O Kız dizisi Seher kimdir? Oyuncu Zeynep Dönmez kaç yaşında, nereli? Zeynep Dönmez oynadığı diziler

O Kız dizisi Seher kimdir? O Kız dizisi Seher kimdir? Kanal D’nin O Kız dizisinin başrolünde oynayan Seher kimdir? O Kız dizisi Seher gerçek adı ne? O Kız dizisi Seher karakterini oynayan Zeynep Dönmez kaç yaşında, nereli, hangi dizilerde oynadı? Oyuncu Zeynep Dönmez kimdir? Zeynep Dönmez’in oynadığı diziler, Zeynep Dönmez dizileri, Zeynep Dönmez instagram hesabı, Zeynep Dönmez hakkında bilgiler ve Zeynep Dönmez sosyal medya hesapları:

O Kız dizisi Seher kimdir?

O Kız dizisinin karakterlerinden birisi olan Seher rolünde Zeynep Dönmez’i izleyeceğiz. Zeynep Dönmez, O Kız dizisi Seher rolünü oynuyor.

O Kız dizisi Seher Karakteri kimdir?

Dizide Zeynep gibi fenomen olmanın yollarını kovalayan bir genç kız rolünde izleyeceğiz Seher karakterini. Fenomenlerimiz bizim Zeynep ve ailesinin hayatına dizinin içinde dahil olacaklar. O Kız dizisi oyuncuları arasında Seher ilgi çeken bir karakter olarak karşımıza çıkacak.

Oyuncu Zeynep Dönmez kimdir?

24 yaşındaki Zeynep Dönmez Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. İngilizce ve Almanca dillerini bilen Zeynep Dönmez, Polle Dans, Akrobasi ve Modern Dans ile ilgilenmektedir.

Zeynep Dönmez kaç yaşında?

Genç oyuncu Zeynep Dönmez 24 yaşında. Dizide Seher karakterine hayat veren Zeynep Dönmez 1998 yılında İstanbul’da doğdu.

YENİ »
Miss Turkey 2022 birincisi kim oldu? Nursena Say kimdir, kaç yaşında, nereli?

Zeynep Dönmez nereli

Güzel oyuncu Zeynep Dönmez İstanbul’da doğdu.

Zeynep Dönmez boyu ve kilosu

Seher karakterinin boyu ve kilosu da çok merak edildi. 160 cm boyundaki oyuncumuz 49 kg.

Zeynep Dönmez hangi dizilerde oynadı?

Şimdiye kadar hiç bir dizide rol almayan Zeynep Dönmez, ilk defa bir dizide rol alıyor. Şöhretler Okulu isimli sinema filminin kadrosunda yer alan Zeynep Dönmez, daha önce Tav Havalimanları ve Penti’nin reklam filmlerine rol aldı.

Zeynep Dönmez sosyal medya hesapları

Menajerlik ajansı adresi: @zeynepsonmez

Erkan Petekkaya’nın 5 yaşında bir çocuk gibi davranacağı  O Kız dizisi Kanal D ekranlarında başlıyor. O Kız dizisinde sosyal medya fenomeni olmak isteyen Dilin Döğer (Zeynep), babası Erkan Petekkaya (Kadir), ajans patronu Sezin Akbaşoğulları (Sitare) ve yakışıklı fenomenimiz Cengiz Orhonlu (Ozan) başrolde olacaklar.

YENİ »
O Kız dizisi oyuncuları kimler? O Kız dizisi konusu ne? Kanal D O Kız oyuncu kadrosu ve karakterleri

Yorum yapmak ister misiniz?