O Kız dizisi Doruk kimdir? Ali Öner kaç yaşında, nereli? Ali Öner oynadığı diziler

O Kız dizisi Doruk kimdir? O Kız dizisi Doruk kimdir? Kanal D O Kız dizisinin başrolünde oynayan Doruk kimdir? O Kız dizisi Doruk gerçek adı ne? O Kız dizisi Doruk karakterini oynayan Ali Öner kaç yaşında, nereli, hangi dizilerde oynadı? Ali Öner kimdir? Ali Öner’ın oynadığı diziler, Ali Öner dizileri, Ali Öner instagram hesabı, Ali Öner hakkında bilgiler ve Ali Öner sosyal medya hesapları:

O Kız dizisi Doruk kimdir?

O Kız dizisinin karakterlerinden birisi olan Doruk rolünde Ali Öner’i izleyeceğiz. O Kız dizisi oyuncuları arasında yer alan Ali Öner, O Kız dizisi Doruk rolünü oynuyor.

YENİ »
O Kız dizisi Seher kimdir? Oyuncu Zeynep Dönmez kaç yaşında, nereli? Zeynep Dönmez oynadığı diziler
YENİ »
O Kız dizisi Esma kimdir? Nehir Gökdemir kaç yaşında, nereli? Nehir Gökdemir oynadığı diziler
YENİ »
O Kız dizisi Yusuf kimdir? Çocuk Oyuncu Mustafa Konak kaç yaşında, nereli? Mustafa Konak oynadığı diziler

O Kız dizisi Doruk Karakteri kimdir?

Sitare’nin üvey oğlu Doruk’un gelişi herkesin hayatında büyük değişikliklere neden olmuştur. Sitare tüm gücüyle Doruk tehdidinden kurtulmaya çalışırken, Ozan’ın Sitare’ye misilleme yapması ve Zeynep’i takip etmeyi bırakmasıyla başlayan süreç, Ozan ve Doruk’un işbirliğiyle beklenmedik bir noktaya geldi. Ozan artık Doruk ile Sitare’nin önündeyken, Sitare ile sadece Zeynep kaldı. Öte yandan Kadir, Sitare ile kahvaltı yaptıkları için üst katta “yürüyen adamı” gördüğünü söyledi. Sitare, tekrar karşılaştıklarında gördüklerini ona anlatarak hayatının en riskli kararlarından birini verdi.

Dizi finaline Doruk’un babasını bulması damgasını vurdu. Babasının yaşadığını Kadir’den öğrenen Doruk, kısa sürede eve döndü. Artık gerçeği öğrendiğine göre Sitare onu durduramazdı. Bu olay karşısında kendini açıklamaya çalışan Sitare’nin hayatı kökten değişmiştir.

Ali Öner kaç yaşında?

Ali Öner 26 yaşında. Ali Öner 1996 yılında İstanbul’da doğdu.

Ali Öner nereli

Ali Öner İstanbul’da doğdu.

Ali Öner hangi dizilerde oynadı?

Genç oyuncu ilk defa TRT ekranlarında yayınlanan Mahrem (15 Temmuz belgeseli) ile kamera karşısına geçti. Sonrasında Teşkilat dizisi ile ilk dizi deneyimini yaşadı. Teşkilat dizisinde Ayvaz karakteri ile karşımıza çıkan Ali Öner, en son Seni Kalbine Sakladım dizisinde Mete rolüyle karşımıza çıktı.

  • O Kız (Doruk, 2022)
  • Seni Kalbime Sakladım (Mete, 2022)
  • Teşkilat (Ayvaz, 2021-2022)
  • Mahrem (2021)

Ali Öner sosyal medya hesapları

İnstagram: @alionerofficial

O Kız dizisi oyuncuları kimler?

Kanal D’nin O Kız dizisi oyuncu kadrosu şöyle:

Erkan Petekkaya (Kadir), Sezin Akbaşoğulları (Sitare), Cengiz Orhonlu (Ozan), Dilin Döğer (Zeynep), Macit Koper (İsmail), Asiye Dinçsoy (Türkan), Orhan Kılıç (Fevzi), Ayten Uncuoğlu (Fatma), Münire Apaydın (Nimet), Ilgın Çakır (Mine), Melih Selçuk (Salih), Ece Efe(İpek), Göktuğ Yıldırım (Mustafa), Cem Kurtoğlu (Arkın), Deniz Bakacak (Seda), Mustafa Konak (Yusuf), Nehir Gökdemir (Esma), Zeynep Sönmez (Seher)

YENİ »
O Kız dizisi Seher kimdir? Oyuncu Zeynep Dönmez kaç yaşında, nereli? Zeynep Dönmez oynadığı diziler
YENİ »
O Kız dizisi Esma kimdir? Nehir Gökdemir kaç yaşında, nereli? Nehir Gökdemir oynadığı diziler
YENİ »
O Kız dizisi Yusuf kimdir? Çocuk Oyuncu Mustafa Konak kaç yaşında, nereli? Mustafa Konak oynadığı diziler
YENİ »
Teşkilat Oyuncuları Yeni Sezon: Teşkilat Yeni Oyuncuları 3. Sezon

Yorum yapmak ister misiniz?