1899 Oyuncuları Netflix 1899 Oyuncu Kadrosu

1899 Oyuncuları Netflix 1899 Oyuncu Kadrosu ile karşınızdayız. Netflix’ten yeni bir gizem dizisi geliyor. Dizinin gerilim ve gizem dolu atmosferi şimdiden epey ilgi çekmişe benziyor. Yedigunluk.com olarak size 1899 dizisinden kısaca bahsetmek istiyoruz. Acaba biz Netflix 1899 dizisi hakkında neler biliyoruz? Netflix’in yeni gizem dizisi 1899 oyuncuları kimler? 1899 dizisi oyuncuları ve karakterleri listesi:

1899 Oyuncuları Netflix 1899 Oyuncu Kadrosu

Netflix Kasım takvimi içinde en gizemli yapım olarak gördüğümüz 1899 dizisine göz atmak istedik. Genel olay örgüsü nispeten gizli kalırken, 1899’un Avrupa’yı New York’a terk eden göçmen gemisine odaklandığı biliniyor. 19. yüzyılın sonlarında ortaya çıkan 1899, farklı geçmişlerden ve ekonomik sınıflardan farklı bir karakter grubunu içerecek. Ancak yolcular Prometheus olarak bilinen gizemli bir şekilde terk edilmiş gemiyle karşılaştıklarında bu bölümler çöküyor. Bu, gemide bir lanet gibi hareket eden rahatsız edici olayların başlangıcına işaret eder.

1899 Oyuncuları kimler? 1899 dizisi oyuncuları

1899’un kadrosunda Emily Beecham, Aneurin Barnard, Andreas Pietschmann, Miguel Bernardeau, Maciej Musial, Lucas Lynggaard Tonnesen, Rosalie Craig, Yann Gael, Mathilde Ollivier, Isabella Wei, Gabby Wong, Flynn Edwards ve Alexandre Willaume yer alıyor. Entrika ve belirsizlik unsuru bariz bir şekilde mevcut olmasına rağmen, Dark devam dizisinin prömiyeri birkaç hafta içinde yapıldığında aynı kültürel önbelleğe ulaşıp ulaşmayacağı henüz belli değil.

Dizinin yapımcıları Dark dizisinin yapımcıları olunca beklenti oldukça yüksek olacak.

YENİ »
Netflix DARK Dizisi » Konusu Yorum Oyuncular Karakterler

1899 dizisi oyuncuları ve karakterleri

1899 uluslararası bir oyuncu kadrosuna sahiptir. Emily Beecham, Maura Franklin rolünü oynayacak. En çok Litte Joe dizisindeki Alice Woodard rolüyle tanınır. Diğer filmleri arasında The Pursuit of Love, Hail Caesar! ve Cruella.

Dark hayranları, yetişkin Jonas’ı oynayan Andreas Pietschmann’ı hatırlayacak. Bu sefer 1899’da Eyk Larsen’i oynayacak.

Hunky Dory’de Davey ve Dunkirk’te Gibson rolüyle tanınan Galli aktör Aneurin Barnard da dizide yer alacak.

Oyuncular arasında Elite’den Miguel Bernardeau ve The Rain’den Lucas Lynggaard Tønnesen yer alıyor.

Avrupa’nın dört bir yanından diğer aktörler arasında İspanyol aktör Miguel Bernardeau, Fransız aktris Mathilde Ollivier, İngiliz aktris Rosalie Craig, Polonyalı aktör Maciej Musial ve Belçikalı aktör Jonas Bloquet yer alıyor. Diğer oyuncular arasında Gabby Wong, Fflyn Edwards, Yann Gael, José Pimentão, Martin Greis-Rosenthal, Anton Lesser, Maria Erwolter ve Isabella Wei yer alıyor. Bu aktörler kendi dillerinde konuşacaklar.

Netflix 1899 dizisi hakkında neler biliyoruz?

Netflix, beğenilen Alman bilim kurgu dizisi Dark’ın yaratıcılarından yeni epik gizem dizisi 1899 için yeni bir fragman yayınladı. 1899 hikayesi, bir dönem ortamında geçiyor ve Avrupalı ​​göçmenleri yeni hayatlarına başlamak için Londra’dan New York’a taşıyan Kerberos adlı bir geminin yolculuğunu takip ediyor. Ancak denizde sürüklenen ve aylardır kayıp olan başka bir göçmen gemisiyle karşılaştıklarında yolculukları beklenmedik bir şekilde karanlık bir dönemece girer.

Şimdi Netflix, yakında çıkacak olan çok dilli dönem dizisinin görsel olarak çarpıcı görüntülerini sergileyen 1899 için yepyeni bir teaser fragmanı yayınladı. Fragman, İngiliz aktris Emily Beecham’ın karakteri Maura Franklin’in yolcuların gemide bulunmasının ardındaki nedenleri ve gerekçeleri sorgulamasıyla başlıyor. Fragmana ayrıca Dark’ta önemli olan bazı akıllara durgunluk veren sembolik görseller ve karanlık bir atmosfer eşlik ediyor.

1899’da Alman yönetmenler Baran bo Odar ve Jantje Friese, Dark’ın başarısı ve dünya çapındaki büyük popülaritesinin ardından dünyayı ele geçirmeye çalışacak. İkili kısa süre önce, formülü tekrarlamak istemedikleri için zaman yolculuğunun 1899 hikayesinin bir parçası olmayacağını açıkladı. Durum böyle olsa da, yukarıda gösterilen fragmanda ima edilen, izleyicilerin her bir karakterle ilgili çözmesi gereken birkaç gizem olacağına söz verdiler.

Netflix 1899 izle

YENİ »
Netflix Kasım Takvimi 2022 Netflix Kasım Ayı Programı
YENİ »
Netflix En İyi Diziler Listesi: Netflix En Çok Sevilen Diziler IMDb

Yorum yapmak ister misiniz?