Kırmızı Kamyon Oyuncuları ve Kırmızı Kamyon Dizisi Konusu – Show Tv

Kırmızı Kamyon Oyuncuları ve Kırmızı Kamyon Dizisi Konusu – Kahraman itfaiyecilerin yeni dizisi Kırmızı Kamyon çok yakında Show Tv’de başlıyor. Hemen dizi hakkındaki ilk öğrendiklerimizi ve dizinin fragmanını sizlerle paylaşalım:

Suavi Doğan ve Kerem Çatay’ın ortaklığında kurulan 10. Ev’in yapımcılığını üstlendiği; etkileyici hikayesi ve zengin kadrosuyla dikkat çeken ‘Kırmızı Kamyon’ çok yakında Show TV’de izleyici karşısına çıkmak için hazırlanıyor. İtfaiyecilerin zorlu hayatlarını, tehlike dolu maceralarını ve birbirlerine olan bağlarını anlatırken dram ve aksiyonu buluşturan ‘Kırmızı Kamyon’ dizisinden ilk tanıtım yayınlandı. İtfaiyecilerin göze aldığı fedakarlıkların göz doldurduğu tanıtımda aksiyon dolu sahneler heyecanlı ve temposu yüksek bir hikayenin sinyallerini verdi.

Kırmızı Kamyon Oyuncuları

Kırmızı Kamyon Oyuncuları

Oyuncu kadrosunda Görkem Sevindik, Nilay Deniz, Ushan Çakır, Fatih Al, Tuğçe Altuğ, Deniz Hamzaoğlu, Aslı Orcan, Toprak Sağlam, Sümeyye Aydoğan, Ebrar Alya Demirbilek, Burak Berkay Akgül, Timur Ölkebaş, Gürberk Polat, Efekan Can, Melisa Akman, Uğur Arda Başkan, Hakan Altıner, Gamze Demirbilek, Yaşar Aydınoğlu, Mehmet Mehmetof, Kağan Uluca ve Tuğçe Karabayır’ın buluştuğu dizinin çekimleri sürüyor.

Kırmızı Kamyon Dizisi Konusu

Kahraman itfaiyecilerin, kötülerle verdiği savaşı anlatarak bir ilke imza atacak ‘Kırmızı Kamyon’ dizisi aksiyon dolu hikayesinin yanı sıra kızına kavuşmak için hayata tutunan bir babanın duygu yüklü mücadelesi ile izleyicileri her hafta ekran başına kilitleyecek.

Kırmızı Kamyon Dizisi Fragmanı

Çok yakında Show TV’de ekranlara gelecek olan 10. Ev imzalı ‘Kırmızı Kamyon’ dizisinin ekibi yoğun bir tempoyla çalışmalarına devam ediyor. Kahraman itfaiyecilerin hayatlarını seyirciyle buluşturacak olan dizinin oyuncuları çekimlerin öncesinde İstanbul İtfaiyesi Eğitim Merkezi’nde özel itfaiye eğitimi alarak mesleğin inceliklerini öğrendi.

Bu eğitimlerin yanı sıra, danışman personel itfaiyeciler bir yandan set ekibine çekim sürecinde eşlik ederken bir yandan da senaryo ekibiyle ortak ve titiz bir çalışma yürütüyorlar. Çekimler sırasında kullanılan teknik ekipman ise ağırlıklı olarak Yalova İtfaiyesi ve Yalova’ya bağlı Çiftlikköy İtfaiyesi tarafından sağlanırken İstanbul İtfaiyesi de benzer şekilde teknik ekipman ile dizi ekibini destekliyor.

Fantastik Kore dizileri ve Netflix en iyi bilim kurgu filmleri de ilginizi çekebilir. En iyi bilim kurgu filmleri, katil kim temalı korku filmleri, kıyamet sonrası filmler ve en iyi polisiye diziler listelerine de göz atabilirsiniz. En iyi korku gerilim filmleri, en iyi suç filmleri ve zaman yolculuğu filmleri de göz atmaya değer.

YENİ »
Bir Zamanlar Kıbrıs Dizisi Oyuncuları ve Konusu » TRT1 Yeni Dizisi
YENİ »
Camdaki Kız Dizisi Konusu ve Oyuncuları | Ne Zaman Başlıyor?
YENİ »
Kağıt Ev Dizisi Oyuncuları ve Konusu | Star TV Yeni Dizisi

Yorum yapmak ister misiniz?