Kara Tahta Bekir kimdir? Kara Tahta Bekir gerçek adı ne? Kerem Arslanoğlu hangi dizilerde oynadı?

Kara Tahta Dizisi Bekir kimdir? TRT 1 Kara Tahta Bekir kimdir? Bu akşam Trt 1 Kara Tahta Dizisinin başrolünde oynayan Bekir kimdir? Yeni dizi Kara Tahta Bekir gerçek adı ne? Edirne’de çekilen Kara Tahta dizisinde Bekir karakterini oynayan Kerem Arslanoğlu kaç yaşında, nereli, hangi dizilerde oynadı? Yakışıklı oyuncu Kerem Arslanoğlu kimdir? Ünlü oyuncu Kerem Arslanoğlu’ın oynadığı diziler, Kerem Arslanoğlu dizileri hangileri? Sosyal medya Kerem Arslanoğlu instagram hesabı var mı? Oyuncu Kerem Arslanoğlu sevgilisi kim? Bu yazımızda Kerem Arslanoğlu hakkında bilgiler ve Kerem Arslanoğlu sosyal medya hesapları sizlerle olacak:

Kara Tahta Bekir kimdir?

Trt’nin yeni dizisi Kara Tahta dizisinin karakterlerinden birisi olan Bekir rolünde Kerem Arslanoğlu’ı izleyeceğiz. Yakışıklı oyuncu Kerem Arslanoğlu, Kara Tahta dizisinde Bekir rolünü oynuyor.

Kara Tahta Bekir Karakteri kimdir?

Fragmandan anladığımız kadarıyla Kara Tahta dizisinde Bekir, Atlas ile mücadele edecek, dizinin kötü karakteri. Aslında kötü karakter demek de yakışık almaz, çünkü Bekir’in yaptıkları, yapacakları, geçmişi, geleceği, sadece Irmak için. Atlas’ın dönüşüyle Irmak yüzünden zorlu bir mücadele Bekir’i bekliyor olacak. Bkz: Kara Tahta Oyuncuları resimli liste

YENİ »
Kara Tahta Oyuncuları Resimli: Kara Tahta Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

Yakışıklı Oyuncu Kerem Arslanoğlu kaç yaşında?

Kerem Arslanoğlu 31 yaşında. Kerem Arslanoğlu 28 Mayıs 1991’de İstanbul’da doğdu.

Peki Kerem Arslanoğlu nereli?

Kerem Arslanoğlu İstanbul’da doğdu.

Oyuncu Kerem Arslanoğlu hangi dizilerde oynadı?

Öğretmen Kemal dizisinde Batuhan rolüyle TV ekranlarında gördüğümüz Kerem Arslanoğlu, bu sefer yine bir öğretmen dizisinde rol alıyor. Son Mektup, Bölük, Kurşun gibi dizilerde rol alan Kerem Arslanoğlu, Bekir rolüyle ekranlarda olacak.

Kerem Arslanoğlu sosyal medya hesapları

Hemen bakalım: Kerem Arslanoğlu instagram adresi: @keremarslanoglu1

Trt 1 Yeni Dizisi Kara Tahta Bekir rolünde kim oynuyor?

YENİ »
Kara Tahta Oyuncuları Resimli: Kara Tahta Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

Fantastik Kore dizileri ve Netflix en iyi bilim kurgu filmleri de ilginizi çekebilir. En iyi bilim kurgu filmleri, katil kim temalı korku filmleri, kıyamet sonrası filmler ve en iyi polisiye diziler listelerine de göz atabilirsiniz. En iyi korku gerilim filmleri, en iyi suç filmleri ve zaman yolculuğu filmleri de göz atmaya değer.

Yorum yapmak ister misiniz?