Kuruluş Osman son bölüm full izle 100. bölüm tek parça izle

Kuruluş Osman son bölüm full izle. Bu akşam Kuruluş Osman 100. bölümü ile ekranlara geliyor. Dizinin 100. bölümünde neler olacak? Atv’nin Kuruluş Osman dizisi 100. bölümü nereden izlenir? Kesintisiz Kuruluş Osman dizisi izlemek isteyenler için Kuruluş Osman 100. bölüm tek parça izle Kuruluş Osman son bölüm izle 100 bölüm 12 Ekim 2022 canlı izle. Kuruluş Osman son bölüm izle 100 bölüm full izle atv, Kuruluş Osman son bölüm izle full hd tek parça atv linkleri.

Kuruluş Osman son bölüm full izle

4. sezonu ile ekranlara gelen Kuruluş Osman, ilk bölümü ile en çok izlenen diziler listesine girmeyi başardı.

Kuruluş Osman 4. Sezon oyuncuları listesine bakalım. Sonra yeni katılan oyuncuları tek tek inceleyelim:

Burak Özçivit (Osman Bey), Yıldız Çağrı Atiksoy (Malhun Hatun), Seda Yıldız (Edebalı), Hakan Yılmaz (Kantekuzenos), Özge Törer (Bala Hatun), Rüzgar Aksoy (Turgut Bey), Çağrı Şensoy (Cerkutay), Yiğit Uçan (Boran), Deniz Hamzaoğlu (Bayındır Bey), Nihat Altınkaya (Olof), İpek Karapınar (Frigg), Emin Gürsoy (Kumral Abdal), Berk Erçer (Konur), Almıla Uluer Atabeyoğlu (Bengi Hatun), Kaan Yalçın (Öktem), Burç Kümbetlioğlu (Dursun Fakıh), Abidin Yerebakan (Akça Derviş), Açelya Özcan (Ayşe Hatun), Taha Baran Özbek (Aktemur), Begüm Çağla Taşkın (Ülgen Hatun), Fatih Ayhan (Baysungur), Burak Alp Yenilmez (Kutan), Miray Akay (Alçiçek), Caner Nalbantoğlu (Dan), Aybars Kartal Özson (Orhan), Yaman Balcı (Alaeddin), Cemre Demircan (Fatma), Noyan Üzer

Kuruluş Osman 100. bölüm izle tek parça

Kuruluş Osman Yeni Sezon Oyuncuları Yeni Katılan Oyuncular
Kuruluş Osman Yeni Sezon Oyuncuları Yeni Katılan Oyuncular

Dizi kadrosuna yeni katılan oyuncular şunlar: Hakan Yılmaz, Nihat Altınkaya, İpek Karapınar, Deniz Hamzaoğlu, Kaan Yalçın, Almıla Uluer Atabeyoğlu, Miray Akay, Begüm Çağla Taşkın, Caner Nalbantoğlu, Talat Can Büyükaltay ve Noyan Üzer

YENİ »
Kuruluş Osman Ülgen Hatun kimdir? Begüm Çağla Taşkın kaç yaşında, nereli? Begüm Çağla Taşkın oynadığı diziler

Kuruluş Osman son bölüm izle 100 bölüm

Kuruluş Osman son bölüm izle 100 bölüm
Kuruluş Osman son bölüm izle 100 bölüm

Teşkilat dizisindeki Hulki karakteriyle tanıdığımız Nihat Altınkaya, Olof olarak kadroya katıldı. Kuruluş Osman Olof kimdir diye merak edenler, Hulki karakterinden başka Elimi Bırakma, Söz, Yüksek Sosyete, Kara Ekmek, Medcezir, Kara Para Aşk, Karadayı ve Kurtlar Vadisi Pusu gibi dizilerde de rol almıştır.

YENİ »
Teşkilat Oyuncuları Hulki Teşkilat Dizisi Hulki Karakteri Nihat Altınkaya

En son Destan dizisinde Çolpan Hatun karakterini canlandıran İpek Karapınar, yine cesur bir savaşçı rolüyle karşımıza olacak. Kuruluş Osman Frig kimdir? Frigg rolünde izleyeceğimiz İpek Karapınar en son Destan dizisinde rol aldı. Ondan önce Köprü, Hatırla Sevgili, Talih Kuşu, Kurtlar Vadisi Pusu, Doludizgin Yıllar, Zehirli Sarmaşık, Küçük Sırlar, Ustura Kemal, Adını Kalbime Yazdım, Hayat Yolunda, Kırgın Çiçekler ve Nöbet dizilerinde rol almıştır.

YENİ »
Kuruluş Osman Frig kimdir? Frigg karakteri İpek Karapınar kaç yaşında, nereli? İpek Karapınar oynadığı diziler

Konağın mutfağında görevli olan Ülgen Hatun rolünde Begüm Çağla Taşkın karşımıza çıkacak. Çok Güzel Hareketler ekibinin oyuncusu olarak tanınan güzel oyuncu 2022’de Kuruluş Osman 4. sezon oyuncuları arasında yer alıyor.

YENİ »
Kuruluş Osman Ülgen Hatun kimdir? Begüm Çağla Taşkın kaç yaşında, nereli? Begüm Çağla Taşkın oynadığı diziler

Kuruluş Osman son bölüm full izle 12 Ekim 2022

“Bu toprakların altı, o şeytanlarla doludur!”

