Netflix Nisan 2022 Takvimi: Netflix Nisan Ayı Programı

Netflix Nisan 2022 Takvimi ile karşınızdayız. 2022 Netflix Nisan Ayı Programı. Peki Netflixte bu ay neler var? Acaba Netflix’te bu ay hangi diziler var? Nisan ayında Netflix yeni filmler 2022 listesi: Yakamoz S-245, Ozark, Russian Doll, Elite, Yol Arkadaşım.

Netflix Nisan 2022 Takvimi

Bu ay Netflix’e neler geliyor diye merak edenlere Netflix Nisan 2022 Takvimi hazırladık. Başrolünde Kıvanç Tatlıtuğ’un oynadığı Yakamoz S-245 Nisan ayında sizlerle olacak. Belgesellerden ise özellikle Marilyn Monroe belgeseli merakla bekleniyor.

Netflix Nisan Ayı Programı

Mart ayının sonuna yaklaşınca Netflix nisan ayı takvimi merak edilmeye başlanıyor. Özellikle Kıvanç Tatlıtuğ hayranları Yakamoz S-245 dizisini büyük bir merakla bekliyorlar. Netflix’te bu ay neler var? Ozark, Russian Doll ve Elite dizileri de Nisan ayında izleyici ile buluşacaklar.  Öncelikle Netflix Nisan 2022 takviminde dizilerden bahsedeceğiz. Filmler ve belgeseller de yazımızın devamında sizlerle olacak.

YENİ »
Kıvanç Tatlıtuğ ve Özge Özpirinçci Netflix Yeni Dizisi Yakamoz S-245

Netflix’te bu ay hangi diziler var?

Elite: 5. Sezon (08/04/2022)

Las Encinas’ta yeni sömestr başlıyor. 5. sezonda hikayemiz yeni bir kurban ve yeni bir fail ile başlıyor. Öğrenciler kendi sırları ve yeni olayın gizemi içinde boğulmaktadırlar.

Hard Cell (12/04/2022)

Netflix komedi dizisi sevenler için Hard Cell keyifli bir örnek olabilir. Laura Willis eskiden organizatörlük yaparken yeni görevi hapishane müdürlüğü olmuştur. Hapishanedeki yaşamın iyi ve kötü yanlarını bu görevinde öğrenecektir.

Bir Skandalın Anatomisi (15/04/2022)

Siyaset üzerine bir diziden bahsedelim. James güçlü bir siyasetçidir. James’in eşi Sophie’nin gösterişli bir yaşam sürmektedir. Bir gün skandal yaratacak sırlar ortaya çıkar. James’e büyük bir suçlama yöneltilmesiyle ailenin hayatı alt üst olacaktır.

Pacific Rim: The Black: 2. Sezon (19/04/2022)

Pacific Rim’de Hayley, Taylor, Mei ve çocuğun yolculukları devam ediyor.  Atlas Destroyer’ ile Avustralya Sydney’e doğru yola devam eden ekibimiz yolda korsanlarla baş etmek zorunda kalacaklardır.

Yakamoz S-245 (20/04/2022)

Kıvanç Tatlıtuğ ve Özge Özpirinççi’nin başrolünde olduğu bilim kurgu dizisi merakla bekleniyor. Netflix Nisan 2022 takvimi içinde tek yerli yapım. Olayımız bir denizaltının içinde geçiyor. Denizin altında bir araştırma yapan ekibimiz, dünyayı yok edecek bir olayı fark ederler. Bundan sonra denizin altında ölüm kalım savaşı başlar.

YENİ »
Kıvanç Tatlıtuğ ve Özge Özpirinçci Netflix Yeni Dizisi Yakamoz S-245

Russian Doll: 2. Sezon (20/04/2022)

Nadia ve Alan’ın macerası kaldığı yerden devam ediyor. İlk bölümde aynı gece sürekli olarak ölen ve devam eden bir zaman döngüsünde sıkışan bir oyun geliştiricisi olan Nadia Vulvokov’u hikâyesini izlemiştik. Tom Cruise’un Yaşamın Sınırında (Edge of Tomorrow) filmine benzeyen dizimiz yine farklı bir döngüye takılmış olacak.

Ozark: 4. Sezon 2. Kısım (29/04/2022)

Byrde ailesi, “Ozark”ın son yedi bölümünde çok şey yaşıyor. Marty ve Wendy; FBI ile yeni bir pazarlık içindedir. Kartel ve FBI arasından kurtulup kendi yaşamlarına dönmeleri için zamanla yarışmaları gerekmektedir. Ruth, Javi’nin sezon ortasında Wyatt’ı öldürmesinden sonra Marty’den gittikçe uzaklaştı. Ruth, Wyatt ve Darlene’in cesetlerini keşfettiğinde Marty elinde bir silahla onu bekliyor olacak.

Grace and Frankie: 7. Sezon – Son Bölümler (29/04/2022)

Hikayemiz yedi yıl önce başlamıştı. Eşlerinin ihanetleriyle sarsılan Grace ve Frankie, kendilerine yeni bir hayat çizmeye karar vermişlerdi. Komedi dizimiz 12 bölümlük son sezonu ile karşımızda olacak.

Asla Vazgeçme (Çok Yakında)

Tarihi açıklanmayan ama çok yakında ekranlara geleceği duyurulan Asla Vazgeçme, Varşova’da geçen bir hikaye. Bir genç ortadan kaybolunca Varşova’nın zengin ailelerinin hayatları da karışacak ve karanlık sırlar ortaya çıkacaktır.

