My Hero Academia sezon 6 bölüm 5 izle dizipal diziwatch dizimag My Hero Academia 6. Sezon ne zaman çıkacak?

My Hero Academia sezon 6 bölüm 5 izle dizipal diziwatch dizimag Türkanime. Acaba My Hero Academia 6. Sezon ne zaman çıkacak? Merakla beklenilen My Hero Academia 6. Sezon 5. bölümü ile ekranlara geldi. İlk 4 bölümden sonra 29 Ekim’de 5. bölüm de yayınlandı. Peki My Hero Academia 6 Sezon izle adresi nedir? İnternette My Hero Academia 6. Sezon hangi gün yayınlanıyor?

My Hero Academia 6. Sezon ne zaman çıkacak?

Netflix’teki en güzel animeler arasında yer alan My Hero Academia 6. Sezon Ekim 2022 itibariyle yayınlanmaya başladı. Ve dizinin 29 Ekim günü 5. bölümü de yayınlandı.

  • 1. Bölüm Sessiz Bir Başlangıç (A Quiet Beginning)
  • 2. Bölüm, #5 Kahraman, Mirko (The #5 Hero, Mirko)
  • 3. Bölüm Birinin Adaleti (One’s Justice)
  • 4. Bölüm Miras ( Inheritance)
  • 5. Bölüm Yıkımın Heyecanı (The Thrill Of Destruction)

My Hero Academia 6. Sezon izle

Son derece popüler dizinin 6. Sezonu, Izuku Midoriya, Katsuki Bakugou ve Shoto Todoroki’nin yanı sıra birkaç lisanslı süper kahramanın, All’ın himayesindeki Tomura Shigaraki liderliğindeki Kötüler Ligi ve Meta Kurtuluş Ordusu’nun birleşik kuvvetleriyle karşı karşıya gelmesini takip ediyor.

İnkar edilemez bir şekilde, My Hero Academia modern çağın en popüler shonen oyunlarından biridir. Bu “Yeni Büyük Üçlü” başlığı, geleneksel Japon hikaye anlatımını Batı süper kahraman geleneğiyle birleştiriyor, bu yüzden dünya çapında popüler hale geldi. Animenin manganın hikayesini yakalamasını beklerken, 29 Ekim 2022’de yayınlanacak olan My Hero Academia 6. Sezon 5. Bölüm hakkında bilmeniz gereken her şeyi size anlatacağız.

My Hero Academia sezon 6 bölüm 5 izle dizipal

My Hero Academia 6. Sezon 5. Bölüm, Masahiro Mukai ve Kenji Nagasaki tarafından yönetilen ve Mangaka Kohei Horikoshi tarafından yazılan orijinal bir mangaya dayanan serinin yeni sezonunun beşinci bölümüdür. Dizi, çoğu insanın “tuhaflıklar” olarak adlandırılan süper güçlü yeteneklere sahip olduğu ve toplumun kendini onların varlığı ve kullanımları etrafında şekillendirdiği bir dünyaya dayanmaktadır. Kötü adamlar neredeyse süper güçler olarak ortaya çıktı ve güce kahramanlar şeklinde güçle karşılık vermek bir bütün olarak topluma kalmıştı. My Hero Academia, hepsinin en büyük kahramanı olan hiçbir tuhaflığı olmayan bir çocuğun hikayesidir.

YENİ »
Survivor 2023 Ümit kimdir? Ümit Erdim kaç yaşında, nereli? Ümit Erdim oynadığı diziler

Sezonun beşinci bölümü “Yıkımın Heyecanı” olarak adlandırılıyor ve Nomu Hastanesi’nin savaş alanını içeriyor ve Endeavour ve Eraserhead, tüm yüksek sınıf Nemus’un yerini almak için hücum ediyor. Gran Torino ve Endeavour’un ve ekibin yardımına gelen diğer takviyelerle savaşın gidişatı değişiyor, ancak oyunda başka bir parça var, gösterinin tüm güç dinamiğini yok etmekle tehdit eden Tomura Shigaraki.