Atv ekranlarında dördüncü sezonuna reyting rekorları kırarak ve büyük ilgi toplayarak başlayan Kuruluş Osman, 100. bölümüyle 12 Ekim Çarşamba akşamı 20.00’de ekranlara geliyor. Kantakuzinos’un Konstantinopolis’te kurduğu büyük oyun, Osman Bey yüzünden boşa çıktı. Ancak Kantakuzinos’un durmaya hiç niyeti yok. Kantakouzenos yeni oyununa doğru adımlar atmaya başlar. Bu adımlardan ilki Olof’un…

Olof, kardeşi Saga’nın intikamını almak istiyor. Kantakouzenos’un isteği üzerine adamlarıyla birlikte Yenişehir’e gelen Olof ilk adımını atıyor. Amacı Osman Bey’i hem dışarıdan hem de içeriden kuşatmak olacaktır… Olof’un Osman Bey’i zayıflatma hamlesi işe yarayacak mı? Kantakuzinos ve Olof’un hamlelerine karşı oynadığı oyunu bozmak için harekete geçen Osman Bey, yeni düşmanlarıyla ilk kez karşı karşıya gelecek. Yenişehir’de Osman Bey ile Olof arasındaki bu büyük savaşın etkisi ne olacak?

Öktem Bey’in takıntısına ateş düştü. Obada’da büyük bir acı var. Bu acı herkesin tahammül sınırlarını aşıyor. Öktem Bey’in Obası’na düşen yangının ve büyük acının sebebi nedir? Bengi Hatun bu durumda ne gibi kararlar alacak? Öktem Bey, Osman Bey’in sözüne güvenip bekleyecek mi, yoksa Osman Bey’i zayıflatmak isteyen Bayındır Bey tarafından kandırılan Osman Bey’in önüne mi geçecek?

Osman Bey, Karacahisar Kalesi’nin idaresini oğulları arasında Orhan’a bıraktıktan sonra, bu duruma son derece kırgın olan oğlu Alaeddin, babasıyla birlikte geldi. Alaeddin babasını yanlış mı anlıyor? Osman Bey, kuracağı devleti emanet edeceği çocuklarını yetiştirmek için nasıl bir yol izlemektedir? Osman Bey, Malhun Hatun ile birlikte yola çıkar… Amaçları Karacahisar’ı teftiş etmektir. Ancak yolda Orhan’ın kaçırıldığını öğrenirler.

Osman Bey, oğlu Orhan’ı kulübeden çıkarabilecek mi? Orhan’ın akıbeti ne olacak? Saraya yeni biri gelir… Saraya gelen bu yeni kişi, saraydaki ve Konstantinopolis’teki tüm dengeleri alt üst eder. Konur ve Turahan, köle savaşçılarla antrenman yaparken, arena bir anda gelen askerlerle karışır. Bu kişi kim geliyor? Amacınız ne? Konar ne yapacak?

Kuruluş Osman son bölüm izle full tek parça

Dizinin 100. bölümü dizi bittikten sonra yayınlanacak. Diziyi canlı olarak izlemek isterseniz ATV canlı yayın adresinden izleyebilirsiniz.

Kuruluş Osman son bölüm izle full hd tek parça atv

Yeni sezonda Osman Bey, artık obadan Yenişehir’e geçecek ve burada ilk divanı kuracaktır. Osman Bey artık devlet kurmanın eşiğindedir. Divanda Osman Bey oğlu Orhan Bey’i Karacahisar Bey’i yapar. Peki bunun amacı nedir?

Osman Bey, divanın ortasında gelen bir haberle harekete geçer. Bilgi Konstantinopolis’teki casusu Konur’dan agelmiştir. Osman Bey’e gelen bu habere göre İmparator büyük bir tehlike altındadır. Tahtın varisi Prens Kantakuzenos bu olayda baş şüphelilerden birisidir.

Bu bölümde Osman Bey’i Konstantinopolis’te bekleyen bambaşka bir tehlike daha ortaya çıkacak. Osman Bey artık büyümüş, böylece düşmanları da büyümüştür. Kuzeyli Savaşçılar Olof ve sevgilisi Frigg de Osman Bey’in yoluna çıkacaklardır. Osman Bey peki onlardan nasıl kurulacaktır?

Kuruluş Osman son bölüm full izle, Kuruluş Osman son bölüm full izle tek parça, atv Kuruluş Osman son bölüm full izle, bedava Kuruluş Osman son bölüm izle full, Kuruluş Osman son bölüm izle 100 bölüm full izle atv, Kuruluş Osman son bölüm izle full hd tek parça atv, internetten Kuruluş Osman son bölüm izle 100. bölüm full izle, Puhu Tv Kuruluş Osman son bölüm izle 100 bölüm full izle, Kuruluş Osman son bölüm 100 bölüm full izle, tek parça Kuruluş Osman son bölüm izle 100. bölüm full izle

dizipal Kuruluş Osman son bölüm full izle dizimag Kuruluş Osman son bölüm izle full hd tek parça, bu akşam Kuruluş Osman en son bölüm full izle, kesintisiz Kuruluş Osman son bölüm full izle atv Osman Kuruluş son bölüm full izle, Kuruluş Osman son bölüm full izle, puhu tv Kuruluş Osman 100. bölüm izle tek parça, Youtube Kuruluş Osman son bölüm izle 100 bölüm

Yorum yapmak ister misiniz?