Netflix En Güzel Filmler 2023 Netflix En Çok İzlenen Filmler Listesi

Netflix En Güzel Filmler 2023 Netflix En Çok İzlenen Filmler 2023 Listesi. Netflixte en çok izlenen filmler listesi ile karşınızdayız. En çok izlenen filmler listesinde hangi filmler var? Netflix en güzel filmler hangileri? 2023 yılında Netflix’te en çok izlenen filmler neler? Sizlere Netflix platformunda en çok izlenen filmler listesinden bahsetmek istiyoruz. Bakalım Netflixte en sevilen filmler hangileriymiş?

Netflix En Güzel Filmler 2023 Netflix En Çok İzlenen Filmler Listesi

Netflix En Güzel Filmler 2023 Netflix En Çok İzlenen Filmler Listesi
2023 Netflix En Güzel Filmler 2023 Netflix En Çok İzlenen Filmler Listesi

Yeni yıla girdik ve son haftanın en çok izlenene filmler listesine göz atıyoruz. Şimdilik 2023 yılında en çok izlenilen filmler listesinde son eklenen filmleri göreceğiz. Buradaki listemiz yeni eklenen filmler ile şekillenmeye ve gelişmeye devam edecek. Yeni çıkan yabancı diziler listemize de göz atabilirsiniz. Şimdilik en çok izlenen filmlere göz atalım:

Netflix En Çok İzlenen Filmler 2023 | Netflix En Güzel Filmler

Bu hafta Netflix’te en çok izlenen filmler listesini Netflix Top 10 sayfasından aldık.

YENİ »
Netflix en çok izlenen filmler 2023 Netflix En iyi filmler listesi (Güncel Liste)

1) Bıçaklar Çekildi: Gizemli Bir Serüven / Glass Onion: A Knives Out Mystery

Yayınlanmasından sadece on gün sonra, “Knives Out”un devam filmi olan Bıçaklar Çekildi: Gizemli Bir Serüven, Netflix’teki en çok izlenen üçüncü film olmayı başardı. Artık “Red Notice” ve “Don’t Look Up”tan sonra üçüncü sırada Bıçaklar Çekildi: Gizemli Bir Serüven filmi geliyor.

“Glass Onion: A Knives Out Mystery”, Netflix’in en popüler filmler listesine sadece on gün sonra 3. sıradan girerek “Red Notice” ve “Don’t Look Up”ın ardından üçüncü sırada yer aldı. Yazar-yönetmen Rian Johnson’ın “Knives Out” devam filmi, Netflix’in En İyi 10 listesindeki ikinci haftasında 127,25 milyon izlenme saatine ulaştı. 23 Aralık’ta ilk kez yayın hayatına başlayan eleştirmenlerce beğenilen devam filmi, 209.4 milyon saat izlenme ile en popülerler listesine yükseldi.

Kate Hudson, Janelle Monáe, Edward Norton, Kathryn Hahn, Leslie Odom Jr., Dave Bautista, Madelyn Cline ve Jessica Henwick gibi yıldızlardan oluşan bir yardımcı kadroyla karşımıza çıkan filmin konusuna da kısaca değinelim. Daniel Craig’in sevilen dedektif Benoit Blanc’ı canlandırdığı film, arkadaşlarını kaçamak için özel adasına davet eden ve biri öldüğünde orayı suç mahalline çeviren bir teknoloji milyarderini konu alıyor. Hem Angela Lansbury hem de Stephen Sondheim filmde son kez boy gösteriyorlar. Hugh Grant, Ethan Hawke, Natasha Lyonne, Serena Williams ve Yo-Yo Ma gibi konuk oyuncular da filmde gözünüze çarpacaktır.

YENİ »
En İyi Suç Filmleri: Gerilim ve Polisiye İçeren Suç Filmleri

2) Godzilla vs. Kong

3) Matilda Müzikali / Roald Dahl’s Matilda The Musical

4) Tom and Jerry

5) Yedi Kadın ve Bir Cinayet / 7 Women and a Murder

6) Mortal Kombat

7) Özel Ders / Private Lesson

8) Bıçaklar Çekildi / Knives Out

9) Land

10) Blumhouse’s Fantasy Island

YENİ »
Netflix Komedi Filmleri » Netflix Komedi Filmi Önerileri
YENİ »
Netflix en çok izlenen filmler 2023 Netflix En iyi filmler listesi (Güncel Liste)
YENİ »
Netflix En İyi Diziler Listesi: Netflixte En Çok Sevilen Diziler IMDb
YENİ »
2023 Altın Fiyat Tahminleri Son Dakika | İslam Memiş Altın Fiyatları Düşer Mi Son Dakika 2023 yılında Altın Fiyatları Yükselecek Mi?
YENİ »
Elektrikli Araba Fiyatları 2023 Sıfır Güncel Liste

Yorum yapmak ister misiniz?