılıkla adım atmaktadır.

Devranoğlu Latif Bey (Hakan Boyav)

Devranoğulları, binlerce yıl boyunca Kara Ağaç topraklarında varlığını sürdüren köklü bir ailedir. Bu nedenle Latif Bey, Celal Ağa’yı içten içe küçümseyen bir tutum takınmaktadır. Kendisi adeta bir strateji dehasıdır ve her adımını son derece temkinli ve derinden atmaktadır. Öfkesine kapılmadan hareket etme konusunda Celal Ağa’dan ayrılan bir yapısı vardır, bu da onu rakiplerinden farklı kılar.

Hakan Boyav, TRT ekranlarında Teşkilat dizisi oyuncuları arasında 2. sezonunda karşımıza çıkmıştı.

Gülnaz (Merih Öztürk)

Devranoğlu Latif Bey’in büyük kızı, hem fiziksel güzellik hem de iç güzellik açısından oldukça dikkat çekici bir genç kadındır. Duygularını özgürce ifade eden ve içinde bulunduğu duygusal durumlardan çekinmeyen bir karaktere sahiptir. Ailesinin onaylamayacağını bile bile, en yakın arkadaşlarından biri olan Merdo’nun samimi duygularına karşılık vermekten çekinmemekte ve içindeki asil tutkuyu cesurca yaşamaktadır. Bu durum, onun karakterinin ne kadar özgür ruhlu ve cesur olduğunu göstermektedir.

YENİ »
Cumartesi Günü Dizileri 29 Nisan Cumartesi Hangi Diziler Var? Televizyonda bugün ne var? Bugünkü diziler neler?

Paşa Kadın (Ayten Uncuoğlu)

Kara Ağaç, köylüler arasında bilgelik abidesi ve şifacı olarak tanınmaktadır. Paşatepe olarak adlandırılan tepenin mağara oyuğunda yaşamını sürdüren Kara Ağaç, Celal Ağa’nın toprakları içinde kendi mülkiyetine sahip tek kişidir. Bu sebeple Celal Ağa dahil olmak üzere herkes tarafından büyük bir saygıyla karşılanmaktadır. O, sadece bedensel değil aynı zamanda ruhsal yaraları da iyileştiren bir şifa kaynağı olarak köylüler arasında sevgi ve minnetle anılmaktadır.

Rabia (Alessa Dilara Demircan)

Hamza (Tuncay Beyazıt)

Gülcan (Nurhayat Boz)

Reyhan (Berfin Kıymaz)

1 Yorum yapılmış

  1. Murat
    Posted on 26 Şubat 2024

Yorum yapmak ister misiniz?