YENİ »
Mini Dizi Netflix: En İyi Mini Dizi Önerileri » Mini Diziler

Netflix Nisan 2022: Netflix Yeni Filmler 2022

Nisan ayında Netflix’te yenil filmler de bizi bekliyor. Haydi listeye göz atalım:

Apollo 10 1/2: Uzay Çağında Çocuk Olmak (01/04/2022)

Aya giden Apollo ve onun nostaljik hikayesi. Houston’da 10 yaşında bir çocukken Apollo hakkında hatırladıklarını paylaşan bir adam, aya yolculuğun fantastik öyküsünü bir çocuğun gözünden anlatmaktadır.

Metalciyiz Biz (08/04/2022)

Aykırı gençler Hunter ve Kevin, ünlü ve çok zengin olmak için metal müzik yapmaktadırlar. Okulda metal müzikle uğraşan başka kimse yoktur. Kendilerine basçı olarak çello çalan Emily’yi gruba alırlar. Çok yakındaki Gruplar Savaşı’nı kazanmaları halinde hedeflerine ulaşacak olan igrubumuzun müzik tutkusu ve gayretlerini izleyeceğimiz filmin orijinal adı ise Metal Lords.

Arada Bir Yerde (08/04/2022)

Gençlik ve aşk temalı dizimizde Joey King, Kyle Allen ve Kim Dickens başroldeler. Dizi Marc Klein’ın romanından uyarlandı. Tanışıp aşık olduğu sevgilisini trajik bir kazada kaybeden güzel kızımız (Joey King) sevdiği adamın öteki dünyadan işaretler gönderdiğini zanneder. Sevdiğinin arada kaldığını öğrenen güzel kızımız da onun yanına geçebilmenin yollarını arar.

Kristal Kızlar (08/04/2022)

Balerinlerin dünyası üzerine bir gençlik filmi daha, ama bu sefer psikolojik drama. Yeni bir başrole seçilen balerin rolünü oynayan başroldeki María Pedraza’ya Mona Martínez, Marta Hazas, Ana Wagener ve Paula Losada eşlik ediyorlar.

Yaşamak İçin Oyna (15/04/2022)

Netflix’te Nisan ayı filmleri arasında yeni bir korku filmi de var. 1980’lerden kalma gizemli bir video oyununu yeniden başlatıp para ödülü kazanmak isteyen gençler, korku dolu bir dünyanın içine girerler.

Yol Arkadaşım (22/04/2022)

Bildiğimiz Oğuzhan Koç’lu Yol Arkadaşım filmi değil, yabancı bir filme de Netflix aynı adı vermiş. Filmde başrollerde Emma Pasarow, Belmont Cameli, Andie MacDowell yer alıyorlar. Auden, tam bir inek öğrencidir. Tüm hayatını derslere çalışmaya adamıştır. Tam üniversiteye girmeden önceki yaz, karşısında gizemli bir kız olan Eli çıkar. Hiç tatmadığı kaygısız gençliği keşfetme şansını yakalamıştır.

Netflix Nisan 2022 Animasyon Filmleri

Çocuklar için de Netflix Nisan 2022 takvimi yeni animasyon dizilerine yer vermiş.

Gizemli Vakalar (12 Nisan 2022)

Netflix Nisan 2022 Takvimi: Netflix Nisan Ayı Programı

Nisan ayında ilk animasyon dizimiz Gizemli Vakalar. Gizli ajanlar Sam ve Kit dünyayı gezmektedirler. Gizli ajanlarımız hem teknolojik aletler ile Profesör Gadget gibi çalışırlar, hem de yeri geldiğinde Sherlock Holmes gibi dedektiflik yaparlar. Eğlenceli bir animasyon dizisi.

Savaşçı Kitty (19 Nisan 2022)

Kedi severler ekran başına. Savaşçı Kitty, savaşçı bir kedinin şampiyonluk tacını kazanabilmek için Battle Island’daki bütün canavarları yenme mücadelesini anlatan keyifli bir animasyon.

Tavşan Samuray: Usagi Günlükleri (28 Nisan 2022)

Kedi olur da tavşan olmaz mı. Samuray olmak isteyen bir tavşan ile savaşçı dostlarının hikayesi. Ekibimiz şehirlerini canavarlardan, ninjalardan, çetelerden ve hain uzaylılardan korumak zorundadır.

Netflix Nisan 2022 Yeni Çıkan Belgeseller

Nisan ayında Marilyn Monroe’nun gizemli ölümünü anlatan, TV yıldızı Jimmy Savile’nin hayatındaki skandallara değinen ve Elon Musk’ın uzay istasyonu görevini anlatan belgesellere denk geliyoruz.

Jimmy Savile: Bir Canavarın Portresi (06 Nisan 2022)

TV yıldızı Jimmy Savile, aslında oldukça sevilen bir kişiydi. Hayırsever  yıldızımız İngiltere’de çok popülerdi, ta ki cinsel taciz suçlamaları ortaya çıkana kadar.

Uzaya Dönüş (07 Nisan 2022)

Elon Musk ve SpaceX mühendislerinin bir uzay görevini anlatan belgesel…  NASA astronotlarını Uluslararası Uzay İstasyonu’na geri götürmek için SpaceX tarihi bir görev üstleniyor.

Marilyn Monroe: Kasetlerdeki Sırlar (27 Nisan 2022)

Zamanının en büyük yıldızlarından olan Marilyn Monroe’nun gizemli ölümüne göz atan bir belgesel…

YENİ »
Kıvanç Tatlıtuğ ve Özge Özpirinçci Netflix Yeni Dizisi Yakamoz S-245

Bu Ay Netflix Türkiye’de Neler Var? Nisan 2022

YENİ »
Netflix En İyi Diziler Listesi: Netflix'te En Çok Sevilen Diziler IMDb

Yorum yapmak ister misiniz?