La Casa De Papel 5. Sezon Konusu ve Oyuncuları Netflix Eylül 2021

La Casa De Papel 5. Sezon Konusu ve Oyuncuları Kimler? Netflix 3 Eylül 2021 tarihli La Casa De Papel son sezon konusu ve oyuncu kadrosu hakkında bilgiler vermek istiyoruz:

La Casa De Papel 5. Sezon Fragmanı

Netflix’in Eylül ayında en çok merak edilen dizilerinin başında La Casa De Papel geliyor. 5. sezonun ilk 5 bölümünün fragmanıyla başlayalım:

La Casa De Papel 5. Sezon Konusu

İspanya Merkez Bankası’nın kalbini vuran başka bir tüyler ürpertici soygunla aksiyonu on kat artırarak sona ermişti. Sezon 5 için sorularla dolu bir bölümle sona ermişti.

Ekip 100 saatten uzun süredir İspanya Merkez Bankası’ndadır ve Profesör kapana kısılmıştır. Üstelik bunlar yetmezmiş gibi artık karşılarında bir ordu vardır.

Profesör, saklandığı yerde Müfettiş Sierra’nın insafına kalmıştır; ve Lizbon’un artık bankanın içinde güvenli bir şekilde içeri girmesiyle işler daha güllük gülistanlık görünse de, yeni enstantaneler yalnızca savaş sahneleri olarak tanımlayabileceğimiz şeyleri, beraberinde gelen tüm acı ve korkuyla birlikte gösteriyor.

Tarihin en büyük soygunun sonu yaklaşıyor ve soygun olarak başlayan şey savaşa dönüşecek.

La Casa De Papel 5. Sezon Oyuncuları

Profesörün soygun çetesinin temelini oluşturan sevgili mürettebatımızın geri dönmesini bekliyoruz: Úrsula Corberó (Tokyo), Pedro Alonso (Berlin), Jaime Lorente Lopez (Denver), Miguel Herrán (Rio), Alba Flores (Nairobi), Darko Peric (Helsinki), Itziar Ituño (Raquel) ve Esther Acebo (Monica).

Ardından, Luka Peros (Marsella) ve Rodrigo de la Serna (Palermo) oyuncu kadrosuna eklenmiş olacak.

Fantastik Kore dizileri ve Netflix en iyi bilim kurgu filmleri de ilginizi çekebilir. En iyi bilim kurgu filmleri, katil kim temalı korku filmleri, kıyamet sonrası filmler ve en iyi polisiye diziler listelerine de göz atabilirsiniz. En iyi korku gerilim filmleri, en iyi suç filmleri ve zaman yolculuğu filmleri de göz atmaya değer.

YENİ »
Netflix Eylül Takvimi 2021 Yeni Çıkan Diziler ve Filmler
YENİ »
Netflix En İyi Diziler Listesi: Netflix'te En Çok Sevilen Diziler IMDb
YENİ »
KATLA Dizisi Konusu ve Oyuncuları | 2021 Netflix Dizisi Yorumlar

Yorum yapmak ister misiniz?