My Hero Academia sezon 6 bölüm 5 izle diziwatch

My Hero Academia 6. Sezon 5. Bölüm Karakterleri kimler: Endeavor ve Eraserhead, All for One’ın geride bıraktığı son Max Powered Nemu’yu ele geçirirken bu bölümde merkez sahneye çıkıyor. Hepimiz Birimiz’den Hepimiz Birimiz’e miras kalan Tomura Shigaraki’nin bir önceki bölümde yeniden ortaya çıktığını ve savaşa katıldığını gördük. Yakınındaki her şeyi tek başına parçalayabilir ki bu serideki en güçlü yetenek olabilir.

Savaşta kahramanların üstünlüğü varmış gibi görünse de, asıl savaş Shigaraki işin içine girene kadar başlamaz. Tomura’nın işin içinde olduğu gibi ölümler olabilir. My Hero Academia 6. Sezon 4. Bölüm Özetine göz atalım: Önceki bölümde Mirko ve Endeavor, Shigaraki’nin kapsülünü parçalamak ve bir sürü Nemu çıkarmak için bir araya geldi. Eraserhead’in ve Present Mic’in geçmişi, Endeavour’un Dabi ve Hawks’ı içeren hikayesinde olduğu gibi, birçok söz konusu oldu. Hero Killer Stain, diğer kötü adamların çoğu için toplanma çığlığı haline geldiğinden, dizide hala çok fazla. Ancak, mücadeleye katılan Tomura değil.

İlginizi çekebilir: Squid Game 2. Sezon ne zaman?

Kahramanlar, direnen kötüleri yenmek için Tuhaflıklarını kullanarak Gunga pansiyonuna saldırılarına devam ediyor. Ayrıca, Tokoyami’nin Fat Gum’a yardım etmesi, Re-Destro ve grubunun kaçmasını durdurmak için Dark Shadow’u tam güçte kullanması ile toplantı odasının tüm çıkışlarını kapatıyorlar. Dark Shadow, koridorda Gigantomachia’yı fark ettikten sonra Tokoyami’yi uyarır, ancak Fat Gum ona sadece efendisinin emirlerini yerine getireceğine dair güvence verir; ayrıca Tokoyami’ye Hawks’ın onlara tüm bu bilgileri sağladığını açıklar. Bu arada, Hawks tüylerini perişan bir Twice’ı dizginlemek için kullanır ve onun Double Quirk’i ile Paranormal Liberation Front’a yardım etmesini engeller.

YENİ »
11 Nisan 2023 TV yayın akışı Salı günü Tv'de Ne Var? Show TV, TV8, Kanal D, Star TV, FOX TV, ATV, TRT 1, Bloomberg Tv, 360 TV yayın akışı

Twice yıkılmaya başlar ve tıpkı Overhaul’da olduğu gibi kandırıldığını ve onun yüzünden her şeyin alt üst olmaya başladığını anlar. Hawks, Twice’ı teslim olmaya ve baştan başlamaya ikna etmeye çalışır, kötü bir insan olmadığına inanır, ancak Twice dinlemeyi reddeder ve Lig’in mutluluğu için savaşır. Hawks, Twice’ın misillemesini Quirk’i ile kolayca halledebilir ve işi bitirmek üzereyken Dabi aniden ortaya çıkar, kahramanı vurur ve ona asla gerçekten güvenmediğini ortaya çıkarır. Dabi, Twice’a kaçma ve diğerlerine yardım etme fırsatı sunar, ancak Hawks yangından kaçmayı başarır ve Dabi onu şaşırtıp gerçek adı “Keigo Takami” ile bahsetmesine rağmen, Twice’ı kaçmaktan kurtarabilir.

Son bir Double of Twice, Toga ve Bay Sıkıştır’a ulaşabilir, onları bir kahramandan kurtarır ve solmaya başladığında hatası için özür diler. Toga, Twice’a sarılır, onu kurtardığı için teşekkür eder, çünkü Hawks’ın iddialarına rağmen, eridikçe mutlu bir hayatı olduğuna inanmaktadır.

Yorum yapmak ister misiniz?