Necati Şaşmaz Kurtlar Vadisi Açıklaması | Kurtlar Vadisi ne zaman başlıyor?

Necati Şaşmaz Kurtlar Vadisi Açıklaması | Kurtlar Vadisi ne zaman başlıyor? Necati Şaşmaz, 2023 yılında Kurtlar Vadisi yeniden başlıyor açıklaması yaptı. Heyecan yaratan açıklama sonrası Kurtlar Vadisi hayranları dizinin başlama tarihini merak etmeye başladılar. Kurtlar Vadisi ne zaman başlayacak? Necati Şaşmaz Kurtlar Vadisi yeni sezon ne zaman sorusuna ne yanıt verdi? Haydi göz atalım:

Necati Şaşmaz Kurtlar Vadisi Açıklaması | Kurtlar Vadisi ne zaman başlıyor?

Necati Şaşmaz, geçtiğimiz gün TRT Müzik’te yayınlanan Mazhar Alanson’un “Mazhar Alanson ile” programına konuk oldu. Alanson’un sorularını yanıtlayan Şaşmaz, ‘Kurtlar Vadisi’ hayranlarına bekledikleri haberi verdi.

Necati Şaşmaz Kurtlar Vadisi yeni sezon ne zaman?

Necati Şaşmaz, “Şu anda hazırlık içerisindeyim. Sanırım Ocak ayını görürüz başlamak için. 397 bölüm oynadım, ömrümün 20 yılı bununla geçti. Değerli ancak çok yorucu bir işti. Bir ara verelim diye düşünmüştük. Artık tekrar istenmeye başladı dizi. Nasipse olacak.”

Necati Şaşmaz, 2023 yılı Ocak ayı ile birlikte Kurtlar Vadisi’nin çekimlerine başlanacağını söyledi.

Kurtlar Vadisi yeniden başlıyor mu?

Evet, 2023 yılında Kurtlar Vadisi yeniden başlıyor. Kurtlar Vadisi, 15 Ocak 2003 tarihinde Show TV’de  ilk bölümü ile ekranlara gelmişti. 20 yıl sonra dizinin yeniden başlayacağını öğrendik.

4 sezondan ve 97 bölümden oluşan Kurtlar Vadisi dizisi, reyting rekorları kırmıştı. İlk üç sezon Show Tv ekranlarında yayınlanan dizisi, dördüncü sezonunda Kanal D ekranlarına transfer olmuştu. 29 Aralık 2005 tarihinde yayınlanan 97. bölümüyle final yaparak sona ermişti.

2007’de Kurtlar Vadisi Terör olarak yeniden ekranlara gelen dizi iki bölüm yayınlandıktan sonra yayından kaldırıldı.

10 sezondan oluşan Kurtlar Vadisi Pusu dizisi ise 16 Haziran 2016 tarihinde yayımlanan 300. bölümü ile sezon finali yapmıştır.

Bkz: Netflix Kasım Takvimi

YENİ »
En İyi Suç Filmleri: Gerilim ve Polisiye İçeren Suç Filmleri
YENİ »
Casus Filmleri: En İyi Ajan Filmleri, CIA ve KGB Filmleri

Yorum yapmak ister misiniz?