O Kız dizisi Yusuf kimdir? Çocuk Oyuncu Mustafa Konak kaç yaşında, nereli? Mustafa Konak oynadığı diziler

O Kız dizisi Yusuf kimdir? O Kız dizisi Yusuf kimdir? Kanal D’nin yeni dizisi O Kız dizisinin başrolünde oynayan Yusuf kimdir? O Kız dizisi Yusuf gerçek adı ne? O Kız dizisi Yusuf karakterini oynayan Mustafa Konak kaç yaşında, nereli, hangi dizilerde oynadı? Mustafa Konak kimdir? Mustafa Konak’ın oynadığı diziler, Mustafa Konak dizileri, Mustafa Konak instagram hesabı, Mustafa Konak hakkında bilgiler ve Mustafa Konak sosyal medya hesapları:

O Kız dizisi Yusuf kimdir? Çocuk Oyuncu Yusuf kim?

O Kız dizisinin karakterlerinden birisi olan Yusuf rolünde Mustafa Konak’ı izleyeceğiz. O Kız dizisi oyuncuları arasında yer alan Mustafa Konak, O Kız dizisi Yusuf rolünü oynuyor.

O Kız dizisi Yusuf Karakteri kimdir?

Çocuk oyuncu Yusuf, henüz 10 yaşında.

Mustafa Konak kaç yaşında?

Çocuk oyuncu Mustafa Konak 10 yaşında. Mustafa Konak 2012 yılında İstanbul’da doğdu. 8 Kasım 2012 doğumludur.

Mustafa Konak nereli

Çocuk oyuncumuz Mustafa Konak İstanbul’da doğdu.

Mustafa Konak hangi dizilerde oynadı?

Mustafa Konak, ilk olarak Arif V216 filminde rol almıştır. Arka Sokaklar ve İstanbullu Gelin dizilerinde de rol alan Mustafa Konak daha sonra Kimse Bilmez adlı dizide kameraların karşısına geçti. Keremcem’in oğlu rolünde izlediğimiz Mustafa Konak, daha sonra Saygı dizisinde Nejat İşler’in (Ercüment Çözer) çocukluğunu canlandırdı. Netflix’te yayınlanan ‘Fatma’ dizisinde de başrolümüz Fatma’nın (Burcu Biricik) otizmli oğlunu canlandırdı. Bu dizideki Oğuz karakteriyle  yılın çocuk oyuncusu ödülünü kazandı. Bkz: Fatma dizisi oyuncuları

‘İç Bahçe’ isimli filmde İso karakterini canlandırdı. ‘Kırmızı Oda‘ adlı dizide ise Aliş olarak karşımıza çıktı. Masal Şatosu Gizemli Misafir filminin kadrosunda da yer aldı.

Mustafa Konak sosyal medya hesapları

Çocuk oyuncumuz Mustafa Konak instagram adresi: @mustafakonakofficial

Merakla beklenilen O Kız dizisi Kanal D ekranlarında başlıyor. O Kız dizisinde Dilin Döğer (Zeynep), babası Erkan Petekkaya (Kadir), Sezin Akbaşoğulları (Sitare) ve Cengiz Orhonlu (Ozan) başrol oyuncuları…

YENİ »
O Kız dizisi oyuncuları kimler? O Kız dizisi konusu ne? Kanal D O Kız oyuncu kadrosu ve karakterleri
YENİ »
O Kız dizisi Seher kimdir? Oyuncu Zeynep Dönmez kaç yaşında, nereli? Zeynep Dönmez oynadığı diziler
YENİ »
O Kız dizisi Esma kimdir? Nehir Gökdemir kaç yaşında, nereli? Nehir Gökdemir oynadığı diziler

Yorum yapmak ister misiniz?